Samsung - Monitory LED - najlepsze oferty

Produkty Samsung w kategorii Monitory LED (Monitory). Największy wybór z oferty Samsung, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 102 produkty - zobacz najlepsze oferty
Odkryj szczegóły niesamowicie realistycznej jakości obrazu UHD Monitor Samsung UE590 UHD oferuje oglądanie filmów, granie w gry i wiele więcej, wszystko w doskonałej jakości obrazu Ultra HD. Wspaniałe obrazy, które pochwalić się będą 8 milionami pikseli, są dostarczane z rozdzielczością 4 x większą od Full HD. Zapoznaj się z treścią 4K tak, jak to było widać, z realistycznymi detalami, które sprawiają, że czujesz się tak, jak tam jesteś. Poznaj nowy poziom przejrzystości w Ultra High Definition. Zabierz swoją rozrywkę na nowe stopnie zanurzenia i komfortu • AMD FreeSync: Dynamicznie synchronizuje częstotliwość odświeżania ekranu z szybkością odświeżania zawartości w celu zminimalizowania opóźnienia wejściowego i znacznego zmniejszenia liczby pikseli podczas rozmowy. • Ulepszone wsparcie HDMI: dzięki ulepszonemu HDMI, który obsługuje rozdzielczości UHD z częstotliwością odświeżania 60 Hz, zawartość 4K gra bez zakłóceń, nawet jeśli jest podłączona do urządzeń AV.
Więcej
Zwiń
Najgłębsze zakrzywienie dla największych wrażeń

Odkryj zakrzywiony monitor Samsung, który wciąga Cię w sam środek akcji jak mało który.
Kształt monitora oparto na okręgu o promieniu 1800 mm, dzięki czemu otacza Twój wzrok, poszerza pole widzenia i zmniejsza ilość odbijanego światła. Nieważne, czy oglądasz film online, ulubiony serial czy pochłonęła Cię gra - z monitorem Samsung każda rozrywka wciągnie Cię jeszcze mocniej.

Większy komfort

• Zakrzywienie ekranu 1800R - dzięki większemu promieniu zakrzywienia wzrok męczy się mniej, niż podczas korzystania z płaskich monitorów. Sprawia on też, że oczy są w takiej samej odległości od każdego punktu na ekranie. Korzystny wpływ na Twoje zdrowie potwierdzają badania Wydziału Okulistyki Narodowego Szpitala Uniwersyteckiego w Seulu.
• Tryb Eye Saver redukuje emisję światła niebieskiego, które pobudza wzrok znacznie bardziej, niż inne kolory.
Więcej
Zwiń
Emocjonujący pod każdym kątem

Niezwykle smukły monitor jest dwukrotnie cieńszy niż standardowe modele Samsung - ma tylko 10 mm, czyli tyle co długopis. Minimalistyczna, okrągła podstawa eksponuje eleganckie wzornictwo wyświetlacza, a całość podkreślona jest przez stylizowany, tylny panel.

Nowa jakość rozgrywki z AMD FreeSync

Technologia AMD FreeSync dynamicznie synchronizuje częstotliwość odświeżania z liczbą klatek na sekundę, dzięki czemu obraz jest płynny i wolny od jakichkolwiek przycięć. W połączeniu z Trybem Gry, który optymalizuje parametry i ustawienia istotne dla gier wideo, np. uwydatnia ciemne elementy, daje Ci to zupełnie nową jakość rozgrywki.

Pozwól odpocząć oczom

Od teraz praca i rozrywka staną się znacznie przyjemniejsze - nawet po wielu godzinach. Tryb Eye Saver redukuje emisję męczącego wzrok światła niebieskiego.
Więcej
Zwiń

Opinie - Samsung - Monitory LED