Nauka Angielskiego Mp3 - najlepsze oferty

Bardzo dobry podręcznik, fajne teksty, jest płyta CD, dobrze przygotowuje do matury
Nauka Angielskiego Mp3 już od 15 zł✅ Aktualne oferty na Taniomania. Porównuj i odkrywaj najtańsze produkty ♥ Sprawdź u nas sklep, dostawców i opinie o produktach.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 160 produktów - zobacz najlepsze oferty
Repetytorium - trening maturalny nowej generacji: * Pełne przygotowanie do matury podstawowej w podręczniku * Nagrania do wszystkich zadań na rozumienie ze słuchu i nagrania do sekcji słowniczkowych na dołączonej płycie mp3 * Elastyczność w doborze treści bogaty zestaw materiałów dla ucznia i nauczyciela pomaga w atrakcyjny i skuteczny sposób przygotować uczniów do egzaminu. * Powtarzanie i testowanie regularne powtórki, rozbudowany zestaw testów oraz próbnych egzaminów umożliwiają monitorowanie postępów w przygotowaniach do egzaminu. * Pisanie i mówienie szczegółowe wskazówki, modelowe wypowiedzi i listy przydatnych zwrotów stanowią praktyczną pomoc w rozwijaniu umiejętności pisania i mówienia. * Znajomość środków językowych zadania w podręczniku pozwalają na systematyczne i kompleksowe przygotowanie do nowej części egzaminu (Use of English).
Więcej
Zwiń
Zapraszamy na angielskie pogaduchy! \"Angielski na obcasach\" to unikalny sposób na opanowanie nowoczesnego języka angielskiego dla początkujących, wiecznie początkujących, średnio zaawansowanych, i tych, co już nie raz zaczynały. Z najnowszego kursu Lingo skierowanego do dziewczyn i kobiet dowiesz się, jak rozmawiać po angielsku o facetach, zakupach, modzie, zdrowiu i innych ważnych sprawach. Po każdej lekcji znajdziesz zestaw przydatnych słówek i zwrotów, które zmieszczą się do małej lub większej torebki. Pokażemy ci gramatykę od kuchni i zaprosimy cię na fitness językowy.

- Książka (288 str.
Więcej
Zwiń
\"English. Repetytorium tematyczno-leksykalne\" autorstwa Małgorzaty Cieślak to doskonała pozycja dla osób chcących poznać, powtórzyć i utrwalić słownictwo potrzebne do codziennej konwersacji. Zarówno w życiu, jak i na egzaminie.

Książka zawiera:

-teksty do nauki oraz powtarzania bloków tematycznych posiadające dwa typy słownika:

słownik A - zawiera leksykę zawartą w tekstach,

słownik B - to leksyka przydatna do formułowania własnych wypowiedzi na omawiany temat.

-zbiór pytań i reakcji językowych,

-zestaw ćwiczeń na rozumienie tekstu słuchanego.

-nagrania w formacie mp3 (do ściągnięcia z Internetu).

Bloki tematyczne: My everyday life, Education. Job, Leisure activities, Holidays, Heath, Shopping. Eating out. Services, Living, Environment, Massmedia, Traditional holidays, Politisc, Geography, The world of feelings, Additional topics.
Więcej
Zwiń

Opinie - Nauka Angielskiego Mp3

Bardzo dobry podręcznik, fajne teksty, jest płyta CD, dobrze przygotowuje do matury