Myszy i trackballe - najlepsze oferty

Myszy i trackballe – Mysz komputerowa stanowi niezbędny element wyposażenia komputera. Większość użytkowników komputera nie zdaje sobie sprawy z tego jak wiele rodzajów myszek dostępnych jest na rynku. Jeszcze kilka lat temu przy większości komputerów domowych i biurowych widniała myszka z kulką i krótkim „ogonkiem”. Obecnie myszki z kulką zostały w zasadzie wyparte przez myszy optyczne, diodowe, laserowe a nawet myszy powietrzne. Oprócz czujnika za pomocą którego mysz pracuje, istotne jest również to, czy mysz posiada kabel czy też nie. Myszy bezprzewodowe sprawdzają się idealnie przy komputerach przenośnych oraz laptopach. Kolejnym kryterium wyboru jest ergonomia myszki, czyli jej kształt, dopasowanie do dłoni oraz to czy dana mysz jest przeznaczona dla osób praworęcznych czy leworęcznych. Przy wyborze myszki należy przede wszystkim zwrócić uwagę na jej docelowe przeznaczenie. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych, jest mysz biurowa. Najlepiej żeby była to mysz uniwersalna (odpowiednia dla prawo i lewo ręcznych osób). Bardzo często w biurach spotyka się myszy przewodowe, ze względu na niskie koszty ich utrzymania (brak baterii). Kolejną grupą docelową są szeroko rozumiani gracze. Posiadają one zazwyczaj dużą większą rozdzielczość, zwiększającą precyzję działania. Charakteryzują się również większą ilością przycisków, do których gracz może przypisać określone funkcje. Często zdarza się że producenci danej gry preferują określony rodzaj myszy lub sami ją produkują. Specjalistyczne myszki są również potrzebne grafikom, podobnie jak w przypadku graczy, zwiększają one precyzje działania i ułatwiają pracę. Do niektórych myszy dodawane są specjalistyczne urządzenia zwane TrackBall, manipulator kulkowy lub „kot”. Działanie tego urządzenia jest bardzo podobne do działania tuchpada w laptopie. Myszki i Trackball’e mogą zadziwić wysokością ceny. Warto wówczas kupić mysz za pomocą internetu, a za pomocą serwisu Taniomania.pl znaleźć te w najniższych cenach. Dostępne są produkty takich marek jak: Logitech, A4 Tech, I-TEC, Tracer, Steelseries Kinzu czy Razer.
Więcej
Zwiń
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Najwyższa precyzja w gamingu Zyskaj większą precyzję i większą swobodę ruchu z myszą SteelSeries Rival 600. Na pokładzie rewolucyjny, podwójny sensor optyczny TrueMove3+, łączący śledzenie 1:1 z czujnikiem odległości od podłoża. Rival 600 jest również jedyną myszą z imponującą liczbą 256 kombinacji ciężaru i równowagi. Sunie gładko, pracuje bezbłędnie, perfekcyjnie znosi najcięższe bitwy, dysponując duetem mechanicznych przełączników. Możesz ją też podświetlić konfigurowalną paletą RGB. A potem ruszać po zwycięstwo. Sensor TrueMove3+ Podwójny system czujników Jeszcze żadna mysz gamingowa nie miała tak precyzyjnego sensora, jak SteelSeries Rival 600. Jest to nie jeden, lecz dwa czujniki, mierzące bezbłędnie ruch akcesorium po podkładce oraz odległość od jej powierzchni. Zapomnij o niepotrzebnych ruchach, gdy unosisz mysz do góry. Od teraz poprowadzisz celownik bez zniekształceń, zaliczając kolejne headshoty z zabójczą skutecznością.
Więcej
Zwiń
Styl i wydajność
To nasza najnowocześniejsza mysz Master - zaprojektowana dla kreatywnych ludzi.
Możesz opanować wszystko, co możesz wymyślić.

Przeglądaj 1000 wierszy na sekundę
Wynaleźliśmy koło ponownie. Zupełnie nowa funkcja przesunięcia elektromagnetycznego MagSpeed jest wystarczająco dokładna,
aby zatrzymać się na dokładności w pikselach i wystarczająco szybka, aby przejść 1000 linii na sekundę.
Obrobiona mechanicznie stal koła zapewnia pierwszorzędną reakcję dotykową i wystarczającą wagę do dynamicznej bezwładności,
którą odczuwasz - ale nie słyszysz.

Pełen wdzięku kształt w połączeniu z intuicyjnymi elementami sterującymi
Pracuj wygodnie dzięki profilowi idealnie dopasowanemu do nadgarstka.
Twórz i pracuj bardziej intuicyjnie za pomocą idealnie rozmieszczonych przycisków do przodu / do tyłu i gestów

  • oraz nowego pokrętła obsługiwanego
Więcej
Zwiń
STEELSERIES RIVAL 110Wydajność w prostej formie. Tylko wydajnośćRival 110 to usprawniona mysz do gier, zaprojektowana z użyciem naszego nowego sensora optycznego TrueMove1, stworzonego z możliwością śledzenia 1: 1 i gwarancją żywności przełączników na poziomie 30 milionów aktywacji. Sensor OptycznyTrueMove1 to sensor optyczny o rozdzielczości 7.200 CPI, 240 opracowany wspólnie z liderem w branży, PixArt. Zamiast koncentrować się wyłącznie na CPI, TrueMove1 został zaprojektowany do prawdziwego śledzenia typu 1do1. Przeniesienie określonej odległości z podkładki, prowadzi do uzyskania tak samo dokładnej odległości na ekranie, bez żadnych opóźnień, interpolacji ani wpływu jittera. Małe Ręce, Wielkie ZagraniaKształt myszki Rival 110 został wyreżyserowany dla graczy, którzy preferują design mniejszego formatu. Niezależnie od tego, czy używasz chwytu claw lub finger tip, kształt naszej myszki zapewnia doskonały komfort podczas długich i intensywnych sesji gier.
Więcej
Zwiń

Opinie - Myszy i trackballe