Master - najlepsze oferty

Kondensat ,oszczędny.
Master na Taniomanii. Najlepsze oferty w najniższych cenach. Zebraliśmy dla Ciebie produkty marki Master z najlepszych sklepów internetowych.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 616 produktów - zobacz najlepsze oferty
Grzejnik piecyk gazowy MASTER 300 CT o mocy 3 kW Piecyki gazowe są idealnym rozwiązaniem, gdy występuje konieczność dogrzania różnych pomieszczeń, a dzięki zastosowaniu Patio w chłodne letnio-jesienne wieczory można podnieść temperaturę na tarasie w ogrodzie. Ich główną zaletą jest wysoka wydajność, a na uwagę zasługuje też ich wyjątkowa trwałość. Dane techniczne: Model 300 CT Moc grzewcza kW 3,0 Max. zużycie gazu kg/h 0,22 Rodzaj gazu propan-butan (36 mbar) Regulacja mocy TAK (3 stopnie) Reduktor TAK Kontrolka płomienia TAK Wymiary (szer x głęb x wys) mm 430 x 310 x 720 Waga kg 12,5 Gwarancja: 12 miesięcy WENTSYSTEM jest autoryzowanym dystrybutorem i serwisem produktów MASTER. Zapewniamy naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne i DOOR-TO-DOOR.Kupując u nas masz pewność jakości naszych usług.W przypadku awarii wystarczy telefon abyśmy wysłali do Ciebie kuriera. Nagrzewnice opatrzone znakiem MASTER OF ITALY zostały wyprodukowane w siedzibie firmy znajdującej się we Włoszech.
Więcej
Zwiń
Grzejnik piecyk gazowy REMINGTON MASTER 440 CR o mocy 4,2 kW Piecyki gazowe są idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie występuje potrzeba skutecznego dogrzania różnych pomieszczeń. Ich główną zaletą jest wysoka wydajność, a na uwagę zasługuje też ich wyjątkowa trwałość. Ten model jest przystosowany do użytku w przestrzeni półotwartej i zamkniętej, pod warunkiem że jest ona wentylowana. Urządzenie wykorzystuje zjawisko promieniowania cieplnego. Głównym elementem grzejnym jest panel ceramiczny, który jest rozgrzewany na skutek spalania paliwa gazowego. Rozgrzany panel wytwarza promieniowanie, które powoduje wzrost temperatury na powierzchniach ciał stałych będących w pobliżu ogrzewacza. Reduktor i przewód gazowy w standardzie.
Więcej
Zwiń
Domowy adsorpcyjny osuszacz powietrza MASTER DHA 10Dedykowany do niskich temperatur - stała wydajność od 1ºC Ten produkt jest objęty gwarancją DOOR-TO-DOOR Dodatkowa bezpłatna forma gwarancji tylko dla naszych klientów! Zasady i długość gwarancji D2D świadczonej przez naszą firmę jest zgodna z kartą gwarancyjną producenta. Jest to osuszacz bez kompresora, który działa bez czynnika chłodniczego. Charakteryzuje się niemal stałym wskaźnikiem usuwania wody niezależnie od temperatury otoczenia. Jest bardziej wydajny niż osuszacze wyposażone w kompresor w przypadku gdy wykorzystujemy go w niskich temperaturach tj. poniżej 5°C.
Więcej
Zwiń

Opinie - Master

Kondensat ,oszczędny.