Meblar - najlepsze oferty

Ta piękna wersalka została w moim przypadku wykonana z materiału skóro podobnego i po roku użytkowania a właściwie tylko spania skóra łuszczy się jak po opalaniu
Meblar na Taniomanii. Najlepsze oferty w najniższych cenach. Zebraliśmy dla Ciebie produkty marki Meblar z najlepszych sklepów internetowych.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 135 produktów - zobacz najlepsze oferty
Elegancka sofa w klasycznym stylu. Pokryta tkaniną. Dzięki niewielkim rozmiarom odpowiednia do małych wnętrz.
Oto trzeci, a zarazem ostatni narożnik z naszej ponadczasowej kolekcji mebli tapicerowanych LOFT. Tym razem pragniemy zaprezentować Państwu nowoczesny mebel - narożnik rozkładany Loft 3, który świetnie sprawdzi się w zestawieniu z innymi bryłami z kolekcji np. sofą bądź fotelami. Narożnik posiada komfortowe siedziska oraz regulowane zagłówki, pozwalające przedłużyć linię oparcia głowy. Na uwagę zasługuje ponadprzeciętny styl i wyjątkowa kolorystyka. Mebel ten sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, niezależnie od metrażu - zarówno w nowoczesnych salonach jak i tradycyjnie zaaranżowanych pokojach dziennych. Model LOFT posiada pakowny pojemnik na pościel oraz funkcję spania. Produkt wykonany został z wysokiej jakości materiałów.

WYMIARY
długość: 259 cm
szerokość: 170 cm
wysokość: 92 cm
głębokoć siedziska: 0 cm
wysokość siedziska: 0 cm
pow.
Więcej
Zwiń
Przedstawiamy Państwu nowoczesny narożnik z kolekcji EXCETER. Ten wyjątkowo praktyczny mebel, cieszy się dużym zainteresowaniem naszych Klientów. Wszystko za sprawą oryginalnego, a zarazem gustownego wyglądu zestawionego z najwyższą jakością wykonania. Mamy pewność, iż model ten posłuży Państwu przez wiele długich lat. Uniwersalna stylistyka sprawia, iż narożnik pasuje niemal do każdego salonu bądź pokoju dziennego. Na uwagę zasługuje podłokietnik, który służy jednocześnie za funkcjonalną półeczkę. Prezentowany przez nas model występuje w dwóch praktycznych konfiguracjach. Na życzenie Klienta mebel może zostać pokryty tkaniną plamoodporną HOME MAGIC.

WYMIARY
długość: 250 cm
szerokość: 181 cm
wysokość: 85 cm
głębokoć siedziska: 0 cm
wysokość siedziska: 0 cm
pow. spania: 206 x137 cm

DANE TECHNICZNE

Wykonanie:
Stelaż drewniany, w siedziskach zastosowano sprężynę falistą, w oparciu zastosowano silikon.
Więcej
Zwiń
Ta piękna wersalka została w moim przypadku wykonana z materiału skóro podobnego i po roku użytkowania a właściwie tylko spania skóra łuszczy się jak po opalaniu