Master - najlepsze oferty

Działa jak powinien. Sprawdza się w 100%. Polecam.
Master na Taniomanii. Najlepsze oferty w najniższych cenach. Zebraliśmy dla Ciebie produkty marki Master z najlepszych sklepów internetowych.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 575 produktów - zobacz najlepsze oferty
Grzejnik piecyk gazowy REMINGTON MASTER 440 CR o mocy 4,2 kW Piecyki gazowe są idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie występuje potrzeba skutecznego dogrzania różnych pomieszczeń. Ich główną zaletą jest wysoka wydajność, a na uwagę zasługuje też ich wyjątkowa trwałość. Ten model jest przystosowany do użytku w przestrzeni półotwartej i zamkniętej, pod warunkiem że jest ona wentylowana. Urządzenie wykorzystuje zjawisko promieniowania cieplnego. Głównym elementem grzejnym jest panel ceramiczny, który jest rozgrzewany na skutek spalania paliwa gazowego. Rozgrzany panel wytwarza promieniowanie, które powoduje wzrost temperatury na powierzchniach ciał stałych będących w pobliżu ogrzewacza. Reduktor i przewód gazowy w standardzie.
Więcej
Zwiń
UWAGA!Bateria i ładowarka nie wchodzą w skład zestawu.Nagrzewnice gazowe Master zapewniają stały dopływ dużych ilości ciepłego powietrza. Są bardzo ekonomiczne w użyciu, trwałe i wydajne. Przenośne nagrzewnice gazowe nadają się do dobrze wentylowanych pomieszczeń, takich jak tereny budów, magazyny czy fabryki.Możliwość wyboru źródła zasilaniaNagrzewnica BLP 17M DC może pracować:podłączona do sieci elektrycznejpodłączona do baterii 14,4V, co daje pełną swobodę użytkowaniaBateria litowo-jonowaLitowo-jonowa bateria 3Ah MASTER BAT3 pozwala na ponad 8h czas pracy urządzenia. Baterię można w łatwy sposób demontować i naładować w niecałą godzinę. Jej żywotność to ponad 1000 ładowań.Ładowarka bateriiŁadowarka baterii MASTER CHA pozwala na szybkie ładowanie baterii litowo-jonowej BAT3 w czasie krótszym niż 1 h.14.4V DCNiskie napięcie 14,4V zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa.
Więcej
Zwiń
Przenośna, nagrzewnica olejowa Master BV 69 o mocy 20 KW, z odprowadzeniem spalin Nagrzewnice olejowe z odprowadzeniem spalin to wysoce wydajne urządzenia zapewniające dopływ w 100% czystego, suchego i pozbawionego dymu ciepłego powietrza. Doskonale nadają się do miejsc, w których wentylacja jest ograniczona, takich jak sklepy, namioty imprezowe, bary szybkiej obsługi czy hale wystawowe.
Więcej
Zwiń
Działa jak powinien. Sprawdza się w 100%. Polecam.