Meble Ze Sklejki - najlepsze oferty

Meble Ze Sklejki już od 15 zł ✅ Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! ♥ Wybierz coś dla siebie spośród ofert Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 481 produktów - zobacz najlepsze oferty
Zestaw 3 stolików kawowych emanuje urokiem vintage i będzie znakomitym dodatkiem do wystroju Twojego domu. Meble mogą posłużyć również jako stoliki przed kanapę, stoliki boczne, kosze do przechowywania itd.

Na solidnym, drewnianym blacie możesz umieścić napoje, wazony lub ozdoby. Po zdjęciu blatu stolik zamieni się w kosz do przechowywania. Co więcej, mniejszy stolik można schować w większym, aby zaoszczędzić miejsce. Mocna, malowana proszkowo, żelazna rama nadaje stolikom stabilność oraz industrialny wygląd.
  • Kolor ramy: miedziany
  • Materiał: sklejka topolowa + malowane proszkowo żelazo
  • Wymiary małego stolika: 26 x 30 cm (śr. x wys.)
  • Wymiary średniego stolika: 30 x 35 cm (śr. x wys.)
  • Wymiary dużego stolika: 36 x 40 cm (śr. x wys.)
  • Zdejmowany blat
  • Możliwość składania w stos
  • Dostawa obejmuje 3 stoliki
Więcej
Zwiń
Do czego służy szuflada? No cóż, szuflada tylko z pozoru jest banalnym miejscem do przechowywania. Podobno Zofia Kossak Szczucka w szufladzie układała do snu swoje bliźnięta, chociaż to dość kontrowersyjny pomysł. Do szuflady pisał swój dziennik Leopold Tyrmand, kiedy jego utwory nie mogły ukazywać się drukiem. A w kultowym filmie "Kingsize" niezliczone szufladki zamieszkiwały pracowite krasnoludki. A ty, co chowasz w swoich prywatnych szufladach? Sekretny pamiętnik, listy miłosne, wiersze? Czy po prostu przybory do pisania, rachunki i różne „przydasie”? A może nie masz szuflady na swoje skarby, a bardzo jest potrzebna? W takim razie poznaj idealne miejsce na prywatne drobiazgi, które zawsze chcesz mieć pod ręką. Oto szafka kontenerek Verdon 12X marki Elior – Twoja Szuflandia pełna skarbów! Małe jest piękne! Szafka kontenerek pod biurko Verdon 12X marki Elior to wyjątkowy mebel o nieograniczonych możliwościowych użytkowych i aranżacyjnych.
Więcej
Zwiń
Martyna często podróżuje. Pakując walizkę zabiera dwie książki, rodzinną fotkę, flakon perfum i pluszaka, którego dostała od synka, żeby nigdy nie było jej smutno. Dlatego w hotelu zawsze wybiera pokój, w którym jest choćby niewielki regał. Ustawia na nim swoje skarby i od razu czuje się jak w domu. Spokojnie, przytulnie i komfortowo. Poza tym lubił mieć wokół siebie porządek, a widok dokumentów i książek ładnie ustawionych na półce działała na nią kojąco. Regał to ulubiony mebel Martyny. Twierdzi, że wymyślono go przed wiekami właśnie dla niej. Czy Rzymianie, twórcy pierwszych regałów zrobili go z myślą o Martynie? Tego nie wiemy. Za to wiemy na pewno, że regał Verdon 10X zrobiliśmy specjalnie dla Ciebie. Verdon 10X marki Elior – regał stworzony dla Ciebie! Dbamy o jakość i precyzję wykonania! Minimalistyczny regał Verdon 10X marki Elior to nowoczesny projekt dedykowany miłośnikom niesztampowego designu, minimalizmu aranżacyjnego i ponadczasowej jakości.
Więcej
Zwiń