Myszy i trackballe - najlepsze oferty

Ogólnie myszka jak myszka, ale jakość wykonania bardzo kiepska, górna część myszki (ta, która przechodzi w "przyciski") jest luźna, lata na boki, przycisk włącznika również luźny, słychać jak się rusza jeśli jeździ się myszką po chropowatej powierzchni, no i ostatnie: komu przeszkadzało, że pod przyciskiem był na kolorowo (czerwony, zielony) zaznaczony stan zasilania? Teraz jest tylko czarny kolor i trzeba mieć dobry wzrok, żeby zobaczyć napisy ON OFF. Pamiętam jeszcze myszki V220 czy V320, półk
Myszy i trackballe – Mysz komputerowa stanowi niezbędny element wyposażenia komputera. Większość użytkowników komputera nie zdaje sobie sprawy z tego jak wiele rodzajów myszek dostępnych jest na rynku. Jeszcze kilka lat temu przy większości komputerów domowych i biurowych widniała myszka z kulką i krótkim „ogonkiem”. Obecnie myszki z kulką zostały w zasadzie wyparte przez myszy optyczne, diodowe, laserowe a nawet myszy powietrzne. Oprócz czujnika za pomocą którego mysz pracuje, istotne jest również to, czy mysz posiada kabel czy też nie. Myszy bezprzewodowe sprawdzają się idealnie przy komputerach przenośnych oraz laptopach. Kolejnym kryterium wyboru jest ergonomia myszki, czyli jej kształt, dopasowanie do dłoni oraz to czy dana mysz jest przeznaczona dla osób praworęcznych czy leworęcznych. Przy wyborze myszki należy przede wszystkim zwrócić uwagę na jej docelowe przeznaczenie. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych, jest mysz biurowa. Najlepiej żeby była to mysz uniwersalna (odpowiednia dla prawo i lewo ręcznych osób). Bardzo często w biurach spotyka się myszy przewodowe, ze względu na niskie koszty ich utrzymania (brak baterii). Kolejną grupą docelową są szeroko rozumiani gracze. Posiadają one zazwyczaj dużą większą rozdzielczość, zwiększającą precyzję działania. Charakteryzują się również większą ilością przycisków, do których gracz może przypisać określone funkcje. Często zdarza się że producenci danej gry preferują określony rodzaj myszy lub sami ją produkują. Specjalistyczne myszki są również potrzebne grafikom, podobnie jak w przypadku graczy, zwiększają one precyzje działania i ułatwiają pracę. Do niektórych myszy dodawane są specjalistyczne urządzenia zwane TrackBall, manipulator kulkowy lub „kot”. Działanie tego urządzenia jest bardzo podobne do działania tuchpada w laptopie. Myszki i Trackball’e mogą zadziwić wysokością ceny. Warto wówczas kupić mysz za pomocą internetu, a za pomocą serwisu Taniomania.pl znaleźć te w najniższych cenach. Dostępne są produkty takich marek jak: Logitech, A4 Tech, I-TEC, Tracer, Steelseries Kinzu czy Razer.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2637 produktów - zobacz najlepsze oferty
***Najtaniej w sieci!!!*** 39,75 zł (VAT 23% wliczony)(Najtańsza wysyłka, w ten sam dzień, w którym wpłata zostanie zaksięgowana.) Myszka Logitech Wireless Mouse M185 Zestaw w 100% oryginalny,nowy* Nanoodbiornik typu „podłącz i zapomnij” Współpracuje zarówno z komputerami Mac®, jak i z komputerami z systemem Windows®. Jest tak mały, że wystarczy podłączyć go do portu USB i zapomnieć o nim. Nie rzuca się w oczy. Koniec zmartwień z powodu zgubionych odbiorników. Podłącz nanoodbiornik do portu i zapomnij o jego istnieniu. Roczna żywotność baterii* Kłopoty z bateriami znikną na cały rok. Wyłącznik i inteligentny tryb uśpienia pomagają oszczędzać energię.* Czas pracy baterii jest dla Ciebie ważny? Dla nas także. Dowiedz się więcej. * Żywotność baterii zależy od intensywności użytkowania i charakteru pracy z komputerem.
Więcej
Zwiń
***Najtaniej w sieci!!!*** 245,75 zł (VAT 23% wliczony)(Najtańsza wysyłka, w ten sam dzień, w którym wpłata zostanie zaksięgowana.) Myszka LOGITECH MX MASTER Zestaw w 100% oryginalny, nowy* Precyzyjne sterowanie i płynne działanie dzięki odpowiednio rozmieszczonym przyciskom i kółkom. Zwarty, ergonomiczny kształt i zintegrowane przyciski obsługiwanego kciukiem zapewniają komfort i zaawansowane sterowanie wszędzie tam, gdzie jesteś.; Mysz została zaprojektowana tak, aby pasować do naturalnego kształtu dłoni i zapewniać maksymalny komfort.; Wyprofilowany kształt, miękkie gumowe uchwyty i wygodnie umieszczone przyciski to cechy, dzięki którym mysz zapewnia komfort i precyzję ułatwiające długą pracę wymagającą dokładności. Wygodny, ręcznie wyrzeźbiony kształt Perfekcyjnie zaprojektowany, wyrzeźbiony kształt* zapewnia podparcie dłoni i nadgarstka w naturalnej i wygodnej pozycji. Ciesz się precyzyjnym sterowaniem i płynnym działaniem dzięki odpowiednio rozmieszczonym przyciskom i kółkom.
Więcej
Zwiń
STEELSERIES RIVAL 310Pierwsza prawdziwa myszka stworzona do e-Sportu. Każdy kto zamówi w naszym sklepie myszkę Steelseries Sensei 310 lub Rival 310 , otrzyma za darmo nową czapkę steelseries o wartości rynkowej 109,00 zł!Pierwszy prawdziwie e-sportowy czujnik na świecieTrueMove3 to sensor optyczny oferujący 12 000 CPI i 350 IPS, zbudowany przez lidera branży, PixArt. Zamiast koncentrować się wyłącznie na zwykłym CPI, TrueMove3 został zaprojektowany do prawdziwego śledzenia w skali 1:1. Przemieszczenie myszki o określoną odległość spowoduje przesunięcie kursora na ekranie o dokładnie taką samą odległość, bez opóźnień, interpolacji lub wpływu na redukcję drgań sensora. Materiał ma znaczenieRival 310 oferuje wiele najlepszych rzeczy dostępnych dla myszek do gier. Aby osiągnąć niespodziewanie lekki ciężar (zaledwie 88,3 g), każdy materiał użyty w Rival 310 został starannie opracowany pod kątem funkcjonalności, redukcji wagi i ekstremalnej trwałości.
Więcej
Zwiń

Opinie - Myszy i trackballe

Ogólnie myszka jak myszka, ale jakość wykonania bardzo kiepska, górna część myszki (ta, która przechodzi w "przyciski") jest luźna, lata na boki, przycisk włącznika również luźny, słychać jak się rusza jeśli jeździ się myszką po chropowatej powierzchni, no i ostatnie: komu przeszkadzało, że pod przyciskiem był na kolorowo (czerwony, zielony) zaznaczony stan zasilania? Teraz jest tylko czarny kolor i trzeba mieć dobry wzrok, żeby zobaczyć napisy ON OFF. Pamiętam jeszcze myszki V220 czy V320, półk