Maska chirurgiczna - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Maska chirurgiczna w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 209 produktów - zobacz najlepsze oferty
Maseczki posiadamy na stanie w Krakowie. Polska produkcja pod logiem Medivon.
Maseczki chirurgiczne mają normę europejską EN 14683. Posiadamy polskie badania masek medycznych na zgodność z normą EN 14683:2019 + AC w zakresie skuteczności filtracji szczepów bakterii, czystości mikrobiologicznej i oporów oddychania.

#image_1376106788 {
width: 100%;
}

Zastosowanie i przeznaczenie
Maseczki medyczne, certyfikowane, przeznaczone dla szpitali, stomatologów oraz gabinetów lekarskich. Dostosowane do wrażliwej skóry (są delikatnie i nie wywołują podrażnień) dla osób pracujących w zanieczyszczonych pomieszczeniach (pył i kurz). Idealne również do salonów kosmetycznych jako ochrona przed wirusami i bakteriami w okresach zwiększonej zachorowalności.
Więcej
Zwiń
Maseczka Włókninowa Chirurgiczna 100sztMaseczka chroni kosmetyczkę przed wdychaniem szkodliwego pyłu podczas zabiegu pedicure czy stylizacji paznokci.

Opakowanie zawiera 100 sztuk maseczek.

Z uwagi na panującą pandemię na ten towar nie przyjmujemy zwrotu. Maseczki są towarami higienicznymi, które zgodnie z art. 38 pkt. 5 ustawy o prawach konsumenckich nie podlegają zwrotowi.
W związku z tym uprzejmie prosimy o przemyślane zakupy.
Więcej
Zwiń
50xNajwyższej jakości MASKA Maseczka medyczna TYP II 3-warstwowa Maska jest 3-warstwowa. Składa się z wewnętrznej warstwy filtrującej i dwóch warstw osłonowych. Jest wyposażona w delikatne, elastyczne zauszniki, które nie pękają i nie rozciągają się. Noszenie maski jest bardzo komfortowe z uwagi na jej wysoką elastyczność i lekkość. Materiał jest miękki i delikatny dla skóry. Maska nie ogranicza oddychania i doskonale odprowadza wilgoć. Elastyczny metalowy zacisk na nos gwarantuje dobre przyleganie do twarzy i zwiększa szczelność maski. Rozmiar maski jest uniwersalny.
Więcej
Zwiń