Myszk miki - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Myszk miki w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 617 produktów - zobacz najlepsze oferty
AUTOBUS SORTER - BABY MICKEY

Chcesz zapewnić swojemu maleństwu fantastyczną zabawę a jednocześnie zadbać o jego rozwój? Niezwykły autobus - sorter, z postaciami disneyowskich bohaterów, zaprojektowany został z myślą o dzieciach już od 10 miesiąca życia. Zabawka skłoni nawet najbardziej leniwego maluszka do mobilności i nauki. Wspomoże rozwój intelektualny, fizyczny i koordynację wzrokowo-ruchową. Soczyste ,żywe kolory z pewnością rozbudzą ciekawość i przykują uwagę każdego brzdąca.

Opakowanie klocków to wygodny plastikowy pojemnik z ruchomymi kółkami i przykrywką z rączką. Przykrywka opakowania to jednocześnie sorter z sześcioma otworami o różnych kształtach, do których dziecko uczy się dopasowywać kolorowe klocki. Do zestawu dołączono 9 kolorowych klocków w 6 różnych kształtach z wizerunkami przyjaciół z Klubu Myszki Mickey. Bawiąc się maluch uczy się rozróżniać kształty geometryczne i rozpoznawać kolory.
Więcej
Zwiń
Wysyłka-gratis | Od 165 zł! | Code: FREE | Oficjalny i licencjonowany artykuł w EMP- Myszka Miki i Minnie Loungefly - Minnie Unisex Torba na ramię w rozmiarach: Onesize. Kolor: czarny, czerwony, białyMateriał wierzchni: Ekoskóra
Więcej
Zwiń