Mastery - najlepsze oferty

Mastery na Taniomanii. Porównanie cen produktów w sklepach. Setki najlepszych ofert specjalnie dla Ciebie na Taniomania.pl
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 18122 produkty - zobacz najlepsze oferty
Maszynka Kumi kreator to zabawka stworzona przez niezwykle popularną firmę Spin Master. Zestaw ten pochodzi z serii Cool Maker, skierowanej do dzieci lubiących twórczą i rozwijającą zabawę. W skład zestawu Kumi kreator wchodzi: niebiesko-biała maszynka do tworzenia bransoletek przyjaźni, 88 szpulek z nićmi w pięciu kolorach: jasno-różowym, różowym, fioletowym, turkusowym i żółtym, gotowe wzory pokazujące, jak stworzyć bransoletki, 8 srebrnych i 2 różowe zapięcia do bransoletek, 20 zakończeń-stoperów do bransoletek, miarka pożądanej długości bransoletki, 26 naklejek zaciskowych z napisem Kumikreator, instrukcja obsługi z ilustracjami, także w języku polskim. Zestaw ten pozwoli na stworzenie 10 bransoletek, ale w naszym sklepie można dokupić dodatkowe zestawy nici. Zestaw ten pozwoli każdej dziewczynce w łatwy sposób stworzyć śliczne, kolorowe bransoletki w dowolnych zestawieniach kolorystycznych.
Więcej
Zwiń
Sekret przebudzonego życia skrywa się w codzienności. Sztuka polega na dostrzeżeniu piękna tam, gdzie wcześniej go nie widzieliśmy. Na przyciąganiu wartościowych ludzi, przeżywaniu wspólnie epickich przygód i doświadczeń. To styl życia, w którym zakochałem się bez granic. Wierzę, że nurt "Life Mastery" ma moc, by zmienić świat.
Zdecyduj, aby Twoje życie stało się arcydziełem!
Napędzany wizją doskonałości, postanowiłem, że zacznę realizować najskrytsze marzenia. Z dnia na dzień wybrałem się w podróż na Mauritius — rajską wyspę, która zmieniła mnie na zawsze. Gdy wróciłem, poprzysiągłem sobie, że mój pobyt na tej planecie będzie inspiracją i przykładem dla kolejnych pokoleń mojej rodziny. To idea, której poświęciłem się całkowicie.
Zapraszam Cię do mojego świata, gdzie magia życia przenika się z rzeczywistością.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.
Więcej
Zwiń

Opinie - Mastery