Mp3 Angielski - najlepsze oferty

Mp3 angielski na Taniomanii. Sprawdź szeroką ofertę dostępnych produktów i porównaj ceny na Taniomania.pl. Wybierz ofertę najlepszą dla siebie!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 166 produktów - zobacz najlepsze oferty
  • Autor: Sagrario Salaberri
  • ISBN: 9788378823292
  • EAN: 9788378823292
  • Wydawnictwo: Longman Pearson
  • Wydanie: Rok wydania: 2016, oprawa: broszurowa
  • Strony: Format: 21,5x27,5 cm
Our Discovery Island to nowoczesny i uniwersalny kurs dla I etapu edukacyjnego. Zabiera dzieci na wspaniałą przygodę do świata bajkowych wysp, gdzie uczniowie spotykają niezwykłych bohaterów, poznają
Więcej
Zwiń
Look! to nowy kurs dla klas 4-6 umożliwiający uczniom naukę w przyjaznej i motywującej atmosferze. Zróżnicowany materiał, elementy zabawy i jasne objaśnienia sprawiają, że uczniowie otrzymują wsparcie na każdym kroku.Książka ucznia to doskonale opracowany program rozwoju słownictwa i gramatyki oraz umiejętności komunikacji potrzebnych na sprawdzianie szóstoklasisty, a specjalna zakładka ułatwia opanowanie nowych słów. Na końcu książki znajduje się także słowniczek obrazkowy, a ćwiczenia Look and learn pozwalają od razu wykorzystać nowe słowa w praktyce. AUTOR STEVE ELSEWORTH, JIM ROSE, MAŁGORZATA TETIURKA TYTUŁ LOOK 1 SB PEARSON PODRĘCZNIK WIELOLETNI WYDAWCA PEARSON CENTRAL EUROPE ROK WYDANIA 2015 FORMAT 210 X 300 MM OPRAWA OPRAWA BROSZUROWA ILOŚĆ STRON 120 EAN 9788378823155 Znajdź podobne według klucza: JIM_ROSE MAŁGORZATA_TETIURKA STEVE_ELSEWORTH PEARSON_CENTRAL_EUROPE PODRĘCZNIK (158657)
Więcej
Zwiń
Zapraszamy na angielski w 30 rundach - wyzwanie dla prawdziwych mężczyzn! \"Angielski pod krawatem\" to unikalny sposób na opanowanie nowoczesnego języka angielskiego od mocnych podstaw, także dla tych, którzy niejedno podejście mają już za sobą.

Z najnowszego kursu Lingo skierowanego do chłopaków i mężczyzn dowiesz się, jak rozmawiać po angielsku o kobietach, motoryzacji, gadżetach, sporcie i innych ważnych sprawach. Po każdej lekcji znajdziesz zestaw przydatnych słówek i zwrotów, pokażemy Ci także gramatykę po męsku i zaprosimy do siłowni językowej.

- Książka (288 str.
Więcej
Zwiń

Opinie - Mp3 Angielski