Maszyny do szycia Łucznik - bestsellery - najlepsze oferty

Sprawdź nasze bestsellery w kategorii Maszyny do szycia od Łucznik: Łucznik Everyday, Łucznik 2014 EWA II, Łucznik Mini, Łucznik Weronika 2008, Łucznik Polonia 2018, ŁUCZNIK Karina 910 , Łucznik Paulina 512, Łucznik 720 D-4, Łucznik 820D3, Łucznik Marilyn 2018
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 317 produktów - zobacz najlepsze oferty
Maszyna do szycia Łucznik Mini. 12 ściegów do wyboru. Pobudź swoją kreatywność - maszyna pozwala na tworzenie elementów strojów jak i dekoracji wnętrz. Pomocna przy różnych projektach - 12 ściegów pozwala na dobór odpowiedniego do tkaniny i oczekiwanych efektów. Łatwiej przygotujesz ją do działania - funkcje takie jak: szycie automatyczne, obcinacz nici czy nawlekanie nici. Możesz pracować w dowolnym miejscu - urządzenie zasilane jest sieciowo alub bateryjnie. Twórz własne i niepowtarzalne rzeczy Postaw na własny styl. Odkryj jak łatwo możesz przełożyć swoje pomysły na rzeczywistość. Zapomnij o godzinach poszukiwań jednej, wyjątkowej rzeczy. Z maszyną marki Łucznik możesz stworzyć ją sam. Zobacz jak dużo satysfakcji da Ci stworzenie własnego elementu dekoracyjnego do sypialni czy kreacji na wieczór. To również świetny sposób na oszczędzenie czasu i pieniędzy na poprawki krawieckie. Skróć spodnie w jeden wieczór, tak by następnego dnia zachwycać ich idealną linią.
Więcej
Zwiń
MAŁA I LEKKA MASZYNA DO SZYCIA

ŁUCZNIK EVERYDAY

Łucznik Everyday to maszyna stworzona z myślą o osobach początkujących i wszystkich tych, którzy szyją okazjonalnie. Jednak nie tylko - doświadczona krawcowa również bezproblemowo wykorzysta jej możliwości i z pewnością doceni łatwość i prostotę obsługi i składowania. Maszyna Everyday jest bowiem maszyną nieco pomniejszoną w stosunku do pełnowymiarowych, kalsycznych maszyn, dzięki czemu jest lżejsza i łatwiejsza w przechowywaniu w domu, w którym nie ma miejsca na dedykowaną pracownię krawiecką.

Maszyna ta jest niezwykle prosta i intuicyjna w obsłudze. Posiada 16 programów szycia, szycie wsteczne oraz wyposażona jest w bębenek rotacyjny.
Więcej
Zwiń
Oferujemy znakomitą domową maszynę do szycia znanej i cenionej firmy Łucznik, model 2014 II Ewa posiadającą aż 38 programów szycia, w tym ścieg owerlokowy. Na maszynę zapewniona jest bezpłatna, 24-miesięczna gwarancja typu door-to-door, ponadto firma Łucznik zapewnia obsługę serwisową w wielu punktach na terenie całej Polski (wykaz jest dostarczany wraz z maszyną). Maszyna jest fabrycznie nowa, w oryginalnym opakowaniu. W komplecie regulator obrotów (tzw. pedał) i pokrowiec.Nowa wersja maszyny Łucznik Ewa II 2014 została wzbogacona o nowe ściegi podwójne, które można wykonać po zastosowaniu igły podwójnej! Taką igłę do tej maszyny dodajemy gratis! DODATKOWO DO KAŻDEJ MASZYNY GRATIS: - igła podwójna- 5 szt. zapasowych igieł półpłaskich- 5 szt.
Więcej
Zwiń

Opinie - Maszyny do szycia Łucznik - bestsellery