Mleko Nan Pro 1 - najlepsze oferty

Bardzo dobrze przyswajalne i co dla mnie najważniejsze dziecku się po nim nie ulewa.
✅ Mleko Nan Pro 1 już od 15 zł ➤ Zobacz produkty od Taniomania. Popularne oferty i opinie użytkowników! Odkryj coś dla siebie w dobrej cenie
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 27 produktów - zobacz najlepsze oferty
Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego

Nan Pro 1 z Bifidus Lactis jest mlekiem początkowym przeznaczonym dla niemowląt od urodzenia, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią. Nie wymaga gotowania. Mleko opracowane zostało specjalnie tak, aby odpowiadało potrzebom żywieniowym najmłodszych niemowląt. Dostarcza niezbędnych składników odżywczych: białka, węglowodanów, tłuszczy, 13 witamin oraz składników mineralnych (m.in. wapnia, żelaza, jodu, magnezu, cynku, selenu) niezbędnych do optymalnego rozwoju psycho-fizycznego niemowlęcia. Unikalna kompozycja składników mleka początkowego Nan Pro 1 Bifidus L. zawiera połączenie aktywnych kultur bakterii Bifidobacterium lactis i wysokiej jakości białko Opti Pro, a także LCPUFA - długołańcuchowe wielonienasycone kwasy tłuszczowe.
Więcej
Zwiń
Opis

Unikalna kompozycja składników mleka następnego Nan OptiPro 3 z B.lactis zawiera aktywne kultury bakterii B.lactis, wysokiej jakości białko OPTIPRO®, immunoskładniki (cynk*, żelazo*, wit. A* i C*) czyli składniki mineralne i witaminy uczestniczące w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego dziecka.

Nan OptiPro 3 z B.lactis jest mlekiem modyfikowanym dla dzieci po 1. roku życia, jako płynny składnik ich urozmaiconej diety, podczas okresu odstawiania od piersi i po jego zakończeniu. Nan OptiPro 3 z B.lactis dostarcza Twojemu dziecku składniki pokarmowe niezbędne do optymalnego rozwoju psychofizycznego.

Warto wiedzieć

Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowlęcia, gdyż mleko matki zapewnia idealnie zbilansowaną dietę, chroni przed chorobami oraz dostarcza wielu innych korzyści, zarówno dla dziecka, jak i mamy.
Więcej
Zwiń
Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego

Nan Pro 1 z L.reuteri jest mlekiem początkowym dla niemowląt od urodzenia, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią. Produkt dostarcza Twojemu dziecku wszystkie składniki pokarmowe niezbędne do optymalnego rozwoju psycho-fizycznego. Unikalna kompozycja składników mleka początkowego Nan Pro 1 z L.reuteri zawiera połączenie aktywnych kultur bakterii L. reuteri i wysokiej jakości białko OPTI PRO, a także dodane LC PUFA (długołańcuchowe wielonienasycone kwasy tłuszczowe) oraz błonnik FOS/GOS.

Zastosowanie: dla niemowląt od 1. dnia życia, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią, w celu dostarczenia składników niezbędnych do optymalnego rozwoju psycho-fizycznego.

Zalecana dzienna porcja: o ile lekarz nie zaleci inaczej, należy stosować się do tabeli żywienia umieszczonej na opakowaniu. Wartości podane w tabeli należy traktować orientacyjnie.
Więcej
Zwiń

Opinie - Mleko Nan Pro 1

Bardzo dobrze przyswajalne i co dla mnie najważniejsze dziecku się po nim nie ulewa.