Na Święta - najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta.
Na święta na Taniomania.pl. Znajdź to, czego potrzebujesz w najlepszych cenach. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Braun MGK7020
Trymer i maszynka
Dopasowuje się do każdej brody dzięki technologii AutoSensing Innowacyjna technologia AutoSensing marki Braun skanuje brodę 13 razy na sekundę, dostosowując moc silnika trymera do gęstości zarostu. Dzięki temu dbanie o każdy rodzaj brody jest niebywale komfortowe. Silnik zapewnia dodatkową moc tam, gdzie jest potrzebna, dlatego trymery Braun oferują wydajność niespotykaną w poprzednich generacjach trymerów tej marki.
Przycinanie owłosienia brody i twarzy
4 grzebienie pozwalają przyciąć brodę na długość 0,5–21 mm, a specjalne nakładki – pozbyć się włosków w nosie i uszach. Pielęgnacja ciała
Zadbaj o całe ciało bez obaw o bezpieczeństwo – od pach, przez klatkę piersiową po okolice krocza.
Strzyżenie
Skróć włosy na dokładną długość 0,5-21 mm za pomocą dwóch regulowanych grzebieni dwufunkcyjnych.
Więcej
Zwiń
Trymer Series X XT5200 Wet & Dry, Braun Braun Series XT5 to trymer, golarka do ciała i maszynka elektryczna dla mężczyzn w jednym urządzeniu. Ostrze 4D sprawia, że golenie jest łatwe i wygodne oraz delikatne dla skóry. Ponieważ trymer i golarka są w 100% wodoodporne, można ich używać na mokro lub na sucho, a metalowe ostrze charakteryzuje się trwałością do 6 miesięcy*. Smukła konstrukcja i antypoślizgowa rączka sprawiają, że trymerem można się wyjątkowo łatwo posługiwać. Golenie, przycinanie i konturowanie za pomocą jednego urządzenia: wszechstronna golarka elektryczna i trymer do zarostu dla mężczyzn. Łatwe, szybkie i wygodne golenie przy każdym ruchu, nawet w trudnych miejscach. Do twarzy i ciała. Technologia ostrza 4D: jedno ostrze z 4 elementami tnącymi, na które składają się 2 trymery boczne i 2 strefy golenia centralnego działające z prędkością 450 ruchów na sekundę. Goli wystarczająco blisko skóry, aby zapewnić oczekiwane rezultaty.
Więcej
Zwiń
Bing Królik Maskotka Interaktywna 30cm Język PL

Została stworzona przez cenioną za wysoką jakość produktów firmę Golden Bear. Maskotka ta powstała ona na podstawie edukacyjnego serialu animowanego
Bing skierowanego do najmłodszych dzieci które poznają świat. Opowiada on o losach tytułowego królika Binga, jego opiekuna Flopa, przyjaciółki Suli, Pando i innych miłych postaciach z bajki!

Bing to ciekawy świata rozbrykany trzylatek, który przeżywa przygody przypominające dzieci w podobnym wieku, dzięki swojemu edukacyjnemu wydźwiękowi zdobył popularność na całym świecie. Królik jest w kolorze czarnym i ubrany czerwone ogrodniczki z guziczkiem i zieloną koszulkę (ubranka są integralną częścią maskotki, nie można ich zdjąć). Po naciśnięciu guziczka na jego ubranku, króliczek wypowiada zdania (w języku polskim). W repertuarze ma aż 15 różnych zwrotów.
Więcej
Zwiń
narzeczony zadowolony

Opinie - Na Święta