Maszyny do szycia Minerva - bestsellery - najlepsze oferty

Sprawdź nasze bestsellery w kategorii Maszyny do szycia od Minerva: Minerva Next 363D, Minerva Experience 1000, Minerva B29, Minerva Next 232D, Minerva Next 141D, Minerva Rio, Minerva MC250C (MC90+), Minerva M3000CL, Minerva M840DS
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 22 produkty - zobacz najlepsze oferty
Mechaniczna maszyna do szycia Minerva Next 141D - 14 ściegów

Mechaniczna maszyna do szycia Minerva Next 141D to podstawowy model urządzenia, które doskonale sprawdzi się podczas wykonywania domowych przeróbek krawieckich na początku szwalniczej przygody. Wyposażona jest w 14 podstawowych programów ściegowych (w tym półautomatyczne obszywanie dziurek), sprawdzony w wielu sytuacjach chwytacz wahadłowy zapewniający stabilną pracę przez długi czas, a także wiele przydatnych funkcji ułatwiających szycie. W standardowym wyposażeniu maszyny znajdują się cztery stopki, zestaw igieł, miękki pokrowiec oraz szereg innych akcesoriów, które przydają się zarówno podczas wykonywania prac krawieckich na maszynie, jak i działań związanych z konserwacją i czyszczeniem urządzenia.

Chwytacz wahadłowy
W maszynie zastosowano klasyczny chwytacz wahadłowy, który jest prosty w obsłudze i gwarantuje długie i stabilne działanie.
Więcej
Zwiń
Mechaniczna maszyna do szycia Minerva Next 232D - 23 ściegi

Mechaniczna maszyna do szycia Minerva Next 232D to podstawowy model urządzenia, które doskonale sprawdzi się podczas wykonywania domowych przeróbek krawieckich na początku szwalniczej przygody. Wyposażona jest w 23 przydatne programy ściegowe (w tym półautomatyczne obszywanie dziurek), sprawdzony w wielu sytuacjach chwytacz wahadłowy zapewniający stabilną pracę przez długi czas, ułatwiający nawlekanie automatyczny nawlekacz, a także wiele przydatnych funkcji ułatwiających szycie. W standardowym wyposażeniu maszyny znajdują się cztery stopki, zestaw igieł, miękki pokrowiec oraz szereg innych akcesoriów, które przydają się zarówno podczas wykonywania prac krawieckich na maszynie, jak i działań związanych z konserwacją i czyszczeniem urządzenia.

Chwytacz wahadłowy
W maszynie zastosowano klasyczny chwytacz wahadłowy, który jest prosty w obsłudze i gwarantuje długie i stabilne działanie.
Więcej
Zwiń
Komputerowa maszyna do szycia Minerva MC250 - 197 programów szycia

Solidna, wieloczynnościowa maszyna do szycia Minerva MC250 została stworzona do wykonywania zaawansowanych projektów krawieckich. Doskonale sprawdzi się jako domowa maszyna do szycia ale może być także wykorzystywana w małych zakładach krawieckich jako maszyna wsparcia. Oferuje 197 programów ściegowych. Prócz standardowych programów szycia ma 8 programów automatycznego obszywania dziurek, ściegi ozdobne oraz czcionki alfabetu.
Dziesięć podstawowych, najczęściej używanych ściegów wybrać można bezpośrednio z panelu szybkiego wyboru. Wyboru pozostałych programów dokonuje się po wpisaniu na klawiaturze numerycznej kodu cyfrowego korzystając z tabeli wyboru ściegów zintegrowanej z maszyną.
Więcej
Zwiń
Nigdy nienszylam na maszynie, to są moje początki. Maszyna jest świetna. Nie plącze nitek, wszystko sprawnie i lekko pracuje. Mam ją krótko i dopiero się uczę, ale jestem bardzo zadowolona

Opinie - Maszyny do szycia Minerva - bestsellery