N Day - najlepsze oferty

Gra rodzinna, fajna. Każdemu polecam zakup, zarówno do partii na 2 osoby - rodzice po pracy jak i z młodszymi kuzynami. Spaja rodzinę, nie ma niepotrzebnych nerwów, a gra te jest umysłowo wymagająca gdy zbiorą się dobrzy gracze.
N Day już od 15 zł ✅ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników ✅ Znajdź coś dla siebie!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 8822 produkty - zobacz najlepsze oferty
Wsiąść do Pociągu: Europa
Polska edycja bestsellerowego Ticket to Ride: Europe

POLECAMY!


Od urwistych wzgórz Edynburga po słoneczne nabrzeża Stambułu, z dusznych alej Pampeluny do wietrznego Berlina - Wsiąść do pociągu: Europa zabierze cię w wielką podróż przez wielkie miasta Starego Kontynentu u progu zeszłego stulecia.

Czy odważysz się przebyć mroczne tunele Szwajcarii? Wsiądziesz na pokład promu przemierzającego Morze Czarne? Wzniesiesz dumne dworce w stolicach imperiów? Następne posunięcie może uczynić cię największym magnatem kolejowym Europy! Pakuj walizki, wołaj bagażowego i wsiądź do pociągu!

Wsiąść do pociagu: Europa to druga część niezmiernie popularnej serii o wielkiej, kolejowej przygodzie.
Więcej
Zwiń
Do 6 razy więcej tlenu w porównaniu z tradycyjnymi soczewkami hydrożelowymi !
Twoje oczy potrzebują tlenu, aby były zdrowe!
AIR OPTIX™ NIGHT&DAY™ AQUA dostarczają więcej tlenu do oka w porównaniu z powszechnie dostępnymi soczewkami hydrożelowymi.
AIR OPTIX™ NIGHT&DAY™ AQUA nie powodują niedotlenienia rogówki, które może być przyczyną wielu powikłań. Soczewki te spełniają kryterium dotyczące bezpiecznego ciągłego noszenia do 30 dni i nocy. Czynnik ten został dokładnie przebadany w obszernych badaniach klinicznych (dane CIBA Vision).
Soczewki AIR OPTIX™ NIGHT&DAY™ mają najwyższą przepuszczalność tlenu spośród wszystkich soczewek miękkich. Są tak zdrowe i bezpieczne, że są stosowane również jako opatrunek na oczy chore lub po zabiegach.
Technologia:
Soczewki AIR OPTIX™ NIGHT&DAY™ AQUA to najbardziej znacząca innowacja w kontaktologii od momentu wynalezienia pierwszego materiału do produkcji soczewek miękkich.
Więcej
Zwiń
Produkt wyróżniony przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii
im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrz


Absolutna wyjątkowość na polskim i europejskim rynku! Koncentraty napojów probiotycznych serii JOY DAY, to jedyne polskie koncentraty takich napojów. Zawierają one w swym składzie znaczne ilości żywych kultur bakterii kwasu mlekowego (min 2×107jtk/ml.) charakteryzujących się znaczną witalnością. Ich odpowiednio dobrany zestaw zasila produkty swymi prozdrowotnymi metabolitami takimi jak witaminy, minerały, kwasy organiczne i antyoksydanty. Koncentraty uzyskiwane są poprzez całkowicie naturalny proces fermentacji. Nie wymagają pasteryzacji. Są bez konserwantów, sztucznych barwników, aromatów, słodzików i bez dodatku cukru. Posiadają 12 miesięczny okres trwałości, gwarantowany przez zawarte w nim bakterie probiotyczne i antyut
Więcej
Zwiń

Opinie - N Day

Gra rodzinna, fajna. Każdemu polecam zakup, zarówno do partii na 2 osoby - rodzice po pracy jak i z młodszymi kuzynami. Spaja rodzinę, nie ma niepotrzebnych nerwów, a gra te jest umysłowo wymagająca gdy zbiorą się dobrzy gracze.