Master - najlepsze oferty

Master na Taniomanii. Najlepsze oferty w najniższych cenach. Zebraliśmy dla Ciebie produkty marki Master z najlepszych sklepów internetowych.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 569 produktów - zobacz najlepsze oferty
Profesjonalny kondensacyjny osuszacz powietrza MASTER DH 721 Seria NEUTRAL Ten produkt jest objęty gwarancją DOOR-TO-DOOR Dodatkowa bezpłatna forma gwarancji tylko dla naszych klientów! Zasady i długość gwarancji D2D świadczonej przez naszą firmę jest zgodna z kartą gwarancyjną producenta. Mobilne urządzenia, które znajdują swoje zastosowanie w rożnego rodzaju pomieszczeniach. Zastosowanie tego typu osuszaczy kondensacyjnych przyspieszyć może wiele prac wykończeniowych i remontowych. Cechy osuszacza DH 721: Wysoka wydajność Wytrzymała obudowa Prosta obsługa Wbudowany higrostat Możliwość pracy w trybie ciągłym (24 h/dobę) Funkcja automatycznego wyłączenia urządzenia po napełnieniu zbiornika Możliwość podłączenia przewodu do odprowadzania skroplin Filtr powietrza Opis działania: Osuszanie - przepływ powietrza Zastosowanie: Pomieszczenia ze sprzętem komputerowym, Magazyny z produktami wrażliwymi na wilgoć, Idealne w budownictwie, w czasie prac konserwatorskich, w sklepach i magazynach.
Więcej
Zwiń
Profesjonalny kondensacyjny osuszacz powietrza MASTER DH 44 Seria RENTAL Ten produkt jest objęty gwarancją DOOR-TO-DOOR Dodatkowa bezpłatna forma gwarancji tylko dla naszych klientów! Zasady i długość gwarancji D2D świadczonej przez naszą firmę jest zgodna z kartą gwarancyjną producenta. Urządzenia o wysokiej wydajności przeznaczone do zastosowań przemysłowych. Ich konstrukcja sprawia, że doskonale sprawdzają się nawet w trudnych warunkach pracy, np. w budownictwie. Nadmiar wilgoci znacznie wydłuża czas wykonywania niektórych robót lub wręcz uniemożliwia.
Więcej
Zwiń

Opinie - Master