Myszy i trackballe - najlepsze oferty

Myszka jest świetna, ale skala problemów z rolką jest dołująca. Co gorsze, Logitech nie uczy się na błędach - problem powielił się z G603. Mój egzemplarz po 2 tyg. zaczął manifestować problemy ze scrollowaniem; update firmware przedłużył żywot o ok. 3 miesiące. Potem już tylko gwarancja.
Myszy i trackballe – Mysz komputerowa stanowi niezbędny element wyposażenia komputera. Większość użytkowników komputera nie zdaje sobie sprawy z tego jak wiele rodzajów myszek dostępnych jest na rynku. Jeszcze kilka lat temu przy większości komputerów domowych i biurowych widniała myszka z kulką i krótkim „ogonkiem”. Obecnie myszki z kulką zostały w zasadzie wyparte przez myszy optyczne, diodowe, laserowe a nawet myszy powietrzne. Oprócz czujnika za pomocą którego mysz pracuje, istotne jest również to, czy mysz posiada kabel czy też nie. Myszy bezprzewodowe sprawdzają się idealnie przy komputerach przenośnych oraz laptopach. Kolejnym kryterium wyboru jest ergonomia myszki, czyli jej kształt, dopasowanie do dłoni oraz to czy dana mysz jest przeznaczona dla osób praworęcznych czy leworęcznych. Przy wyborze myszki należy przede wszystkim zwrócić uwagę na jej docelowe przeznaczenie. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych, jest mysz biurowa. Najlepiej żeby była to mysz uniwersalna (odpowiednia dla prawo i lewo ręcznych osób). Bardzo często w biurach spotyka się myszy przewodowe, ze względu na niskie koszty ich utrzymania (brak baterii). Kolejną grupą docelową są szeroko rozumiani gracze. Posiadają one zazwyczaj dużą większą rozdzielczość, zwiększającą precyzję działania. Charakteryzują się również większą ilością przycisków, do których gracz może przypisać określone funkcje. Często zdarza się że producenci danej gry preferują określony rodzaj myszy lub sami ją produkują. Specjalistyczne myszki są również potrzebne grafikom, podobnie jak w przypadku graczy, zwiększają one precyzje działania i ułatwiają pracę. Do niektórych myszy dodawane są specjalistyczne urządzenia zwane TrackBall, manipulator kulkowy lub „kot”. Działanie tego urządzenia jest bardzo podobne do działania tuchpada w laptopie. Myszki i Trackball’e mogą zadziwić wysokością ceny. Warto wówczas kupić mysz za pomocą internetu, a za pomocą serwisu Taniomania.pl znaleźć te w najniższych cenach. Dostępne są produkty takich marek jak: Logitech, A4 Tech, I-TEC, Tracer, Steelseries Kinzu czy Razer.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2726 produktów - zobacz najlepsze oferty
Bezprzewodowa mysz do gier G703

Konstrukcja zapewniająca doskonałą wydajność
Mysz G703 została zaprojektowana z myślą o ergonomii i komforcie, z jednoczesnym wykorzystaniem
zaawansowanych technologii, takich jak LIGHTSPEED. G703 działa z systemem ładowania bezprzewodowego
POWERPLAY zapewniającym nieprzerwane ładowanie w trakcie rozgrywki.

Technologia łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED
Dział Logitech G wynalazł technologię LIGHTSPEED, aby zapewnić najwyższą wydajność grania bezprzewodowego.
Dzięki odświeżaniu położenia co 1 ms i zoptymalizowanemu połączeniu bezprzewodowemu mysz G703 zapewnia
niesamowity czas reakcji gwarantujący profesjonalną wydajność.
Więcej
Zwiń
STEELSERIES RIVAL 110Wydajność w prostej formie. Tylko wydajnośćRival 110 to usprawniona mysz do gier, zaprojektowana z użyciem naszego nowego sensora optycznego TrueMove1, stworzonego z możliwością śledzenia 1: 1 i gwarancją żywności przełączników na poziomie 30 milionów aktywacji. Sensor OptycznyTrueMove1 to sensor optyczny o rozdzielczości 7.200 CPI, 240 opracowany wspólnie z liderem w branży, PixArt. Zamiast koncentrować się wyłącznie na CPI, TrueMove1 został zaprojektowany do prawdziwego śledzenia typu 1do1. Przeniesienie określonej odległości z podkładki, prowadzi do uzyskania tak samo dokładnej odległości na ekranie, bez żadnych opóźnień, interpolacji ani wpływu jittera. Małe Ręce, Wielkie ZagraniaKształt myszki Rival 110 został wyreżyserowany dla graczy, którzy preferują design mniejszego formatu. Niezależnie od tego, czy używasz chwytu claw lub finger tip, kształt naszej myszki zapewnia doskonały komfort podczas długich i intensywnych sesji gier.
Więcej
Zwiń
Opis

Niezawodna łączność bezprzewodowa

Brak zakłóceń i opóźnień. Malutki odbiornik bezprzewodowy zapewnia połączenie, na które można liczyć.

Zasilanie przez cały rok

12-miesięczna żywotność baterii sprawia, że nie trzeba ich często wymieniać.

Nie do zdarcia

Teraz możesz cieszyć się wysoką jakością i niezawodnością, z jakich znana jest firma Logitech. Oprócz tego otrzymasz 3-letnią, ograniczoną gwarancję na sprzęt.

Nanoodbiornik typu „podłącz i zapomnij”

Współpracuje zarówno z komputerami Mac®, jak i z komputerami z systemem Windows®. Jest tak mały, że wystarczy podłączyć go do portu USB i zapomnieć o nim. Nie rzuca się w oczy. Koniec zmartwień z powodu zgubionych odbiorników.

Roczna żywotność baterii

Kłopoty z bateriami znikną na cały rok.
Więcej
Zwiń

Opinie - Myszy i trackballe

Myszka jest świetna, ale skala problemów z rolką jest dołująca. Co gorsze, Logitech nie uczy się na błędach - problem powielił się z G603. Mój egzemplarz po 2 tyg. zaczął manifestować problemy ze scrollowaniem; update firmware przedłużył żywot o ok. 3 miesiące. Potem już tylko gwarancja.