Narzuta na Łóżko 240X260 - najlepsze oferty

Narzuta bardzo ładna , kolory takie jak na zdjęciu. Produkt zgodny z opisem. Nadaje się na łóżko o wymiarach 160/200cm a nawet większe. Polecam sklep.
✅ Narzuta na Łóżko 240X260 już od 15 zł ➤ Zobacz produkty od Taniomania. Popularne oferty i opinie użytkowników! Odkryj coś dla siebie w dobrej cenie
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 51 produktów - zobacz najlepsze oferty
Narzuta Deco BIBI Rozmiar: 240x260 cm Skład: 100% mikrobawełna Kolor: biały+fiolet, waga: 1.1 kg Prać w temperaturze 30 stopni Narzuta jest przyjemna w dotyku i bardzo praktyczna, nie wymaga prasowania. Z powodzeniem może pełnić funkcję letniej kołdry a jej nowoczesne wzornictwo i modna kolorystyka pozwala nadać wnętrzu oryginalności. Dodatkowym jej atutem jest dwustronny wzór, wystarczy odwrócić narzutę na drugą stronę, by cieszyć się innym, równie olśniewającym wystrojem.
Więcej
Zwiń
Piękna, nowoczesna i elegancka narzuta na łóżko Lisabon nada Twemu pokojowi nowoczesny wygląd i stanie się niezbędnym wyposażeniem sypialni. Narzuta nie tylko będzie grzała, ale też doda pokojowi charakteru i przytulności.
Więcej
Zwiń
Narzuta Deco RHOMBUSES Rozmiar: 240x260 cm Skład: 100% mikrobawełna Kolor: czar+biały, waga: 1.1 kg Prać w temperaturze 30 stopni Narzuta jest przyjemna w dotyku i bardzo praktyczna, nie wymaga prasowania. Z powodzeniem może pełnić funkcję letniej kołdry a jej nowoczesne wzornictwo i modna kolorystyka pozwala nadać wnętrzu oryginalności. Dodatkowym jej atutem jest dwustronny wzór, wystarczy odwrócić narzutę na drugą stronę, by cieszyć się innym, równie olśniewającym wystrojem.
Więcej
Zwiń
Narzuta bardzo ładna , kolory takie jak na zdjęciu. Produkt zgodny z opisem. Nadaje się na łóżko o wymiarach 160/200cm a nawet większe. Polecam sklep.