Maska chirurgiczna - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Maska chirurgiczna w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 227 produktów - zobacz najlepsze oferty
Maseczki posiadamy na stanie w Krakowie. Polska produkcja pod logiem Medivon.
Maseczki chirurgiczne mają normę europejską EN 14683. Posiadamy polskie badania masek medycznych na zgodność z normą EN 14683:2019 + AC w zakresie skuteczności filtracji szczepów bakterii, czystości mikrobiologicznej i oporów oddychania.

#image_1376106788 {
width: 100%;
}

Zastosowanie i przeznaczenie
Maseczki medyczne, certyfikowane, przeznaczone dla szpitali, stomatologów oraz gabinetów lekarskich. Dostosowane do wrażliwej skóry (są delikatnie i nie wywołują podrażnień) dla osób pracujących w zanieczyszczonych pomieszczeniach (pył i kurz). Idealne również do salonów kosmetycznych jako ochrona przed wirusami i bakteriami w okresach zwiększonej zachorowalności.
Więcej
Zwiń
Maseczka Włókninowa Chirurgiczna 100sztMaseczka chroni kosmetyczkę przed wdychaniem szkodliwego pyłu podczas zabiegu pedicure czy stylizacji paznokci.

Opakowanie zawiera 100 sztuk maseczek.

Z uwagi na panującą pandemię na ten towar nie przyjmujemy zwrotu. Maseczki są towarami higienicznymi, które zgodnie z art. 38 pkt. 5 ustawy o prawach konsumenckich nie podlegają zwrotowi.
W związku z tym uprzejmie prosimy o przemyślane zakupy.
Więcej
Zwiń
#image_1421457437 {
width: 42%;
}
@media (min-width:550px) {
#image_1421457437 {
width: 100%;
}
}

Zastosowanie i przeznaczenie
Maseczki antywirusowe medyczne, certyfikowane, przeznaczone dla szpitali, stomatologów, gabinetów lekarskich oraz do codziennego użytku.
Dostosowane do wrażliwej skóry, są delikatnie i nie wywołują podrażnień. Nie posiadają przykrego sztucznego zapachu.
Idealne również do ochrony przed zanieczyszczeniami np. smog miejski.
Cechy i właściwości
Znakomita zdolność filtracji bakteryjnej, aż do 98 % wysoki komfort noszenia dzięki zwiększonemu przepływowi powietrza maseczki posiadają elastyczną gumkę mocującą która zapobiega obsuwaniu się maseczki z twarzy.

#col-2114649693 .c
Więcej
Zwiń