Minecraf Lego - najlepsze oferty

Minecraf lego na Taniomania.pl. Znajdź to, czego potrzebujesz w najlepszych cenach. Wybierz ofertę, która będzie idealna dla Ciebie dzięki Taniomania.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 46 produktów - zobacz najlepsze oferty
Mądrze wykorzystaj dzień, aby przeżyć pierwszą noc! Zbuduj schronienie i zagrodę, by ochronić zwierzęta gospodarskie, a potem przygotuj łóżko, piec i skrzynię — pamiętaj tylko, by skończyć przed zmrokiem, jeśli chcesz uniknąć konfrontacji z syczącym Creeperem™! Przebuduj zestaw na inne konstrukcje LEGO® Minecraft™ lub połącz go z zestawem 21114 Farma albo innymi z tej serii, aby przeżyć jeszcze więcej minecraftowych przygód! W zestawie minifigurka Steve'a z broniami i akcesoriami, a także creeper i świnia.
Więcej
Zwiń
LEGO® Minecraft™ 21138 Farma arbuzów Minecraft™ to popularna wśród dzieci i młodzieży gra komputerowa z otwartym światem. Wcielając się w rolę postaci – Steve’a, musimy zadbać o jego przetrwanie, a tym samym zbierać surowce, przetwarzać je na materiały, przedmioty, elementy budulca oraz uprawiać rośliny i hodować zwierzęta. W świecie gry nie ma samochodów, pociągów czy samolotów, jak więc pokonywać dłuższe dystanse? Steve wpadł na świetny pomysł – osiodłał prosiaczka i powiesił marchewkę na sznurku, która służy jako przynęta dla zwierzęcia. Skieruj się na farmę arbuzów, gdzie mieszka Osadnik. Sprzedaj owoc, by zyskać pomocną umiejętność – funkcję wybuchającego Creepera. Ten zielony stwór zagraża bezpieczeństwu Steve’a i jego zwierząt, więc należy zrobić wszystko, by go pokonać.
Więcej
Zwiń