Micro Usb Hdmi - najlepsze oferty

Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.
Micro Usb Hdmi już od 15 zł ✅ Polecane produkty na Taniomania.pl. Sprawdź oferty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie w przyjaznej cenie
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 272 produkty - zobacz najlepsze oferty
Adapter HDTV micro USB/HDMI umożliwiający podpięcie smartphonu do telewizora, tunera lub innego urządzenia przez gniazdo HDMI w celu przeglądania zdjęć lub plików video. Posiada dodatkowe gniazdo micro USB umożliwiające zasilanie urządzenia podczas korzystania z adaptera.MHL to Mobile High-Definition Link. Jest to interfejs audio-wideo pozwalający na podłączanie smartfonów i innych przenośnych urządzeń do telewizorów HD i przesyłanie filmów w rozdzielczości Full HD 1080p.
Więcej
Zwiń
JEST TO ORYGINALNY OPIS PRODUKTU Z SERWISU AMAZON

Połączy jedno złącze HDMI – na urządzeniach zgodnych z jednego monitora lub projektora z portem VGA lekko; jedna z nich jest wymagany przewód VGA; Wbudowane aktywne IC-Chip poprawia kompatybilność. W zestawie kabel micro USB do ładowania zapewnia dodatkowe zasilanie dla urządzeń z Low-Power wyjście HDMI akcesoriów takich jak MacBook Pro, Apple TV, rasberry Pi, Smart Android TV pudełko. Obsługuje rozdzielczości do 1920 x 1080 (1080p Full HD) łącznie z kamerą i 1600 x 1200 wysokiej jakości do monitorów i projektorów. Pozłacane złącza HDMI, lepsza jakość sygnału i funkcja zabezpiecza urządzeń złącza HDMI, zużyciem mocno i zagwarantowania odporności na korozję zapewnia długą żywotność. Kompatybilny z produktami firmy Apple TV, komputera, laptopa, Ultrabook, rasberry Pi, Chromebook, MacBook. roku Streaming Media Player, pudełko na Smart TV a innymi urządzeniami za pomocą interfejsu HDMI.
Więcej
Zwiń
Aparat cyfrowy LUMIX DC-FZ82

Aparat LUMIX wyposażono w niezwykle szeroki i dynamiczny zoom oraz funkcję 4K PHOTO. Umożliwia rejestrację wideo w rozdzielczości 4K.

Wiesbaden, Niemcy (4 stycznia 2017 roku) – Panasonic ogłosił dziś premierę nowego aparatu LUMIX FZ82 z popularnej serii FZ, który wyposażono w potężny zoom optyczny. Wyróżnia się on znakomitą łatwością sterowania (w tym obsługą manualną) rejestracji zdjęć i wideo. Aparat LUMIX FZ82 ma niezwykle wszechstronny szerokokątny obiektyw LUMIX DC VARIO 20 mm z 60-krotnym zoomem optycznym (odpowiednik aparatu 35 mm z obiektywem 20–1200 mm). Pozwala na uchwycenie dynamicznych pejzaży oraz fotografowanie dzikich zwierząt i ptaków z dużej odległości.
Więcej
Zwiń

Opinie - Micro Usb Hdmi

Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.