Microsoft Xbox One - najlepsze oferty

Widzę poprawę w stosunku do starszego brata . Polecam :)
Konsola Microsoft ósmej generacji Microsoft Xbox One to najnowsza (trzecia) odsłona konsol do gier wideo z linii Xbox. Jej premiera odbyła się w 2013 roku a konsola została wyposażona w 8-rdzeniowy procesor firmy AMD. Konsola posiada 8GB pamięci RAM oraz 500GB pamięci wewnętrznej. Xbox One posiada nowy kontroler Xbox One Gamepad oraz wykorzystuje kontroler ruchu Kinect. Xbox One zapewnia zgodność z grami z konsoli Xbox 360. Możliwości jakie daje usługa Xbox Live to dodatkowy atut na rzecz Xbox’a w odwiecznym pojedynku konsol Microsoft i Sony. Xbox One to również bardzo szeroki wybór nowoczesnych gier. Oprócz takich klasyków jak Fifa 2015 i 2016, Call of Duty: Ghost oraz Advanced Warfare czy Need for Speed, potencjalnych kupców mogę przekonać takie exclusive’y na XOne jak Titanfall, Forza, Gears of War czy Halo. Najlepsze ceny oraz okazyjne oferty na konsole Microsoft Xbox One znajdziesz na Taniomanii.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 26 produktów - zobacz najlepsze oferty
40% mniejsza.
2 TB pojemności dysku.
Zasilacz wewnętrzny.

Graj w najlepsze gry, także klasyczne tytuły z Xbox 360, na konsoli mniejszej o 40%.
Ale niech wielkość Cię nie zmyli – dzięki zasilaczowi wewnętrznemu i dyskowi o pojemności nawet 2 TB Xbox One S to najbardziej zaawansowana konsola Xbox w historii.

High Dynamic Range
Technologia High Dynamic Range zapewnia bogatsze, bardziej wyraziste kolory w grach takich jak Gears of War 4 i Forza Horizon 3.
Uzyskiwany dzięki niej wyższy wskaźnik kontrastu między jasnymi i ciemnymi barwami sprawia, że gry zyskują wizualną głębię.

4K Ultra HD Blu-ray™ i streamowanie

Rozdzielczość 4K Ultra HD czterokrotnie przewyższa standardowe HD, dzięki czemu obraz jest niezwykle wyraźny i realistyczny.
Odtwarzaj treści w 4K w usługach Netflix i Amazon Video i oglądaj filmy w jakości Ultra HD Blu-Ray z niezwykłym poziomem realizmu dzięki technologii High Dynamic Range.
Więcej
Zwiń
Jeszcze lepsza zabawa z Xbox One Witamy w świecie gier i rozrywki nowej generacji. Tutaj gry wyznaczają granice rzeczywistości. Telewizja jest całkowicie pod Twoją kontrolą. Słuchanie muzyki podczas grania w grę to nic nadzwyczajnego. W mgnieniu oka możesz przejść od oglądania programów w telewizji do filmów, od słuchania muzyki do pasjonującej gry. Tutaj wszystko jest dostosowane do Twoich potrzeb. Twoja ulubiona rozrywka jest w jednym miejscu. Przedstawiamy wielofunkcyjną konsolę Xbox One. Najlepsze gry na wyłączność Największe hity Najlepszy tryb wieloosobowy Najlepsze gry Xbox One została stworzona przez graczy i dla graczy. Najlepsze tytuły na wyłączność i największe hity, o których marzysz od dawna, sprawiają, że gra na Xbox One zyskuje zupełnie nowy wymiar. Zachwycający realizm Zaawansowany system sztucznej inteligencji dostosowuje się do Twojego stylu gry. Nowatorskie technologie w trybie dla wielu graczy sprawiają, że gry są jeszcze ciekawsze i szybsze.
Więcej
Zwiń
1x Konsola Microsoft Xbox One klasyczna 2567600060691

Konsola do gier Microsoft Xbox One z dyskiem twardym o pojemności 1 TB.

Cechy produktu:
  • dysk twardy 1 TB
  • odtwarzane nośniki optyczne: Blu-ray, DVD, CD
  • podłączenie do Internetu: kabel Ethernet, Wi-Fi
  • złącza: 2 x USB 3.0, 2x HDMI, 1x RJ-45, 1x cyfrowe wyjście optyczne
  • zestaw: konsola Xbox One z dyskiem 1 TB, kontroler bezprzewodowy, zestaw słuchawkowy, przewód HDMI, zasilacz
zobacz wszystkie parametry

OPIS

Microsoft Xbox One to najnowsza konsola do gier, dzięki której przeniesiesz się w świat wirtualnej rozrywki. Konsola została wyposażona w nowoczesny czytnik Blu-ray, dzięki któremu będziesz mógł oglądać filmy w wysokiej rozdzielczości, a usługa gry sieciowej Xbox Live pozwoli na wspaniałą zabawę w trybie wieloosobowym z graczami z całego świata.
Więcej
Zwiń
Widzę poprawę w stosunku do starszego brata . Polecam :)