LG - Monitory LED - najlepsze oferty

Monitor to od zawsze nieodłączny element towarzyszący komputerowi. W erze dominacjo laptopów mogłoby się wydawać, że urządzenia te powoli odchodzą do lamusa. Nic bardziej mylnego, od kilku lat trwa prosperita w rozwoju właśnie tej kategorii urządzeń. Na jej czele stoi kilku światowej klasy producentów a jednym z nich jest firma LG. Monitory LED od południowokoreańskiego koncernu LG to jedna z najczęściej kupowanych urządzeń. Monitory LED można polecić osobą, potrzebującym trochę więcej cali (w calach wyraża się wielkość monitora, jest to miara jego przekątnej) niż oferują notebooki. Do tej grupy na pewno można zaliczyć, osoby pracujące przy komputerze (programistów ale również księgowe i całą rzeszę kadry biurowej), grafików ale także graczy. Gamerzy oczekują od swoich maszyn najwyższej wydajności, dlatego aby ukoronować swój sprzęt wybierają również wysokiej klasy monitory. Oprócz wielkości, monitory charakteryzują się min. rozdzielczością (Full HD) itp., oczywiście im większa tym lepsza. Czasem reakcji wyrażonym w milisekundach tutaj z kolei im mniej tym lepiej co oznacza, że ekran reaguje szybciej na polecenia otrzymywane od komputera. Kat widzenia, rodzaj matrycy (lcd, led, błyszcząca, matowa) to kolejne ważne kryteria wyboru. Warto również pamiętać o wejścia (możliwościach podłączenia). Monitory LED LG posiadają porty HDMI dzięki czemu, pozwalają na podłączenie oprócz komputera, konsoli video czy anteny telewizyjnej. Produkty LG w kategorii Monitory LED (Monitory). Największy wybór z oferty LG, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Więcej
Zwiń
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 150 produktów - zobacz najlepsze oferty
Matryca matowa Konstrukcja matrycy matowej opiera się na specjalnym polaryzatorze zlokalizowanym na ekranie. Dzięki temu następuje proces rozpraszania światła. W konsekwencji uzyskany obraz charakteryzuje się niższym kontrastem i mniejszym poziomem jasności. Ponadto jest nieco zamglony i bardziej naturalny. Takie monitory stanowią doskonałe rozwiązanie dla wszystkich użytkowników, którzy spędzają wiele godzin przed ekranem komputera. Odpowiednio zacieniony obraz pozwoli na komfortowy odbiór treści. Producent LG Monitory marki LG zyskały wysokie uznanie w oczach klientów. Doskonała jakość wykonania, solidna konstrukcja oraz niezwykły komfort pracy to elementy, na które zawsze możesz liczyć. Wśród modeli znajdziesz urządzenia do pracy biurowej, gier, czy zastosowań profesjonalnych. Na pokładzie urządzeń zainstalowano wiele nowoczesnych funkcji, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Więcej
Zwiń
 • 3D: false
 • Cechy dodatkowe: 4 screen split, On Screen Control, Black Stabilizer, SuperResolution+, Six Axis Control, Picture Mode, ReaderMode, HDCP, inteligentna autokonfiguracja, Flicker Safe,Color Weakness, Smart Energy Saving
 • Certyfikaty: TUVFCC-BEPA 6.0UL(cUL)CECCC
 • Certyfikaty: EPA 6.0FCC-BTUVUL(cUL)CECCC
 • Certyfikaty: FCC-BEPA 6.0TUVCEUL(cUL)CCC
 • Certyfikaty: EPA 6.0UL(cUL)FCC-BTUVCCCCE
 • Certyfikaty: EPA 6.0CCCFCC-BTUVUL(cUL)CE
 • Certyfikaty: UL(cUL)EPA 6.0TUVCECCCFCC-B
 • Certyfikaty: FCC-BEPA 6.0UL(cUL)TUVCECCC
 • Certyfikaty: UL(cUL)FCC-BEPA 6.0TUVCECCC
 • Certyfikaty: FCC-BEPA 6.0UL(cUL)CECCCTUV
 • Certyfikaty: FCC-BTUVUL(cUL)CECCCEPA 6.0
 • Certyfikaty: TUVFCC-BCCCCEUL(cUL)EPA 6.0
 • Certyfikaty: FCC-BEPA 6.0UL(cUL)CCCCETUV
 • Certyfikaty: FCC-BUL(cUL)EPA 6.0TUVCCCCE
 • Certyfikaty: UL(cUL)EPA 6.0FCC-BTUVCECCC
 • Certyfikaty: FCC-BUL(
Więcej
Zwiń
Producent LG Monitory marki LG zyskały wysokie uznanie w oczach klientów. Doskonała jakość wykonania, solidna konstrukcja oraz niezwykły komfort pracy to elementy, na które zawsze możesz liczyć. Wśród modeli znajdziesz urządzenia do pracy biurowej, gier, czy zastosowań profesjonalnych. Na pokładzie urządzeń zainstalowano wiele nowoczesnych funkcji, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. To wielozadaniowe sprzęty, które zapewnią efektywną pracę i rozrywkę na najwyższym poziomie. Zastosowanie: dla graczy Monitory dla graczy wyróżniają się wysoką częstotliwością odświeżania, co bezpośrednio przekłada się na płynność animacji. Ważnym parametrem jest również czas reakcji. Im jest niższy, tym szybciej ekran zrealizuje polecenie użytkownika. Należy również zwrócić uwagę na rozdzielczość, która mówi o poziomie szczegółowości obrazu. Najbardziej wymagający gracze mogą liczyć na technologię 4K. Dzięki niej nawet najdrobniejsze detale będą doskonale widoczne.
Więcej
Zwiń
W teorii monitor jest super - dobre kolory, responsywność, brak backlight bleedu, niski IPS glow. W recenzjach też bije na głowę często droższą konkurencję. Niestety w praktyce wiele sztuk jest wadliwych. W pierwszej po 2 dniach użytkowania wysiadła gamma (na 4 oferowane tryby gamma, jeden był ok, domyślny zrobił się bardzo ciemny, a na pozostałych 2 pojawiały się dziwne artefakty). Oczywiście testowane na różnych komputerach i z różnymi kablami, żeby wykluczyć problem po stronie karty graficzn

Opinie - LG - Monitory LED