Mp3 Angielski - najlepsze oferty

Bardzo dobry podręcznik, fajne teksty, jest płyta CD, dobrze przygotowuje do matury
Mp3 angielski na Taniomanii. Sprawdź szeroką ofertę dostępnych produktów i porównaj ceny na Taniomania.pl. Wybierz ofertę najlepszą dla siebie!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 139 produktów - zobacz najlepsze oferty
Repetytorium - trening maturalny nowej generacji: * Pełne przygotowanie do matury podstawowej w podręczniku * Nagrania do wszystkich zadań na rozumienie ze słuchu i nagrania do sekcji słowniczkowych na dołączonej płycie mp3 * Elastyczność w doborze treści bogaty zestaw materiałów dla ucznia i nauczyciela pomaga w atrakcyjny i skuteczny sposób przygotować uczniów do egzaminu. * Powtarzanie i testowanie regularne powtórki, rozbudowany zestaw testów oraz próbnych egzaminów umożliwiają monitorowanie postępów w przygotowaniach do egzaminu. * Pisanie i mówienie szczegółowe wskazówki, modelowe wypowiedzi i listy przydatnych zwrotów stanowią praktyczną pomoc w rozwijaniu umiejętności pisania i mówienia. * Znajomość środków językowych zadania w podręczniku pozwalają na systematyczne i kompleksowe przygotowanie do nowej części egzaminu (Use of English).
Więcej
Zwiń
53 lekcje — teksty zawierające podstawowe słownictwo i struktury zdaniowe, słowniczki z transkrypcją i wybrane zwroty, objaśnienia dotyczące wymowy i gramatyki, ćwiczenia. Zakres — 2300 słów. Klucz do tekstów i ćwiczeń. Słownik angielsko-polski. Kurs ten (i jego kontynuacja Język angielski dla zaawansowanych) pozwala na uzyskanie biernej znajomości języka w zakresie umożliwiającym czytanie literatury i prasy. Do nauki samodzielnej i pod kierunkiem lektora. Dialogi, teksty i ćwiczenia wymowy nagrane na płytę MP3Autorzy: Irena Dobrzycka , Bronisław KopczyńskiData wprowadzenia: 2011-03-03EAN: 9788321414973ISBN: 978-83-214-1497-3Liczba stron: 484Oprawa: broszuraRok wydania: 2011Wymiary: 14,5x20,5
Więcej
Zwiń
Angielski Kurs dla wiecznie początkujących wersja mp3
Aby lepiej mówić i więcej rozumieć!
Książka + 2xCD mp3 + Program komputerowy

Angielski dla wiecznie początkujących wersja mp3 jest unikalnym pakietem dla osób dorosłych, które wielokrotnie zaczynały naukę, jednak w dalszym ciągu mają trudności z komunikowaniem się w języku angielskim. Kurs polecamy każdej osobie, która chce szybko odświeżyć znajomość języka oraz wszystkim pragnącym poszerzyć zasób słownictwa tak, aby lepiej mówić i więcej rozumieć.

W skład Kursu wchodzą:
- drukowany podręcznik (208 stron)
- zestaw dwóch płyt z nagraniami w formacie mp3
- program komputerowy

Kurs umożliwia naukę w sposób zintegrowany lub przy wykorzystaniu wybranych elementów kursu - w zależności od sytuacji: na komputerze, w domu, w samochodzie, w drodze do pracy.

Każdy z nośników - program, płyty, podręcznik - podzielony jest na siedem części - tygodni.
Więcej
Zwiń
Bardzo dobry podręcznik, fajne teksty, jest płyta CD, dobrze przygotowuje do matury