Materace Dreamzone - najlepsze oferty

Brak jakichkolwiek uchybień. Korzystamy z niego czwarty rok ( a córka trzeci) jest w stanie idealnym.
Materace Dreamzone już od 15 zł ✅ Polecane produkty na Taniomania.pl. Sprawdź oferty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie w przyjaznej cenie
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 149 produktów - zobacz najlepsze oferty
Mam materac ok 4 miesiace , 1 osoba ok 60 kg, śpię na stronie od pianki. I już musiałam przekręcić "nogami" do wezgłowia, bo środek, pod barkami, plecami jest wygnieciony..W podkreślam 4 miesięcznym materacu, sen z bolącymi plecami..Ciekawe jak odkształci się szybko druga strona. Materac kupiony za połowę ceny i absolutnie nie jest więcej wart. Regularna cena jest ustawiona nieadekwatnie do jakości, zwykły chwyt marketingowy. Materac masywny, nie skrzypi. Jednak już całkowicie zraziłam się do elementów piankowych.
Więcej
Zwiń
Materace kupiłam dzieciom w wieku 4 i 5 lat i dla nich są świetne. Sama jak się kładę czuje ze są przyjemne. Myślę że będą dobre dla osób do max 60-70kg
Rodzaj materaca Materac piankowy
Rozmiar Szerokość: 140 cm, Długość: 200 cm, Wysokość: 11 cm
Opakowanie Rolka/opakowanie próżnioweAby ułatwić transport, produkt został skompresowany i zwinięty w rolkę. Odzyskanie właściwego kształtu po rozwinięciu może trwać od 3 do 5 dni.
Więcej
Zwiń
Rozmiar: Szerokość: 160 cm, Długość: 200 cm, Wysokość: 20 cm
Całkowita wysokość: 20 cm
Stopień twardości: Bardzo twardy, Średni
Rodzaj materaca: Materac sprężynowy
Rodzaj sprężyn: KieszenioweSprężyny kieszeniowe są małe, umieszczone w osobnych kieszeniach z materiału, które chronią przed zużywaniem i wydłużają żywotność materaca. Są wykonane z cienkiego drutu, mają małą średnicę, dzięki czemu zyskujemy więcej punktów podparcia ciała. Materac ze sprężynami kieszeniowymi dostosowuje się do kształtu ciała, jest bardzo elastyczny.
Więcej
Zwiń

Opinie - Materace Dreamzone

Brak jakichkolwiek uchybień. Korzystamy z niego czwarty rok ( a córka trzeci) jest w stanie idealnym.