Meble Do Przedpokoju - najlepsze oferty

Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.
Meble Do Przedpokoju w kategorii Meble. Sprawdź najlepsze ceny i okazje na Dom i wnętrze. Taniomania twoja porównywarka cen.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 425 produktów - zobacz najlepsze oferty
GARDEROBA IZA

Oryginalna garderoba w kolorze dąb sonoma z białymi wstawkami na frontach. Garderoba Iza składa się z dwudrzwiowej szafy, wieszaków z lustrem oraz szafki na buty łączonej z małą szufladą na drobne rzeczy. Wszystko to sprawia, że garderoba jest bardzo praktyczna, pozwala na schowanie zarówno butów, jak i powieszenia ubrań. Taka garderoba to idealne rozwiązanie do twojego przedpokoju jeśli chcesz utrzymać porządek.

WYKOŃCZENIE

Szerokie uchwyty ułatwią korzystanie z garderoby.
Więcej
Zwiń
GARDEROBA MIA
Garderoba MIA to mebel stworzony do przedpokoju, w którym sprawdzi się idealnie. Zbudowany jest z wysokiej garderoby, szafki na buty, wieszaków, szuflady, półek i sporego lustra, w którym można się przejrzeć przed wyjściem. Kolorystyka to połączenie popularnego San Remo Jasny z tzw. Białą Perłą. Modna kolorystyka pozwala na dobór dodatków. Ociepli i rozjaśni wnętrze, a lustro sprawi wrażenie, że pomieszczenie wyda się optycznie większe. Uchwyty w srebrnym kolorze dopełniają i podkreślają bryłę. Garderoba MIA jest dostępna wyłącznie w sklepach Agata.WNĘTRZE
Liczne półki, wieszaki pozwolą na uporządkowanie przechowywanych ubrań.WYKOŃCZENIE
Garderoba MIA została wykonana z płyty laminowanej, cechującej się większą trwałością i łatwością w utrzymaniu czystości.
Więcej
Zwiń
Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.