Maszyny rolnicze dla dzieci - najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta.
Znajdź to czego potrzebujesz! Maszyny rolnicze dla dzieci w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 223 produkty - zobacz najlepsze oferty
Majorette Farm Traktor Deutz-Fahr 9340 TTV


Majorette jest kultową francuską marką popularną na całym świecie wśród fanów samochodów.

Przez dekady te niewielkie 7,5 centymetrowe samochodziki zyskały międzynarodową sławę. Dla wielu pokoleń stały się obiektami kolekcjonerskimi lub po prostu przedmiotami do wielogodzinnej zabawy. Od lat Majorette współpracuje z przedstawicielami branży motoryzacyjnej, co pozwoliło udoskonalić i tak bardzo realistycznie odwzorowywać modele pojazdów. Od samochodów osobowych, komercyjnych i budowlanych, aż po samochody wyścigowe oraz zestawy do zabawy - różnorodność sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Majorette Farm: Maszyny rolnicze nigdy nie były tak ekscytujące! Świetna seria pojazdów przeznaczona dla kolekcjonerów i mniejszych wielbicieli motoryzacji! Dbałość o szczegóły a także technika wykonania sprawia, że pojazdy z serii Farm są wierną kopią prawdziwych.
Więcej
Zwiń
Clementoni Laboratorium Mechaniki Maszyny Rolnicze

Ten bogaty zestaw naukowy przeprowadzi dzieci przez zasady działania maszyn rolniczych. Dzięki 200 elementom mogą one tworzyć 10 modeli . Instrukcja zawiera wszystkie wskazówki potrzebne do montażu modeli i uczy pierwszych koncepcji inżynierii, fizyki i mechaniki. Konstrukcja, koncepcja i produkcja zabawki są całkowicie wykonane we Włoszech.

Zabawka zainspirowana Metodologią Stem. Metodologia ta zrodziła się w celu promowania Nauk Ścisłych, Technologii, Inżynierii i Matematyki. Poprzez eksperymenty dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności, poszerzając wiedzę naukową i technologiczną.
Więcej
Zwiń
MEGA ZESTAW 4 TRAKTORY 8 MASZYN KOMBAJN ROLNICZE

M0-NO-1006043-0

Fantastyczny zestaw dla małego rolnika - 12 maszyn rolniczych! Stwórz wielofunkcyjne gospodarstwo rolne z naszymi zabawkami! Ogromna frajda przez długie godziny dla całej rodziny!

Ta ogromna kolekcja niesamowitych maszyn składa się z :
  • 2x tradycyjnych traktorów
  • 1x traktor ładowacz
  • 1x traktor kombajn
  • 8 różnych przyczep i sprzętów rolniczych

Zestaw MASZYN ROLNICZYCH to nauka o gospodarstwach, które powoli zanikają. Kupując dziecku takie zabawki pokazujesz jak wygląda praca na roli, jakie maszyny i sprzęty są niezbędne.
Więcej
Zwiń
Zabawkę dałam w prezencie siostrzeńcowi więc mogę powtórzyć tylko to czego się dowiedziałam od niego. Na pewno podobało mi się to,że nad budowaniem spędził jakieś 3 godziny razem z tatą,czyli zabawka wymaga myślenia,kreatywności i potrafi wciągnąć a elementy były solidne przy czym cena na prawdę atrakcyjna.Polecam dla małych majsterkowiczów.