Samsung - Monitory LED - najlepsze oferty

Produkty Samsung w kategorii Monitory LED (Monitory). Największy wybór z oferty Samsung, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 115 produktów - zobacz najlepsze oferty
Wybrane cechy i funkcje Zakrzywiony ekran VA27" / 16:9 Szerokie kąty widzeniaZakrzywienie ekranu 1800R Rozdzielczość1920 x 1080 Kontrast 3000:1Czas reakcji 4ms Ochrona oczuFlicker Free & Eye Saver Programenergooszczędny To już nie jest moda, to nowa rzeczywistość.Monitor Samsung 27" CF396 Zakrzywiony wyświetlacz Trend, który stał się standardem Samsung wyznaczył nowy kierunek w świecie monitorów tworząc wygięty ekran. Teraz, dzięki połączeniu zakrzywionego wyświetlacza z doskonałymi parametrami, możesz cieszyć się niezrównaną jakością. Monitor 27" CF396 potęguje wrażenie zanurzenia w wyświetlanym obrazie , zachwyca szeroką panoramą i zapewnia komfort dla oczu . Promień 1800R* Największe zakrzywienie ekranu dla spotęgowania wrażeń Samsung oparł kształt monitora na okręgu o promieniu 1800 mm, najlepszym zakrzywieniu w swojej klasie. Wpływa ono na zredukowanie odbijanego światła i zapewnia rozległe pole widzenia . Równocześnie oczy są w takiej samej odległości od każdego punktu na ekranie.
Więcej
Zwiń
wybrane cechy rozdzielczość wqhd monitor wieolozadaniowy perfekcja obrazu do pracy i rozrywki WYBRANE CECHY Ultraszeroki ekran 34” / 21:9 Duża przestrzeń robocza, umożliwiająca wygodną pracę i rozrywkę. Kontrast 3000:1 Optymalny kąt widzenia 178° i kontrast statyczny 3000:1 tworzą wyrazisty i ostry obraz pełen detali i szczegółów. AMD FreeSync Technologia zapewniająca płynne odtwarzanie gier i filmów. Picture-by-Picture Jednoczesne wyświetlanie danych z dwóch źródeł i możliwa praca w niezależnych sekcjach. Picture-in-Picture Wyświetlanie podglądu dokumentów w dowolnym miejscu ekranu i w dowolnym rozmiarze. Game mode Funkcje zoptymalizowane pod kątem gier, zwiększają przyjemność rozrywki. OBRAZ W ROZDZIELCZOŚCI WQHD Imponująca rozdzielczość WQHD (Wide Quality High Definition)to 1,7 razy więcej pikseli niż w rozdzielczości Full HD. Oznacza to, żesceny czy postacie wyświetlane są z niezwykłą dokładnością i odwzorowaniem.
Więcej
Zwiń
Jestem zadowolony. Minus Brak regulacji wysokości, mnie akurat nie przeszkadza ale każdy ma inne siedziska i biórka

Opinie - Samsung - Monitory LED