Mapy do nawigacji - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Mapy do nawigacji w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 74 produkty - zobacz najlepsze oferty
Zakup subskrypcji przedłuża dostęp do aktualizacji programu oraz

odpowiednich map na kolejne 12 miesięcy licząc od momentu

wygaśnięcia poprzedniej subskrypcji.

UWAGA: JEŚLI POSIADASZ LICENCJĘ AUTOMAPY EUROPY

NIE MOŻESZ SKORZYSTAĆ Z TEJ USŁUGI

Warunkiem zakupu jest podanie numeru licencji AutoMapy oraz adresu

email , na który ta licencja przynajmniej raz była zarejestrowana.

Niezależnie od daty wykupienia subskrypcji czas jej działania rozpoczyna

się od dnia następującego bezpośrednio po ostatnim dniu poprzedniej sub
Więcej
Zwiń
Licencja Polska XL jest wygodną i korzystną cenową formą zakupu kompletu map Polski. Daje prawo do zarejestrowania na jednym urządzeniu map: Polska 50k oraz wszystkich wydanych do tej pory planów miast - jest ich już 38 w 21 mapach - a także wszystkich planów miast jakie zostaną wydane w ciągu jednego roku od pierwszej rejestracji licencji. Licencję Polska XL można nabyć "w całości" lub uzyskać w zamian za kupione odrębnie mapy Polska 50k i Plany Miast. Warunkiem wymiany jest zakupienie i zarejestrowanie na jednym urządzeniu mapy Polska 50k oraz co najmniej 4 Plany Miast. Posiadane numery licencji zostaną wymienione na kod AutoMapa Polska XL po przesłaniu zgłoszenia emailem na adres: am@automapa.com.pl, lub poprzez zakładkę Pytania i opinie. Główne zalety programów AutoMapa Inteligentne wyznaczanie trasy AutoMapa błyskawicznie znajduje najszybszą lub najkrótszą drogę. Uwzględnia przy tym zakazy skrętów oraz kierunkowości ulic w dużych miastach.
Więcej
Zwiń
Mapa Polski Navitel Navigator, licencja na dożywotnią aktualizację Voucher z kodem aktywującym mapę Polski w aplikacji Navitel Navigator ma postać otwieranego kartonika, wewnątrz którego pod maskującą zdrapką znajduje się ciąg znaków. Należy je wpisać w pole widoczne po zainstalowaniu aplikacji Navitel Navigator na smartfonie lub tablecie (aplikację pobieramy ze sklepu właściwego dla danego systemu operacyjnego), kolejno wybierając opcje „Kup wersję Premium" - „Aktywuj klucz". Dalszy proces zakłada już tylko uwierzytelnienie klucza przez system producenta oraz pobranie i zainstalowanie mapy Polski. W tym momencie aplikacja jest już gotowa do użytkowania. Do instalacji mapy potrzeba 500MB wolnej pamięci urządzenia, na którym dokonujemy instalacji oraz minimum 40MB RAM. Instalacja powiedzie się na systemie Android począwszy od wersji 2.0, WindowsPhone od wersji 7.5 oraz na BlackBerry Q10/Z10/Z30. Mapa Polski liczy 645 421 km węzła drogowego i 238 067 punktów POI.
Więcej
Zwiń
dobry produkt dobre aktualizacje, szkoda że czasami mało dokładne

Opinie - Mapy do nawigacji