Myszy i trackballe - najlepsze oferty

Spełnia wymagania. Pracuję w CAD czasem i po 10h dziennie. Mysz jest dość duża i takiej szukałem bo moje dłonie też nie należą do najmniejszych.
Myszy i trackballe – Mysz komputerowa stanowi niezbędny element wyposażenia komputera. Większość użytkowników komputera nie zdaje sobie sprawy z tego jak wiele rodzajów myszek dostępnych jest na rynku. Jeszcze kilka lat temu przy większości komputerów domowych i biurowych widniała myszka z kulką i krótkim „ogonkiem”. Obecnie myszki z kulką zostały w zasadzie wyparte przez myszy optyczne, diodowe, laserowe a nawet myszy powietrzne. Oprócz czujnika za pomocą którego mysz pracuje, istotne jest również to, czy mysz posiada kabel czy też nie. Myszy bezprzewodowe sprawdzają się idealnie przy komputerach przenośnych oraz laptopach. Kolejnym kryterium wyboru jest ergonomia myszki, czyli jej kształt, dopasowanie do dłoni oraz to czy dana mysz jest przeznaczona dla osób praworęcznych czy leworęcznych. Przy wyborze myszki należy przede wszystkim zwrócić uwagę na jej docelowe przeznaczenie. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych, jest mysz biurowa. Najlepiej żeby była to mysz uniwersalna (odpowiednia dla prawo i lewo ręcznych osób). Bardzo często w biurach spotyka się myszy przewodowe, ze względu na niskie koszty ich utrzymania (brak baterii). Kolejną grupą docelową są szeroko rozumiani gracze. Posiadają one zazwyczaj dużą większą rozdzielczość, zwiększającą precyzję działania. Charakteryzują się również większą ilością przycisków, do których gracz może przypisać określone funkcje. Często zdarza się że producenci danej gry preferują określony rodzaj myszy lub sami ją produkują. Specjalistyczne myszki są również potrzebne grafikom, podobnie jak w przypadku graczy, zwiększają one precyzje działania i ułatwiają pracę. Do niektórych myszy dodawane są specjalistyczne urządzenia zwane TrackBall, manipulator kulkowy lub „kot”. Działanie tego urządzenia jest bardzo podobne do działania tuchpada w laptopie. Myszki i Trackball’e mogą zadziwić wysokością ceny. Warto wówczas kupić mysz za pomocą internetu, a za pomocą serwisu Taniomania.pl znaleźć te w najniższych cenach. Dostępne są produkty takich marek jak: Logitech, A4 Tech, I-TEC, Tracer, Steelseries Kinzu czy Razer.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2678 produktów - zobacz najlepsze oferty
***Najtaniej w sieci!!!*** 245,75 zł (VAT 23% wliczony)(Najtańsza wysyłka, w ten sam dzień, w którym wpłata zostanie zaksięgowana.) Myszka LOGITECH MX MASTER Zestaw w 100% oryginalny, nowy* Precyzyjne sterowanie i płynne działanie dzięki odpowiednio rozmieszczonym przyciskom i kółkom. Zwarty, ergonomiczny kształt i zintegrowane przyciski obsługiwanego kciukiem zapewniają komfort i zaawansowane sterowanie wszędzie tam, gdzie jesteś.; Mysz została zaprojektowana tak, aby pasować do naturalnego kształtu dłoni i zapewniać maksymalny komfort.; Wyprofilowany kształt, miękkie gumowe uchwyty i wygodnie umieszczone przyciski to cechy, dzięki którym mysz zapewnia komfort i precyzję ułatwiające długą pracę wymagającą dokładności. Wygodny, ręcznie wyrzeźbiony kształt Perfekcyjnie zaprojektowany, wyrzeźbiony kształt* zapewnia podparcie dłoni i nadgarstka w naturalnej i wygodnej pozycji. Ciesz się precyzyjnym sterowaniem i płynnym działaniem dzięki odpowiednio rozmieszczonym przyciskom i kółkom.
Więcej
Zwiń
***Najtaniej w sieci!!!*** 39,75 zł (VAT 23% wliczony)(Najtańsza wysyłka, w ten sam dzień, w którym wpłata zostanie zaksięgowana.) Myszka Logitech Wireless Mouse M185Zestaw w 100% oryginalny,nowy* Brak zakłóceń i opóźnień. Malutki odbiornik bezprzewodowy zapewnia połączenie, na które można liczyć; Zaawansowane połączenie bezprzewodowe w paśmie 2,4 GHz firmy Logitech jest niezawodne i wydajne; Nanoodbiornik jest tak mały, że zaraz po podłączeniu można o nim zapomnieć;Wygodę i jakość sterowania nieporównywalne z panelem dotykowym. Nanoodbiornik typu „podłącz i zapomnij” Współpracuje zarówno z komputerami Mac®, jak i z komputerami z systemem Windows®. Jest tak mały, że wystarczy podłączyć go do portu USB i zapomnieć o nim. Nie rzuca się w oczy. Koniec zmartwień z powodu zgubionych odbiorników. Podłącz nanoodbiornik do portu i zapomnij o jego istnieniu. Roczna żywotność baterii* Kłopoty z bateriami znikną na cały rok. Wyłącznik i inteligentny tryb uśpienia pomagają oszczędzać energię.
Więcej
Zwiń
Gamingowa mysz MODECOM MC-GMXWspaniała mysz dla wszystkich graczy, którzy cenią sobie wyjątkowy komfort użytkowania oraz gamingowy desing. Docenią ją wszyscy ci, którzy chcą mieć pełną kontrolę w świecie gier. Gracz profesjonalny – czy to Ty? Jeśli tak, to co jeszcze potrzebujesz aby marzenia o perfekcyjnym komputerze stały się faktem? Mysz MC-GMX przeniesie Cię w świat multimediów pozwalając być kimkolwiek tylko zechcesz i jednocześnie mając 100% kontroli w grze. Teraz doświadczysz nowego, wyższego poziomu multimedialnej rozrywki. Mysz MODECOM MC-GMX Volcano Gaming Mouse to urządzenie skierowane do wymagających użytkowników oraz entuzjastów wirtualnych rozgrywek. Mysz wyposażony jest w zaawansowany technologicznie sensor optyczny AVAGO 3050, zapewniający wysoką czułość (4000 DPI) a wraz z dołączonym oprogramowaniem stanowić może doskonałą broń w wirtualnych starciach.
Więcej
Zwiń

Opinie - Myszy i trackballe

Spełnia wymagania. Pracuję w CAD czasem i po 10h dziennie. Mysz jest dość duża i takiej szukałem bo moje dłonie też nie należą do najmniejszych.