Samsung - Monitory LED - najlepsze oferty

Produkty Samsung w kategorii Monitory LED (Monitory). Największy wybór z oferty Samsung, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 181 produktów - zobacz najlepsze oferty
Optymalne zakrzywienie, prawdziwie wciągające wrażenia
Poczuj, jak otacza Cię ożywiona sceneria. Wszechstronny wyświetlacz 1000R całkowicie wypełnia Twoje pole widzenia, sprawiając, że znajdujesz się w samym centrum akcji. Doświadcz gry, która bardziej niż kiedykolwiek przyspieszy bicie Twojego serca.

Oszałamiające WQHD
Świat gier właśnie stał się zadziwiająco rzeczywisty. Rozdzielczość WQHD zapewnia 1,7x większą gęstość pikseli niż Full HD, generując niezwykle szczegółowe i wyraziste obrazy. Ciesz się pełniejszym widokiem i większą przestrzenią, na której może rozgrywać się akcja.

Częstotliwość odświeżania 144 Hz
Pokonaj każdego wroga nawet przy szalonych prędkościach. Częstotliwość odświeżania wynosząca 144 Hz eliminuje opóźnienia i rozmycie ruchu, gwarantując porywającą grę o ultrapłynnej akcji.
Więcej
Zwiń
Smart Monitor M7 32

Monitor gotowy na każde wyzwanie. Do nauki, pracy i rozrywki
  • Monitor, który sprawdzi się w każdej sytuacji ciesz się prawdziwym relaksem jaki daje Ci wbudowany wszechstronny system rozrywki z dostępem do serwisów VOD. Pracuj bez komputera dzięki zainstalowanemu Microsoft Office 365 lub korzystając ze zdalnego dostępu do biurowego komputera.

Smart Hub
  • Masz ochotę na maraton ulubionego serialu? Nic prostszego. Masz teraz dostęp do wielu aplikacji rozrywkowych, takich jak Netflix, YouTube i HBO, bez potrzeby włączania komputera czy laptopa. A zdalna kontrola i wbudowane głośniki dodatkowo umilą Ci czas relaksu.

Smart Hub
  • Masz ochotę na maraton ulubionego serialu? Nic prostszego. Masz teraz dostęp do wielu aplikacji rozrywkowych, takich jak Netflix, YouTube i HBO, bez potrzeby włączania komputera czy laptopa. A zdalna kontrola i wbudowane głośniki dodatkowo umilą Ci cza
Więcej
Zwiń
Konstrukcja:
Pozycjonowanie na rynku:Gaming
Kolor produktu:Czarny
Moc:
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin:40 kWh
Klasa efektywności energetycznej (SDR):G
Skala efektywności energetycznej:Od A do G
Pobór mocy w trybie czuwania:0,5 W
Pobór mocy:40 W
Napięcie wejściowe AC:230 V
Tryb wyłączenia:0,3 W
Napięcie wyjściowe adaptera AC:19 V
Klasa efektywności energetycznej (HDR):G
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin:54 kWh
Waga i rozmiary:
Wysokość (bez podstawy):43,9 cm
Waga (bez podstawy):5,3 kg
Waga (z podstawą):5,7 kg
Szerokość (bez podstawy):71 cm
Głębokość (bez podstawy):13,6 cm
Głębokość urządzenia (z p
Więcej
Zwiń

Opinie - Samsung - Monitory LED