Meble Białe - najlepsze oferty

Sprawdź Meble Białe 55,90 ♥ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 29279 produktów - zobacz najlepsze oferty
Model 114
Kolor biały
Wymiary pod materac
160x200

Wymiary
215x175x68

Wykonanie
- rama łóżka wykończona jest z wysokiej jakości eko skóry
- do łóżka w zestawie znajduje się stabilny stelaż z drewna klejonego
- łóżko nowe fabrycznie zapakowane bez uszkodzeń
- nasze łóżka posiadają certyfikat jakości ISO 9001

Termin wysyłki 72 godz

Dobrej jakości łóżko to podstawa utrzymania zdrowia i dobrego samopoczucia. Taka zasada przyświecała nam przy produkcji łóżka tapicerowanego do sypialni o wymiarach 160x200. Jest to model niezwykle ciekawy i o oryginalnej formie, utrzymanej w tonie minimalizmu. Posiada atrakcyjną wizualnie konstrukcję, jest doskonale wyprofilowane, gwarantuje więc komfort użytkowania na wysokim poziomie.

Nowoczesne łóżko tapicerowane – opis zewnętrzny

Zewnętrzna rama łóżka została pozbawiona kątów prostych.
Więcej
Zwiń
Model SFG012B Kolor Biały Wymiary Według rysunku poniżej Wymiary pod materac 180x200 Wykonanie - Rama łóżka wykończona jest z wysokiej jakości ekoskóry- Do łóżka w zestawie znajduje się stabilny stelaż z listew sprężynujących- Wykonanie nadaje mu nowoczesności i sprzyja utrzymaniu w czystości- Łóżko nowe fabrycznie zapakowane bez uszkodzeń- Łóżko posiada pojemnik na pościel- Podnośnik gazowy Białe łóżko tapicerowane o wymiarach 180x200 to doskonałe rozwiązanie dla wielbicieli eleganckich, klasycznych, ale i nowoczesnych cech w jednym meblu. Będzie ono idealnym dopełnieniem dla niemal każdego typu sypialni ze względu na swoja uniwersalność i ponadczasowość. Dodatkowym atutem tego łóżka jest bardzo duży pojemnik na pościel stanowiący ogromne ułatwienie w codziennym przechowywaniu rzeczy. Białe łóżko tapicerowane – opis produktu Omawiane łóżko do sypialni mogłoby początkowo wydawać się meblem całkowicie klasycznym ponieważ ma typową dla tego stylu budowę.
Więcej
Zwiń

Opinie - Meble Białe