Microsoft Xbox One 500Gb - najlepsze oferty

Konsola fajna, lepsza grafika, tylko wszystko robi z internetem. Bez zalogowania na konto nie pograsz lub nie odtworzysz płyty. Można zakładać jakieś kody gościa ale to zawracanie głowy. Dzieciaki graja na starym x-boxsie 360 a mi przypadła ona w spadku i służy jako blue-ray ;)
Microsoft Xbox One 500Gb w kategorii Konsole do gier. Najniższe ceny, najlepsze okazje. Porównywarka cen Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 20 produktów - zobacz najlepsze oferty
Konsola Xbox One S 500GB ZQ9-00117 Cieńsza i smuklejsza Przedstawiamy nową konsolę Xbox One S. Graj w najlepsze gry, w tym klasykę znaną z wersji Xbox 360, na konsoli mniejszej o 40%. Technologia High Dynamic Range zapewnia bogatsze, wyraźniejsze kolory w grach i filmach. System 4K Ultra HD umożliwia strumieniowanie wideo z serwisów Netflix oraz oglądanie filmów UHD Blu-ray w ultrawysokiej rozdzielczości. Nowy uproszczony bezprzewodowy kontroler z teksturowanym uchwytem i łącznością Bluetooth zapewnia niezrównany komfort. * 4K Ultra HD Rozdzielczość 4K Ultra HD czterokrotnie przewyższa standardowe HD, dzięki czemu obraz jest niezwykle wyraźny i realistyczny. Odtwarzaj treści w 4K w usługach Netflix i Amazon Instant Video i oglądaj filmy w jakości Ultra HD Blu-rayTM z niezwykłym poziomem realizmu dzięki technologii High Dynamic Range. * High Dynamic Range Technologia High Dynamic Range zapewnia bogatsze, bardziej wyraziste kolory w grach takich jak Gears of War 4 i Forza Horizon 3.
Więcej
Zwiń
Xbox One S 500GB+ Forza Horizon 3 ZQ9-00118

Xbox One S
Jedyna konsola z funkcjami odtwarzania Blu-ray™ w rozdzielczości 4K i strumieniowania wideo w rozdzielczości 4K oraz technologią HDR.

40% mniejsza, 2 TB pojemności dysku. Zasilacz wewnętrzny.

Graj w najlepsze gry, także klasyczne tytuły z Xbox 360, na konsoli mniejszej o 40%. Ale niech wielkość Cię nie zmyli – dzięki zasilaczowi wewnętrznemu i dyskowi o pojemności nawet 2 TB Xbox One S to najbardziej zaawansowana konsola Xbox w historii.

High Dynamic Range

Technologia High Dynamic Range zapewnia bogatsze, bardziej wyraziste kolory w grach takich jak Gears of War 4 i Forza Horizon 3. Uzyskiwany dzięki niej wyższy wskaźnik kontrastu między jasnymi i ciemnymi barwami sprawia, że gry zyskują wizualną głębię.
Więcej
Zwiń
Zawartość Zestawu:
- Konsola Xbox One S 500GB Bardziej elegancka. Smuklejsza. Szybsza 40 % mniejsza
- Dwa bezprzewodowe Kontrolery Microsoft (do wyboru również kolor czarny)
- Xbox Live 14 dni
- Pełne okablowanie wraz z kablem HDMI
- Gwarancja producenta 24 miesiące
Graj w najlepsze gry, także klasyczne tytuły z Xbox 360, na konsoli mniejszej o 40%. Ale niech wielkość Cię nie zmyli – dzięki zasilaczowi wewnętrznemu Xbox One S to najbardziej zaawansowana konsola Xbox w historii.
Ultra HD 4K Blu-rayTM i przesyłanie strumieniowe
HDR - High Dynamic Range
40% Mniejsza
4K Ultra HD Blu-ray i streamowanie
Rozdzielczość 4K Ultra HD czterokrotnie przewyższa standardowe HD, dzięki czemu obraz jest niezwykle wyraźny i realistyczny. Odtwarzaj treści w 4K w usługach Netflix i Amazon Video i oglądaj filmy w jakości Ultra HD Blu-Ray z niezwykłym poziomem realizmu dzięki technologii High Dynamic Range.
Więcej
Zwiń

Opinie - Microsoft Xbox One 500Gb

Konsola fajna, lepsza grafika, tylko wszystko robi z internetem. Bez zalogowania na konto nie pograsz lub nie odtworzysz płyty. Można zakładać jakieś kody gościa ale to zawracanie głowy. Dzieciaki graja na starym x-boxsie 360 a mi przypadła ona w spadku i służy jako blue-ray ;)