Milly Mally Rowerek Boby Delux - najlepsze oferty

Milly Mally Rowerek Boby Delux w kategorii Rowerki i inne pojazdy dla dzieci (Dla dziecka). Największy wybór z oferty Milly Mally Rowerek Boby Delux, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 9 produktów - zobacz najlepsze oferty
Milly Mally Rowerek Boby Delux Zielony zachwyci nowoczesnym designem oraz funkcjonalnością. Bogate wyposażenie trójkołowego pojazdu sprawi że wszystkie spacerki i wycieczki będą dla malucha przyjemną przygodą. Praktyczna konstrukcja z podnóżkiem oraz regulowanym siedzeniem z oparciem gwarantuje wygodną i bezpieczną jazdę. Wielofunkcyjny pojazd można dostosować do umiejętności i wieku dziecka.Dla bobasów zaczynających aktywną zabawę na rowerku idealnym rozwiązaniem jest uchwyt do pchania przez rodzica oraz składany podnóżek. Maluszek siedzi sobie wygodnie i delektuje się jazdą, natomiast mama lub tata manewrują rowerkiem. Daszek chroni małego pasażera przed nadmiernym nasłonecznieniem. Dziecko, które samodzielnie zechce już pedałować ma do dyspozycji komfortową i stabilną trójkołówkę. Pasy bezpieczeństwa chronią małych cyklistów przed upadkiem. Luksusowy model Boby Delux ma bardzo praktyczne wyposażenie i nowoczesne systemy. Blokada kierownicy umożliwi jazdę bez możliwości skręcania.
Więcej
Zwiń
ROWEREK DZIECIĘCY, Z DASZKIEM PRZECIWSŁONECZNYM

polskiej firmy MILLY MALLY

Dobrze być dzieckiem z Milly Mally!

Solidny dziecięcy rowerek, wyposażony w komfortowe siedzisko z oparciem i możliwością regulacji pozycji. Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa umożliwiają wygodne i stabilne ulokowanie dziecka w siedzisku. Rowerek jest także wyposażony w prosty mechanizm działający na zasadzie sprzęgła. Po odłączeniu napędu pedałki mogą obracać się niezależne od ruchu przedniego koła, co przydaje się zwłaszcza w trakcie prowadzenia rowerka przez rodzica - ruch pedałów nie jest wymuszany przez ruch koła!

Rowerek posiada także kilka elementów, które dodatkowo zwiększają jego funkcjonalność i komfort: demontowany daszek osłania dziecko przed ostrymi promieniami słońca, a tylny koszyk na zabawki i torba pozwala przewozić wiele przedmiotów. Całości dopełnia nowoczesne wzornictwo i intensywny kolor, dzięki którym rowerek świetnie się prezentuje.
Więcej
Zwiń
rowerek wielo funkcyjny , bardzo fajny lecz bujak nie stabilny i niebezpieczny

Opinie - Milly Mally Rowerek Boby Delux