My little pony rainbow - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! My little pony rainbow w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 69 produktów - zobacz najlepsze oferty
Śpiewająca Rainbow Dash wygląda jak prawdziwa gwiazda, gdy śpiewa swoje niesamowicie niesamowite piosenki. Figurka kucyka ma modne okulary oraz czerwony mikrofon. Wystarczy nacisnąć jej kucykowy znaczek, aby usłyszeć jak śpiewa 5 piosenek, w tym 2 z filmu "My Little Pony: Film". Rainbow Dash wypowiada również 15 zdań znanych z serialu (takich jak "O jakieś 20% fajniej"), ma charakterystyczne tęczowe włosy, a okulary przeciwsłoneczne można podnosić i opuszczać. Zabawka śpiewa i mówi po polsku!
Śpiewająca Rainbow Dash oferuje 3 sposoby na zabawę. Dziewczynka może słuchać jak Rainbow Dash śpiewa, wziąć mikrofon i zaśpiewać z nią w duecie lub śpiewać do mikrofonu bez muzyki i pomocy kucyka. W opakowaniu znajduje się instrukcja z tekstami piosenek, dzięki czemu wspólne śpiewanie będzie jeszcze bardziej super. Niezależnie od tego, czy dzieci słuchają śpiewu Rainbow Dash czy śpiewają z nią, kucyk będzie roztaczał magię przyjaźni poprzez piosenki.
Więcej
Zwiń
HASBRO My little pony Kucyk podstawowy Rainbow Dash A2364 Kucyk podstawowy, to świetny sposób na rozpoczęcie kolekcji tych figurek. Figurka Rainbow Dash jest tez świetnym uzupełnieniem takiej kolekcji. Kucyk uwielbia przygody, dlatego juz nie może się Ciebie doczekać. Teraz Nowa, błyszcząca wersja z dodatkowymi akcesoriami! Nie może jej zabraknąć u żadnej kolekcjonerki. Wymiary opakowania: 13x16x5 cm wysokość kucyka ok. 9 cm Gra dla dzieci w wieku 3 lata +
Więcej
Zwiń
Lalka Equestria Girls Lyra Heartstrings Rainbow Rock B1185 Hasbro Idź do szkoły Canterlot razem z ulubioną bohaterką Equestri Girls. Każda z lalek ma rockowy strój. Lalka Lyra Heartstrings pochodzi od kucyka, ma ten sam znaczek na policzku nawiązujący do jej kucykowego alter ego, ma te same cechy charakteru. Lyra nosi się w rockowym stylu, założoną ma kolorową spódniczkę mini oraz gorset w kolorze różowym. Jej okulary, stylem także nie odbiegają od rockowego wyglądu. W zestawie: - lalka - karta postaci. Wiek: 5+ Uwaga: Opakowanie lalki możliwe z małymi uszkodzeniemi przez taśme
Więcej
Zwiń