Master - najlepsze oferty

ok jak wszystko co zakupiłem firmy master
Master na Taniomanii. Najlepsze oferty w najniższych cenach. Zebraliśmy dla Ciebie produkty marki Master z najlepszych sklepów internetowych.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 545 produktów - zobacz najlepsze oferty
Wentylator osiowy MASTER DF 20P o wydajności 6,600 m3/h Przenośne wentylatory wspomagają działanie urządzeń osuszających, grzewczych I chłodzących. Mogą być stosowane w pomieszczeniach zarówno w celu poprawy przepływu i cyrkulacji powietrza, jak i osuszania zawilgoconych miejsc.
Więcej
Zwiń
Grzejnik piecyk gazowy REMINGTON MASTER 440 CR o mocy 4,2 kW Piecyki gazowe są idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie występuje potrzeba skutecznego dogrzania różnych pomieszczeń. Ich główną zaletą jest wysoka wydajność, a na uwagę zasługuje też ich wyjątkowa trwałość. Ten model jest przystosowany do użytku w przestrzeni półotwartej i zamkniętej, pod warunkiem że jest ona wentylowana. Urządzenie wykorzystuje zjawisko promieniowania cieplnego. Głównym elementem grzejnym jest panel ceramiczny, który jest rozgrzewany na skutek spalania paliwa gazowego. Rozgrzany panel wytwarza promieniowanie, które powoduje wzrost temperatury na powierzchniach ciał stałych będących w pobliżu ogrzewacza. Reduktor i przewód gazowy w standardzie.
Więcej
Zwiń

Opinie - Master

ok jak wszystko co zakupiłem firmy master