Namiot 2-osobowy - najlepsze oferty

Namioty 2-osobowy w kategorii Namioty (Turystyka). Największy wybór oferty Namiot dwuosobowy, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 289 produktów - zobacz najlepsze oferty
NAMIOT BIWAKOWY, 2-OSOBOWY

model TRAILS 2

firmy ROCKLAND

Lekki dwuosobowy namiot, idealny do użytku podczas letnich biwaków, wycieczek, festiwali muzycznych itd. jego konstrukcja opiera się na stelażu wewnętrznym: najpierw mocujemy pałąki do sypialni i wbijamy je w podłoże, a następnie przykrywamy całość tropikiem mocowanym do stelaża. Taka budowa namiotu sprawdza się szczególnie dobrze podczas ciepłych i suchych nocy: jeśli aura na to pozwala, możemy używać samej sypialni - w ten sposób unikniemy przegrzania w namiocie, a sypialnia będzie pełnić rolę moskitiery i chronić nas przed dotkliwymi ukąszeniami owadów.

Namiot Trails 2 jest wyposażony w dwa osobne wejścia i dwa przedsionki, umieszczone po przeciwnych stronach namiotu. Dzięki temu można łatwo wejść i wyjść z namiotu, natomiast przedsionki są świetnym miejscem do przechowywania bagażu. Dwa wejścia ułatwiają także wietrzenie namiotu.
Więcej
Zwiń
Transakcja przebiegła pomyślnie. Bardzo szybko i sprawnie Polecam sklep w 100%