Micro Usb Hdmi - najlepsze oferty

Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.
Micro Usb Hdmi już od 15 zł ✅ Polecane produkty na Taniomania.pl. Sprawdź oferty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie w przyjaznej cenie
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 286 produktów - zobacz najlepsze oferty
Adapter HDTV micro USB/HDMI umożliwiający podpięcie smartphonu do telewizora, tunera lub innego urządzenia przez gniazdo HDMI w celu przeglądania zdjęć lub plików video. Posiada dodatkowe gniazdo micro USB umożliwiające zasilanie urządzenia podczas korzystania z adaptera.MHL to Mobile High-Definition Link. Jest to interfejs audio-wideo pozwalający na podłączanie smartfonów i innych przenośnych urządzeń do telewizorów HD i przesyłanie filmów w rozdzielczości Full HD 1080p.
Więcej
Zwiń
Aparat cyfrowy LUMIX DC-FZ82

Aparat LUMIX wyposażono w niezwykle szeroki i dynamiczny zoom oraz funkcję 4K PHOTO. Umożliwia rejestrację wideo w rozdzielczości 4K.

Wiesbaden, Niemcy (4 stycznia 2017 roku) – Panasonic ogłosił dziś premierę nowego aparatu LUMIX FZ82 z popularnej serii FZ, który wyposażono w potężny zoom optyczny. Wyróżnia się on znakomitą łatwością sterowania (w tym obsługą manualną) rejestracji zdjęć i wideo. Aparat LUMIX FZ82 ma niezwykle wszechstronny szerokokątny obiektyw LUMIX DC VARIO 20 mm z 60-krotnym zoomem optycznym (odpowiednik aparatu 35 mm z obiektywem 20–1200 mm). Pozwala na uchwycenie dynamicznych pejzaży oraz fotografowanie dzikich zwierząt i ptaków z dużej odległości.
Więcej
Zwiń
Adapter HDTV micro USB/HDMI umożliwiający podpięcie smartphonu do telewizora, tunera lub innego urządzenia przez gniazdo HDMI w celu przeglądania zdjęć lub plików video. Posiada dodatkowe gniazdo micro USB umożliwiające zasilanie urządzenia podczas korzystania z adaptera.

MHL to Mobile High-Definition Link. Jest to interfejs audio-wideo pozwalający na podłączanie smartfonów i innych przenośnych urządzeń do telewizorów HD i przesyłanie filmów w rozdzielczości Full HD 1080p.
Więcej
Zwiń

Opinie - Micro Usb Hdmi

Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.