Samsung - Monitory LED - najlepsze oferty

Produkty Samsung w kategorii Monitory LED (Monitory). Największy wybór z oferty Samsung, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 108 produktów - zobacz najlepsze oferty
Najgłębsze zakrzywienie dla największych wrażeń

Odkryj zakrzywiony monitor Samsung, który wciąga Cię w sam środek akcji jak mało który.
Kształt monitora oparto na okręgu o promieniu 1800 mm, dzięki czemu otacza Twój wzrok, poszerza pole widzenia i zmniejsza ilość odbijanego światła. Nieważne, czy oglądasz film online, ulubiony serial czy pochłonęła Cię gra - z monitorem Samsung każda rozrywka wciągnie Cię jeszcze mocniej.

Większy komfort

• Zakrzywienie ekranu 1800R - dzięki większemu promieniu zakrzywienia wzrok męczy się mniej, niż podczas korzystania z płaskich monitorów. Sprawia on też, że oczy są w takiej samej odległości od każdego punktu na ekranie. Korzystny wpływ na Twoje zdrowie potwierdzają badania Wydziału Okulistyki Narodowego Szpitala Uniwersyteckiego w Seulu.
• Tryb Eye Saver redukuje emisję światła niebieskiego, które pobudza wzrok znacznie bardziej, niż inne kolory.
Więcej
Zwiń
Monitor Samsung 27" CJG50 (LC27JG50QQUXEN) WYBRANE CECHY Rozdzielczość WQHD 1,7 raza więcej pikseli niż Full HD to ostry obraz o niezwykłej szczegółowości oraz szersza przestrzeń do pracy. Odświeżanie obrazu 144 Hz Czysta przyjemność oglądania nawet najbardziej płynnych i dynamicznych scen dzięki wysokiej częstotliwości odświeżania obrazu. Game mode Funkcje zoptymalizowane pod kątem gier, zwiększają przyjemność rozrywki. Mocno zakrzywiony ekran 1800R Promień zakrzywienia ekranu został zaprojektowany tak, by zapewnić szerokie pole widzenia zwiększając komfort pracy i rozrywki. Szeroki kąt widzenia 178°/ Kontrast 3000:1 Kontrast statyczny 3000:1 i optymalny kąt widzenia 178° tworzą wyrazisty i ostry obraz pełen detali i szczegółów. Rozrywka i praca 27" calowy monitor zadowoli wytrawnego gracza oraz sprawdzi się do intensywnej pracy biurowej czy w domu.
Więcej
Zwiń
Monitor Samsung LV27F390FEWXEN Curved z Tunerem TVZanurz się w głębi zakrzywionego ekranuOdkryj zakrzywiony monitor Samsung, który wciąga Cię w sam środek akcji jak mało który. Zobacz różnicę w polu widzenia i poczuj się jak w kinie IMAX. Promień łuku krzywizny ekranu to aż 1800 mm, co stwarza naprawdę szerokie pole widzenia i zwiększa percepcję głębi. Zakrzywienie sprawia, że elementy z zewnątrz nie rozpraszają Twojego wzroku. Możesz więc z jeszcze większą przyjemnością oddać się rozrywce - grze lub ulubionemu filmowi w internecie.[--[widget38311::core/enp_responsive.widget.image_widget::enp_responsive_form_type_image_widget%5Bimage%5D=images%2Fkarty_produktowe%2Fsamsung%2Fmonitor%2Flv27f390%2F1.
Więcej
Zwiń
bardzo dobre parametry jak za tą cenę:) dobrze się gra na tym sprzęcie , zero problemu ze zrywaniem obrazu i problemem bólu oczu po kilku godzinach gry dzięki trybom do tego przeznaczonym:) polecam, kolega też zakupił i zadowolony

Opinie - Samsung - Monitory LED