LG - Monitory LED - najlepsze oferty

Monitor to od zawsze nieodłączny element towarzyszący komputerowi. W erze dominacjo laptopów mogłoby się wydawać, że urządzenia te powoli odchodzą do lamusa. Nic bardziej mylnego, od kilku lat trwa prosperita w rozwoju właśnie tej kategorii urządzeń. Na jej czele stoi kilku światowej klasy producentów a jednym z nich jest firma LG. Monitory LED od południowokoreańskiego koncernu LG to jedna z najczęściej kupowanych urządzeń. Monitory LED można polecić osobą, potrzebującym trochę więcej cali (w calach wyraża się wielkość monitora, jest to miara jego przekątnej) niż oferują notebooki. Do tej grupy na pewno można zaliczyć, osoby pracujące przy komputerze (programistów ale również księgowe i całą rzeszę kadry biurowej), grafików ale także graczy. Gamerzy oczekują od swoich maszyn najwyższej wydajności, dlatego aby ukoronować swój sprzęt wybierają również wysokiej klasy monitory. Oprócz wielkości, monitory charakteryzują się min. rozdzielczością (Full HD) itp., oczywiście im większa tym lepsza. Czasem reakcji wyrażonym w milisekundach tutaj z kolei im mniej tym lepiej co oznacza, że ekran reaguje szybciej na polecenia otrzymywane od komputera. Kat widzenia, rodzaj matrycy (lcd, led, błyszcząca, matowa) to kolejne ważne kryteria wyboru. Warto również pamiętać o wejścia (możliwościach podłączenia). Monitory LED LG posiadają porty HDMI dzięki czemu, pozwalają na podłączenie oprócz komputera, konsoli video czy anteny telewizyjnej. Produkty LG w kategorii Monitory LED (Monitory). Największy wybór z oferty LG, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Więcej
Zwiń
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 122 produkty - zobacz najlepsze oferty
Producent LG Monitory marki LG zyskały wysokie uznanie w oczach klientów. Doskonała jakość wykonania, solidna konstrukcja oraz niezwykły komfort pracy to elementy, na które zawsze możesz liczyć. Wśród modeli znajdziesz urządzenia do pracy biurowej, gier, czy zastosowań profesjonalnych. Na pokładzie urządzeń zainstalowano wiele nowoczesnych funkcji, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. To wielozadaniowe sprzęty, które zapewnią efektywną pracę i rozrywkę na najwyższym poziomie. Zastosowanie: dla graczy Monitory dla graczy wyróżniają się wysoką częstotliwością odświeżania, co bezpośrednio przekłada się na płynność animacji. Ważnym parametrem jest również czas reakcji. Im jest niższy, tym szybciej ekran zrealizuje polecenie użytkownika. Należy również zwrócić uwagę na rozdzielczość, która mówi o poziomie szczegółowości obrazu. Najbardziej wymagający gracze mogą liczyć na technologię 4K. Dzięki niej nawet najdrobniejsze detale będą doskonale widoczne.
Więcej
Zwiń
Monitor LED 31.5" LG Ulltra HD • Czas reakcji [ms]: 5 • Podstawowe złącza: USB 3.0, Cyfrowe (HDMI), Cyfrowe (DisplayPort) • Proporcje wymiarów matrycy: 16:9 31.5-calowy wyświetlacz 4K UHD IPS Wyjątkową jakość monitora zapewnia wyświetlacz 4K Ultra HD, który został specjalnie zaprojektowany. Zapewnia dokładne kolory, które pozostają spójne z czterokrotną rozdzielczością Full HD. Czas reakcji został zredukowany do 5 ms oraz reprodukcja kolorów jest zdecydowanie lepsza. Użytkownicy mogą teraz wyświetlać ekran pod dowolnym kątem. Zanurz się w pełni w świat za ekranem Z dbałością o szczegóły - kolory, które Cię zachwycą Technologia DCI-P3 to powszechna przestrzeń kolorów RGB, rodem z najlepszych amerykańskich filmów, to kompozycja barwna, która wiernie odzwierciedla kolory. Tworzone są wyraziste obrazy i różnorodne kolory. Nasycone, bogate zielone i czerwone odcienie są szczególnie przydatne do przetwarzania zdjęć i projektowania graficznego.
Więcej
Zwiń

Opinie - LG - Monitory LED