Mp3 Angielski - najlepsze oferty

Mp3 angielski na Taniomanii. Sprawdź szeroką ofertę dostępnych produktów i porównaj ceny na Taniomania.pl. Wybierz ofertę najlepszą dla siebie!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 197 produktów - zobacz najlepsze oferty
Today! to nowoczesna czteroczęściowa seria dla klas 4-6 szkoły podstawowej, która rozwija umiejętność naturalnej komunikacji, uwzględniając przy tym indywidualne potrzeby ucznia. Kurs gwarantuje solidne przygotowanie do sprawdzianu szóstoklasisty dzięki wypróbowanej formule Minirepetytorium skorelowanego z materiałem lekcyjnym.Zeszyt ćwiczeń oparty jest na innowacyjnej formule Remember-Activate-Challenge.Ćwiczenia w sekcji Remember ułatwiają słabszym uczniom opanowanie materiału z lekcji.Strony Activate to ćwiczenia utrwalające dla wszystkich uczniów.Dla dzieci ambitniejszych lub pracujących szybciej przygotowaliśmy dodatkowe zadania w części Challenge.Zeszytowi ćwiczeń towarzyszy płyta MP3 z nagraniami do zadań na słuchanie.
Więcej
Zwiń
Repetytorium - trening maturalny nowej generacji: * Pełne przygotowanie do matury podstawowej w podręczniku * Nagrania do wszystkich zadań na rozumienie ze słuchu i nagrania do sekcji słowniczkowych na dołączonej płycie mp3 * Elastyczność w doborze treści bogaty zestaw materiałów dla ucznia i nauczyciela pomaga w atrakcyjny i skuteczny sposób przygotować uczniów do egzaminu. * Powtarzanie i testowanie regularne powtórki, rozbudowany zestaw testów oraz próbnych egzaminów umożliwiają monitorowanie postępów w przygotowaniach do egzaminu. * Pisanie i mówienie szczegółowe wskazówki, modelowe wypowiedzi i listy przydatnych zwrotów stanowią praktyczną pomoc w rozwijaniu umiejętności pisania i mówienia. * Znajomość środków językowych zadania w podręczniku pozwalają na systematyczne i kompleksowe przygotowanie do nowej części egzaminu (Use of English).
Więcej
Zwiń
Next Move to 3-częściowy kurs nowej generacji, stworzony zgodnie z założeniami Edukacji XXI wieku i kierowany do gimnazjalistów chcących swobodnie porozumiewać się w języku angielskim. Next Move skutecznie przygotowuje do egzaminu gimnazjalnego, a przy tym rozwija umiejętności niezbędne we współczesnym świecie, takie jak: praca w grupie, logiczne myślenie, samodzielne zdobywanie i przetwarzanie informacji, efektywna komunikacja. AUTOR C. BARRACLOUGH, K. STANNETT, B. MICHAŁOWSKI, F. B TYTUŁ NEXT MOVE 3 WB CD LONGMAN WYDAWCA LONGMAN PEARSON ROK WYDANIA 2013 FORMAT 220 X 280 MM OPRAWA OPRAWA BROSZUROWA EAN 9788376007335 Znajdź podobne według klucza: B._MICHAŁOWSKI C._BARRACLOUGH F._B K._STANNETT LONGMAN_PEARSON (113614)
Więcej
Zwiń

Opinie - Mp3 Angielski