Myszy i trackballe - najlepsze oferty

Myszka sama w sobie jest ok, mam ją pół roku i powiem szczerze, że to jest trochę dramat. Razer więc pierwsze co myślimy, że będzie bardzo dobre wykonanie nie będzie można się do czego doczepić. Kupiłem tą myszkę bo nie chciało mi się znowu za pół roku zmieniać na kolejną tanią z sklepu rodzaju Saturn albo Mediamarkt ale teraz mam jej serdecznie dosyć. Zapłaciłem za nią 120 zł i myślałem, że będę miał w końcu coś normalnego ( wcześniej posiadałem R.A.T. 7 i wiem co to dobre wykonanie) za przystę
Myszy i trackballe – Mysz komputerowa stanowi niezbędny element wyposażenia komputera. Większość użytkowników komputera nie zdaje sobie sprawy z tego jak wiele rodzajów myszek dostępnych jest na rynku. Jeszcze kilka lat temu przy większości komputerów domowych i biurowych widniała myszka z kulką i krótkim „ogonkiem”. Obecnie myszki z kulką zostały w zasadzie wyparte przez myszy optyczne, diodowe, laserowe a nawet myszy powietrzne. Oprócz czujnika za pomocą którego mysz pracuje, istotne jest również to, czy mysz posiada kabel czy też nie. Myszy bezprzewodowe sprawdzają się idealnie przy komputerach przenośnych oraz laptopach. Kolejnym kryterium wyboru jest ergonomia myszki, czyli jej kształt, dopasowanie do dłoni oraz to czy dana mysz jest przeznaczona dla osób praworęcznych czy leworęcznych. Przy wyborze myszki należy przede wszystkim zwrócić uwagę na jej docelowe przeznaczenie. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych, jest mysz biurowa. Najlepiej żeby była to mysz uniwersalna (odpowiednia dla prawo i lewo ręcznych osób). Bardzo często w biurach spotyka się myszy przewodowe, ze względu na niskie koszty ich utrzymania (brak baterii). Kolejną grupą docelową są szeroko rozumiani gracze. Posiadają one zazwyczaj dużą większą rozdzielczość, zwiększającą precyzję działania. Charakteryzują się również większą ilością przycisków, do których gracz może przypisać określone funkcje. Często zdarza się że producenci danej gry preferują określony rodzaj myszy lub sami ją produkują. Specjalistyczne myszki są również potrzebne grafikom, podobnie jak w przypadku graczy, zwiększają one precyzje działania i ułatwiają pracę. Do niektórych myszy dodawane są specjalistyczne urządzenia zwane TrackBall, manipulator kulkowy lub „kot”. Działanie tego urządzenia jest bardzo podobne do działania tuchpada w laptopie. Myszki i Trackball’e mogą zadziwić wysokością ceny. Warto wówczas kupić mysz za pomocą internetu, a za pomocą serwisu Taniomania.pl znaleźć te w najniższych cenach. Dostępne są produkty takich marek jak: Logitech, A4 Tech, I-TEC, Tracer, Steelseries Kinzu czy Razer.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2689 produktów - zobacz najlepsze oferty
Abyssus został wykonany z myślą o wygodzie użytkowania zarówno dla graczy prawo jak i lewo ręcznych. Wyjątkowy czujnik zapewnia śledzenie ruchów myszki z dokładnością aż 1800 DPI. Maksymalna prędkość ruchów myszki wynosi trzy metry na sekundę, także nawet przy bardzo szybkich ruchach w grach przekazywane dane są cały czas bardzo dokładne, by nie tracić kontroli nad kursorem czy celownikiem. Komfort i wysoka jakość wykonania Prota i gustowna obudowa wykonana została z najwyższe jakości materiałów, które są jednocześnie przyjemne w dotyku i pozwalają na komfortowe użytkowanie gryzonia. Produkt posiada dwa standardowe przyciski i precyzyjne kółko przewijania. Elementem łączącym myszki firmy Razer jest charakterystyczne podświetlane logo w tylnej części korpusu, w które mysz Abyssus także została wyposażona. Razer Synapse 2.0 Razer Synapse to oprogramowanie, które pozwoli Ci mieć pełną kontrolę nad wszystkimi Twoimi kontrolerami Razer.
Więcej
Zwiń
NOWA MISTRZYNI MOŻLIWOŚCI
Nowoczesna mysz firmy Logitech jest stworzona dla mistrzów produktywności, którzy chcą wykonywać więcej zadań w wydajniejszy sposób. Zaawansowane funkcje myszy MX Master 2S obejmują technologię Logitech Flow do płynnej pracy na wielu komputerach, zaawansowane przewijanie, śledzenie ruchów o wysokiej precyzji na dowolnej powierzchni oraz oszałamiające wzornictwo. Zoptymalizowana pod kątem systemu Windows® i Mac.

PŁYNNA PRACA NA WIELU KOMPUTERACH
Minęły już dni, kiedy praca na wielu komputerach oznaczała irytujące wysyłanie do siebie wiadomości e-mail lub żmudne kopiowanie plików na dysk flash. Dzięki technologii Logitech Flow możesz przesuwać kursor myszy między trzema komputerami, a nawet kopiować i wklejać tekst, obrazy i pliki między komputerami.

LASEROWE ŚLEDZENIE RUCHÓW DARKFIELD O WYSOKIEJ PRECYZJI
Mysz wysokiej klasy zasługuje na śledzenie ruchów o najwyższej jakości.
Więcej
Zwiń
SteelSeries Rival 600Zyskaj większą precyzję i większą swobodę ruchu z myszą SteelSeries Rival 600. Na pokładzie rewolucyjny, podwójny sensor optyczny TrueMove3+, łączący śledzenie 1:1 z czujnikiem odległości od podłoża.Rival 600 jest również jedyną myszą z imponującą liczbą 256 kombinacji ciężaru i równowagi. Sunie gładko, pracuje bezbłędnie, perfekcyjnie znosi najcięższe bitwy, dysponując duetem mechanicznych przełączników. Możesz ją też podświetlić konfigurowalną paletą RGB. A potem ruszać po zwycięstwo.Sensor TrueMove3+Jeszcze żadna mysz gamingowa nie miała tak precyzyjnego sensora, jak SteelSeries Rival 600. Jest to nie jeden, lecz dwa czujniki, mierzące bezbłędnie ruch akcesorium po podkładce oraz odległość od jej powierzchni.Zapomnij o niepotrzebnych ruchach, gdy unosisz mysz do góry. Od teraz poprowadzisz celownik bez zniekształceń, zaliczając kolejne headshoty z zabójczą skutecznością.
Więcej
Zwiń

Opinie - Myszy i trackballe

Myszka sama w sobie jest ok, mam ją pół roku i powiem szczerze, że to jest trochę dramat. Razer więc pierwsze co myślimy, że będzie bardzo dobre wykonanie nie będzie można się do czego doczepić. Kupiłem tą myszkę bo nie chciało mi się znowu za pół roku zmieniać na kolejną tanią z sklepu rodzaju Saturn albo Mediamarkt ale teraz mam jej serdecznie dosyć. Zapłaciłem za nią 120 zł i myślałem, że będę miał w końcu coś normalnego ( wcześniej posiadałem R.A.T. 7 i wiem co to dobre wykonanie) za przystę