Motoryzacja motocykle - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Motoryzacja motocykle w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
EDYNY ORYGINALNY BILI COCO I

Skuter Hulajnoga Elektryczna 1500W z HOMOLOGACJĄ EUROPEJSKĄ

Nowoczesny dwukołowy pojazd elektryczny model BILI COCO I, to produkt zaprojektowany do szybkiego poruszania się.

Nasz skuter wyróżnia się z pośród innych skuterów bardziej dynamicznym i zarazem oszczędniejszym silnikiem 1500W oraz wytrwałą konstrukcją ramy i wszystkich podzespołów. Pojazd standardowo posiada wymienny akumulator Li-Ion 60V/12Ah.

Skuter idealnie nadaje się do przemieszczania w zakorkowanym mieście,wycieczek do lasu, robienia zakupów, w celach rekreacyjnych oraz poruszania się po magazynach i terenach dużych firm.
Więcej
Zwiń
Inżynieryjne arcydzieło

Greenwolke 6.1SL jest czymś więcej niż tylko perfekcją. Pierwszy na świecie profesjonalny motorower elektryczny, która nie ma sobie równych. Przetestowany 50 tysięcy razy w najbardziej ekstremalnych warunkach! Poznaj Greenwolke 6.1SL !

Podkręciliśmy prędkość do 90 km/h !

Potężny bezszczotkowy silnik elektryczny o mocy 6000 W rozpędza skuter do 90 km/h. Jeszcze nigdy jazda nie była tak ekstremalnie szybka!

Jeszcze więcej mocy od Samsunga !

Akumulatory litowo-jonowe 20 Ah i 32 Ah zbudowane z ogniw marki Samsung zapewniają zasięg do ~ 70 km/120 km. Najnowsza technologia optymalizuje proces ładowania, aby zapewnić niezawodną pracę baterii przez cały okres użytkowania. Technologia wydłuża żywotność baterii.

Ekstremalnie niezniszczalny

Zaprojektowany tak, aby sprostać najtrudniejszemu wyzwaniu. Motorower Greenwolke 6.
Więcej
Zwiń
Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.

Opinie - Motoryzacja motocykle