LG - Monitory LED - najlepsze oferty

Monitor to od zawsze nieodłączny element towarzyszący komputerowi. W erze dominacjo laptopów mogłoby się wydawać, że urządzenia te powoli odchodzą do lamusa. Nic bardziej mylnego, od kilku lat trwa prosperita w rozwoju właśnie tej kategorii urządzeń. Na jej czele stoi kilku światowej klasy producentów a jednym z nich jest firma LG. Monitory LED od południowokoreańskiego koncernu LG to jedna z najczęściej kupowanych urządzeń. Monitory LED można polecić osobą, potrzebującym trochę więcej cali (w calach wyraża się wielkość monitora, jest to miara jego przekątnej) niż oferują notebooki. Do tej grupy na pewno można zaliczyć, osoby pracujące przy komputerze (programistów ale również księgowe i całą rzeszę kadry biurowej), grafików ale także graczy. Gamerzy oczekują od swoich maszyn najwyższej wydajności, dlatego aby ukoronować swój sprzęt wybierają również wysokiej klasy monitory. Oprócz wielkości, monitory charakteryzują się min. rozdzielczością (Full HD) itp., oczywiście im większa tym lepsza. Czasem reakcji wyrażonym w milisekundach tutaj z kolei im mniej tym lepiej co oznacza, że ekran reaguje szybciej na polecenia otrzymywane od komputera. Kat widzenia, rodzaj matrycy (lcd, led, błyszcząca, matowa) to kolejne ważne kryteria wyboru. Warto również pamiętać o wejścia (możliwościach podłączenia). Monitory LED LG posiadają porty HDMI dzięki czemu, pozwalają na podłączenie oprócz komputera, konsoli video czy anteny telewizyjnej. Produkty LG w kategorii Monitory LED (Monitory). Największy wybór z oferty LG, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Więcej
Zwiń
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 146 produktów - zobacz najlepsze oferty
 • 3D: false
 • Cechy dodatkowe: 4 screen split, On Screen Control, Black Stabilizer, SuperResolution+, Six Axis Control, Picture Mode, ReaderMode, HDCP, inteligentna autokonfiguracja, Flicker Safe,Color Weakness, Smart Energy Saving
 • Certyfikaty: TUVFCC-BEPA 6.0UL(cUL)CECCC
 • Certyfikaty: EPA 6.0FCC-BTUVUL(cUL)CECCC
 • Certyfikaty: FCC-BEPA 6.0TUVCEUL(cUL)CCC
 • Certyfikaty: EPA 6.0UL(cUL)FCC-BTUVCCCCE
 • Certyfikaty: EPA 6.0CCCFCC-BTUVUL(cUL)CE
 • Certyfikaty: UL(cUL)EPA 6.0TUVCECCCFCC-B
 • Certyfikaty: FCC-BEPA 6.0UL(cUL)TUVCECCC
 • Certyfikaty: UL(cUL)FCC-BEPA 6.0TUVCECCC
 • Certyfikaty: FCC-BEPA 6.0UL(cUL)CECCCTUV
 • Certyfikaty: FCC-BTUVUL(cUL)CECCCEPA 6.0
 • Certyfikaty: TUVFCC-BCCCCEUL(cUL)EPA 6.0
 • Certyfikaty: FCC-BEPA 6.0UL(cUL)CCCCETUV
 • Certyfikaty: FCC-BUL(cUL)EPA 6.0TUVCCCCE
 • Certyfikaty: UL(cUL)EPA 6.0FCC-BTUVCECCC
 • Certyfikaty: FCC-BUL(
Więcej
Zwiń
Producent LG Monitory marki LG zyskały wysokie uznanie w oczach klientów. Doskonała jakość wykonania, solidna konstrukcja oraz niezwykły komfort pracy to elementy, na które zawsze możesz liczyć. Wśród modeli znajdziesz urządzenia do pracy biurowej, gier, czy zastosowań profesjonalnych. Na pokładzie urządzeń zainstalowano wiele nowoczesnych funkcji, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. To wielozadaniowe sprzęty, które zapewnią efektywną pracę i rozrywkę na najwyższym poziomie. Zastosowanie: dla graczy Monitory dla graczy wyróżniają się wysoką częstotliwością odświeżania, co bezpośrednio przekłada się na płynność animacji. Ważnym parametrem jest również czas reakcji. Im jest niższy, tym szybciej ekran zrealizuje polecenie użytkownika. Należy również zwrócić uwagę na rozdzielczość, która mówi o poziomie szczegółowości obrazu. Najbardziej wymagający gracze mogą liczyć na technologię 4K. Dzięki niej nawet najdrobniejsze detale będą doskonale widoczne.
Więcej
Zwiń
Ultraszeroki 21:9 gaming

UltraPanoramiczne Monitory LG 21:9 to doskonały wybór dla graczy. Rozdzielczość 2560 x 1080px oraz matryca IPS zapewniają wysoką jakość obrazu bez zniekształceń, dzięki czemu gry są tak realistyczne jak to tylko możliwe.

By sprostać Twoim wymaganiom stworzyliśmy szeroką gamę UltraPanoramicznych monitorów 21:9 pozwalających doświadczyć niespotykanych dotąd wrażeń wzrokowych, nieosiągalnych dla dotychczasowych monitorów o formacie 16:9. Dla entuzjasty gier, szerszy ekran to nie tylko większa powierzchnia ekranu. Pozwala na lepsze zaplanowanie ataku, ponieważ nowy format obrazu pozwala dostrzec więcej działań przeciwnika.

1ms Motion Blur Reduction

Funkcja ta pozwala graczom cieszyć się precyzją i dokładnością, potrzebną do gry na bardzo wysokim poziomie. Z czasem reakcji, który wynosi prawie 1 ms, rozmycia i zniekształcenia są zredukowane, aby rozgrywka była gładsza i bardziej precyzyjna.
Więcej
Zwiń
Świetny monitor panoramiczny. Bardzo dobre odwzorowanie kolorów, kąty widzenia i jeszcze lepsze głośniki. Jeśli miałbym się na siłę do czegoś przyczepić, to mógłby mieć regulację wysokości, ale za taką cenę na pewno nie ma na co narzekać ;)

Opinie - LG - Monitory LED