Samsung - Monitory LED - najlepsze oferty

Produkty Samsung w kategorii Monitory LED (Monitory). Największy wybór z oferty Samsung, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 137 produktów - zobacz najlepsze oferty
Oszałamiająca prędkość i pełne zanurzenie

Mistrz zakrzywienia

Samsung jest liderem w dziedzinie zakrzywionych monitorów. Od chwili, gdy firma w 2015 roku po raz pierwszy zaprezentowała światu te innowacyjne wyświetlacze, niezmiennie pozostaje liderem rynku zakrzywionych monitorów. Za sprawą najlepszej w branży technologii wykorzystanej w całej linii produktów zakrzywione monitory Samsung niezmiennie zajmują pierwszą lokatę, jeśli chodzi o udział w rynku i wybór użytkowników.

Zanurz się w krzywiźnie

Zwycięskie zakrzywienie. Zakrzywiony ekran 1800R sprawi, że w pełni wciągniesz się w każdą grę. Dzięki ostrości prezentowanego obrazu, która zwiększa Twoje skupienie, wygrasz więcej rozgrywek. A ponieważ monitor ogranicza zmęczenie oczu, będziesz też mógł grać dłużej.

Płynne i szybkie efekty wizualne

Ciesz się płynną, wyrazistą akcją w każdym momencie.
Więcej
Zwiń
Mobilna łącznośćZ Smart monitorem bezprzewodowo połączysz się ze smartfonem dzięki Samsung DeX oraz funkcją dotknij i wyślij, screen mirroring. Z funkcją AirPlay 2Możliwość wysyłania treści z urządzeń Apple na większy ekran. Smart HubNajlepsza rozrywka zgromadzona w jednym miejscu. Rozdzielczość UHDTwoje ulubione filmy i seriale w kinowej jakości 4K. Port USB-CWystarczy jeden przewód do transmisji danych i zasilania. Zdalna praca i naukaWygodnie edytuj dokumenty i prowadź wideorozmowy. PIERWSZY NA ŚWIECIE WIELOFUNKCYJNY MONITOR* Poznaj monitor Smart M7, który umożliwia pracę, naukę i zabawę z ulubionego miejsca w domu, nawet gdy nie masz komputera. Połącz się zdalnie ze służbowym laptopem, by wykonać rozpoczętą w biurze pracę lub skorzystaj z pakietu Microsoft Office 365. Po skończonych obowiązkach, zamień miejsce pracy w miejsce relaksu, ze zintegrowanym systemem rozrywki.
Więcej
Zwiń
Monitor dla graczy Odyssey G5 27" Szybka matryca z częstotliwością odświeżania 144Hz i czasem reakcji 1 ms Największe na rynku zakrzywienie 1000R Rozdzielczość WQHD 1,7x większą gęstość pikseli niż Full HD Optymalne zakrzywienie, prawdziwie wciągające wrażenia Poczuj, jak otacza Cię ożywiona sceneria. Wszechstronny wyświetlacz 1000R całkowicie wypełnia Twoje pole widzenia, sprawiając, że znajdujesz się w samym centrum akcji. Doświadcz gry, która bardziej niż kiedykolwiek przyspieszy bicie Twojego serca. Oszałamiające WQHD Świat gier właśnie stał się zadziwiająco rzeczywisty. Rozdzielczość WQHD zapewnia 1,7x większą gęstość pikseli niż Full HD, generując niezwykle szczegółowe i wyraziste obrazy. Ciesz się pełniejszym widokiem i większą przestrzenią, na której może rozgrywać się akcja. Częstotliwość odświeżania 144 Hz Pokonaj każdego wroga nawet przy szalonych prędkościach.
Więcej
Zwiń
Dobry monitor. Sprawdza się w grach i pracy

Opinie - Samsung - Monitory LED