Microsoft Xbox One - najlepsze oferty

Genialna konsola, zakochałem sie juz w pierwszy dzien użytkowania! :)
Konsola Microsoft ósmej generacji Microsoft Xbox One to najnowsza (trzecia) odsłona konsol do gier wideo z linii Xbox. Jej premiera odbyła się w 2013 roku a konsola została wyposażona w 8-rdzeniowy procesor firmy AMD. Konsola posiada 8GB pamięci RAM oraz 500GB pamięci wewnętrznej. Xbox One posiada nowy kontroler Xbox One Gamepad oraz wykorzystuje kontroler ruchu Kinect. Xbox One zapewnia zgodność z grami z konsoli Xbox 360. Możliwości jakie daje usługa Xbox Live to dodatkowy atut na rzecz Xbox’a w odwiecznym pojedynku konsol Microsoft i Sony. Xbox One to również bardzo szeroki wybór nowoczesnych gier. Oprócz takich klasyków jak Fifa 2015 i 2016, Call of Duty: Ghost oraz Advanced Warfare czy Need for Speed, potencjalnych kupców mogę przekonać takie exclusive’y na XOne jak Titanfall, Forza, Gears of War czy Halo. Najlepsze ceny oraz okazyjne oferty na konsole Microsoft Xbox One znajdziesz na Taniomanii.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 37 produktów - zobacz najlepsze oferty
Konsola Xbox One S 500GB ZQ9-00117 Cieńsza i smuklejsza Przedstawiamy nową konsolę Xbox One S. Graj w najlepsze gry, w tym klasykę znaną z wersji Xbox 360, na konsoli mniejszej o 40%. Technologia High Dynamic Range zapewnia bogatsze, wyraźniejsze kolory w grach i filmach. System 4K Ultra HD umożliwia strumieniowanie wideo z serwisów Netflix oraz oglądanie filmów UHD Blu-ray w ultrawysokiej rozdzielczości. Nowy uproszczony bezprzewodowy kontroler z teksturowanym uchwytem i łącznością Bluetooth zapewnia niezrównany komfort. * 4K Ultra HD Rozdzielczość 4K Ultra HD czterokrotnie przewyższa standardowe HD, dzięki czemu obraz jest niezwykle wyraźny i realistyczny. Odtwarzaj treści w 4K w usługach Netflix i Amazon Instant Video i oglądaj filmy w jakości Ultra HD Blu-rayTM z niezwykłym poziomem realizmu dzięki technologii High Dynamic Range. * High Dynamic Range Technologia High Dynamic Range zapewnia bogatsze, bardziej wyraziste kolory w grach takich jak Gears of War 4 i Forza Horizon 3.
Więcej
Zwiń
Konsola Xbox One X 1 TB

Najbardziej zaawansowana konsola

Gry działają lepiej na Xbox One X. Wydajność jest nawet o 40% większa
niż na jakiejkolwiek innej konsoli, więc jakość rozgrywki w 4K będzie niesamowita.

Bezprecedensowa wydajność
Z konsolą Xbox One X zyskujesz moc 6 teraflopów procesora karty graficznej
i możesz cieszyć się jeszcze lepszą wydajnością gier.
Zmaksymalizuj wydajność gier dzięki 12 GB szybkiej pamięci graficznej GDDR5.
Przepustowość pamięci na poziomie 326 GB/s sprawi, że zobaczysz każdą klatkę.

Wciągające gry w rozdzielczości 4KDaj się wciągnąć w światy gier stworzonych z myślą o prawdziwej rozdzielczości 4K,
gdzie akcja rozgrywa się z buforem ramek 2160p
i z mocą 6 teraflopów do przetwarzania grafiki.
Poczuj niesamowity dźwięk dzięki funkcji Spatial Audio,
która postawi Cię w samym centrum wydarzeń.
Więcej
Zwiń
Microsoft Xbox One X to najnowocześniejsza konsola, która obsługuje rozdzielczość 4K Ultra HD. Oferuje szybkie ładowanie gier, doskonały i szczegółowy obraz, płynne działanie oraz niesamowitą wydajność. Ponadto konsolę wyposażono w procesor graficzny o ponad 40% większej wydajności: mocy 6 teraflopów i przepustowości 326 GB/s. Premiera 07 listopada 2017 r.
Więcej
Zwiń

Opinie - Microsoft Xbox One

Genialna konsola, zakochałem sie juz w pierwszy dzien użytkowania! :)