Michelin energy saver - najlepsze oferty

super opona bardzo dobrze trzyma się na suchej jak i mokrej nawierzchni. Cicha, auto nie wpada w aquaplaning
Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 183 produkty - zobacz najlepsze oferty
Michelin wprowadza na rynek nową oponę Energy Saver, skonstruowaną z myślą o zwiększeniu bezpieczeństwa, oszczędnościach i ochronie środowiska. Nowa opona zastąpi, cieszącą się olbrzymią popularnością, gamę Energy E3A i będzie miała za zadanie powtórzyć jej sukces rynkowy. Obecnie opony Energy są najlepiej sprzedającą się gamą w Europie. Energy Saver jest seryjnie montowany w nowym Peugeot 308 – konstruktorzy Michelin brali również udział w pracach projektowych - oraz w Renault Twingo. W 2008 nowa opona zastąpi niemal całkowicie swojego poprzednika (Energy E3B będzie wciąż dostępny w rozmiarach 13 calowych).Konstrukcja Michelin Energy SaverMichelin Energy Saver posiada asymetryczną budowę bieżnika, którego kształt zależy od rozmiaru opony. Bieżnik opon o rozmiarze 14 cali wyposażony jest w jedno żebro centralne i dwa wzdłużne kanały, z kolei w rozmiarze 15 cali i większych są już dwa żebra i trzy kanały wzdłużne. Róż
Więcej
Zwiń
Opona nowej generacji do samochodów miejskich typu monospace, sedan, miniwan. Opona, która pozwoli Wam zaoszczędzić pieniądze! Opona przyjazna środowisku! Zawsze większe bezpieczeństwo: - Na mokrej nawierzchni, droga hamowania jest aż o 3 m krótsza od jej poprzedniczki. - Dzięki czwartej generacji opon Michelin zapewniających małe zużycie paliwa, zaoszczędzisz na paliwie kilkadziesiąt euro w porównaniu ze średnią rynku. - Trwałość pod względem przejechanych ponad normę kilometrów Dzięki MICHELIN Energy Saver, skorzystasz z już znanej dużej trwałości opon Michelin. Im więcej trwałych opon, to o tyle mniej opon do recyklingu! Zawsze mniejsze zużycie paliwa i większe bezpieczeństwo na mokrej nawierzchni dzięki 100% krzemionkowej mieszance nowej generacji. Od 1992 roku, Michelin lansuje swoją pierwszą generację opon zapewniających niskie zużycie paliwa, zwaną "opony zielone", dzięki częściowemu zastąpieniu sadzy krzemionką.
Więcej
Zwiń
Zalecana do stosowania w warunkach mokrej i suchej nawierzchni w temperaturach dodatnichOpona, która przynosi oszczędności, chroni środowisko i skraca drogę hamowania!KORZYŚCIMniej zużytego paliwa- Zaoszczędź nawet 80 litrów paliwaWyjątkowo wysokie przebiegi- Trwałość opony MICHELIN ENERGY? Saver jest o 10 000 kilometrów dłuższa. Trwalsze opony to także mniej opon zużytych i oddanych do recyklingu!Większe bezpieczeństwo- Dla MICHELIN priorytetem jest zawsze Twoje bezpieczeństwo. Droga hamowania krótsza nawet o 3 metry na mokrej nawierzchni.Gwarancja oszczędności paliwa i większego bezpieczeństwa na mokrej nawierzchni dzięki dodatkowi stuprocentowej krzemionki nowej genaracji.W 1992 r. Michelin wprowadził na rynek pierwszą generację ?zielonych? opon, których niższe opory toczenia pozwalały na zmniejszenie zużycia paliwa przez pojazd. Innowacja była możliwa dzięki częściowemu zastąpieniu sadzy krzemionką.
Więcej
Zwiń

Opinie - Michelin energy saver

super opona bardzo dobrze trzyma się na suchej jak i mokrej nawierzchni. Cicha, auto nie wpada w aquaplaning