Mikrofony pojemnościowe - najlepsze oferty

Siemanko! Co do mikrofonu jest naprawdę żadnej wady poza tym że trochę może nie odpowiadać nam kolor
Mikrofony pojemnościowe w kategori Sprzęt estradowy studyjny i DJ (Sprzęt estradowy studyjny i DJ). Najlepsze oferty z polskich sklepów internetowych. Sprawdź gdzie kupisz taniej na Taniomanii.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 859 produktów - zobacz najlepsze oferty
Novox przyzwyczaił użytkowników swoich produktów do innowacyjnych rozwiązań, oferowanych w stosunkowo niskiej cenie. Firma, znana dotychczas z produkcji bezprzewodowych systemów monitorowych poszerza obecnie swoją ofertę o wielkomembranowy mikrofon USB. NC-1, bo tak brzmi nazwa najnowszego produktu Novoxa, jest urządzeniem przeznaczonym do współpracy z komputerami opartymi o systemy operacyjne Windows oraz Mac OS.X. Mikrofon łączy się z komputerem za pomocą portu USB w trybie Plug&Play. Chwilę później, dzięki w pełni automatycznej instalacji sterowników, użytkownik może cieszyć się gotowym do pracy systemem rejestracji dźwięku. NC-1 współpracuje z dowolnym oprogramowaniem DAW, a jego parametry sygnałowe przekładają się bezpośrednio na wysoka jakość oferowanego brzmienia. Mikrofon został wyposażony w przetwornik analogowo-cyfrowy, pracujący w trybie 48kHz 16-bit, a konstrukcja samej membrany gwarantuje pasmo przenoszenia z zakresu 30Hz-18kHz.
Więcej
Zwiń
Przenośny mikrofon pojemnościowy USBGo Mic idzie razem z tobąSamson rozszerzając swoją bogatą linię mikrofonów USB wprowadza kolejny model Go Mic. Jest on idealnym przenośnym mikrofonem do nagrywania, który można łatwo przypiąć na laptopie.Go Mic znakomicie nadaje się do nagrywania muzyki, podcastów lub dźwięków otoczenia, ale możliwości jego zastosowań wykraczają znacznie dalej poza możliwości typowych mikrofonów USB. Świetnie nadaje się też do współpracy z oprogramowaniem rozpoznawania mowy, iChat, transmisji głosowej na żywo przez internet, komunikacji głosowej przez internet (Voice over Internet Protocol – VoIP). Mikrofon Go Mic jest idealnym rozwiązaniem do nagrywania w podróży.Zobacz film prezentujący mikrofon Go Mic:Dzięki swej unikalnej i kompaktowej konstrukcji mikrofon Go Mic może być bezpiecznie przypięty na laptopie lub ustawiony na biurku.
Więcej
Zwiń
Mikrofon usb sPodcaster

sPodcaster to idealne rozwiązanie dla początkujących podcasterów. Mikrofon ten doskonale nadaje się do nagrywania dźwięku do internetowego radia, poradników, filmów wideo itp. Dzięki technologii USB 2.0 mikrofon nie wymaga żadnych dodatkowych sterowników – wystarczy podłączyć go przewodem USB do komputera klasy PC bądź Mac. Dodatkowym atutem jest także dołączony do zestawu stojak, więc nie trzeba się martwić o sposób montażu mikrofonu. Transmisja odbywa się bez opóźnień (‘latency-free’) a przetwornik A/D 16 bit i 48 kHz zapewnia wysoką jakość dźwięku, którą można bez obaw zaprezentować publice.

Cechy
  • profesjonalny mikrofon USB do podcastów
  • mikrofon pojemnościowy o charakterystyce kardioidalnej
  • technolo
Więcej
Zwiń
Siemanko! Co do mikrofonu jest naprawdę żadnej wady poza tym że trochę może nie odpowiadać nam kolor