Music Is - najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta.
Music Is już od 15 zł ➤ Wybrane produkty na Taniomania.pl. Poznaj popularne oferty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie w dobrej cenie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1226 produktów - zobacz najlepsze oferty
The Comet Is Coming, londyńskie trio nominowane min. do nagrody Mercury Prize, w skład którego wchodzą Danalogue (Dan Leavers), Shabaka (Shabaka Hutchings) i Betamax (Max Hallett), wydaje swój czwarty album studyjny zatytułowany Hyper-Dimensional Expansion Beam 23 września 2022 za pośrednictwem legendarnego labela Impulse! Records. Ich pierwszy singiel z albumu „CODE” – to międzygalaktyczny head-banger, który eksploruje ukryte znaczenie ludzkich kodów (DNA) i technologii.

Muzyka The Comet Is Coming pochłania całkowicie i przejmuje kontrolę „od razu wywołując myśli o zbliżającej się zagładzie i możliwej nadziei” (Pitchfork). Składniki: syntezator z lat 80., saksofon i perkusja, a wszystko okraszone mocnym punk rockiem, międzygwiezdnymi przebłyskami jazzu i tanecznymi transami.
Więcej
Zwiń
8-krotnie nominowana do nagrody Grammy Sia wydaje swój pierwszy w historii album świąteczny "Everyday is Christmas".

Kolekcja oryginalnych świątecznych piosenek została napisana przez Sia i Grega Kurstina (Adele, Foo Fighters, Pink, Lily Allen). Główny singiel albumu, "Santa's Coming For Us", ma kilka odpowiedników na płycie, w tym inne świąteczne piosenki, takie jak "Candy Cane Lane", "Ho Ho Ho" i "Puppies Are Forever", które są zakotwiczone przez ballady "Underneath The Christmas Lights", "Snowman" i "Snowflake".
Więcej
Zwiń
Szczytowe osiągnięcia „naszego człowieka w Ameryce”, czyli Andrzeja Cierniewskiego, to pełne niezapomnianych przebojów płyty „Albo on, albo ja” oraz „Za tobą iść”. Swoiste The best of teraz dostępne razem, w jednym boxie! „Atlantyda”, „Albo on, albo ja”, „Tam dobrze gdzie nas nie ma” ale też nastrojowe „Zatęsknimy za Miłością”, nowoczesne i energetyczne „Dla kobiety”, czy łączące udanie country i rock and rolla „Siódma pięć” to piosenki Andrzeja Cierniewskiego, które uatrakcyjnią każdą imprezę lub sprawdzą się podczas kameralnego spotkania we dwoje. 100% faceta w mężczyźnie, który nie wstydzi się być najmilszym dla pań i potrafi być najlepszym kompanem dla panów. Artysta obdarzony głębokim głosem, po powrocie z wieloletniego pobytu w USA oczarował publiczność w Polsce super melodyjnymi piosenkami, w których dzielił się swoim zachwytem nad nowo odkrywaną ojczyzną.
Więcej
Zwiń

Opinie - Music Is