Mapy do nawigacji - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Mapy do nawigacji w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 491 produktów - zobacz najlepsze oferty
Zakup subskrypcji przedłuża dostęp do aktualizacji programu oraz

odpowiednich map na kolejne 12 miesięcy licząc od momentu

wygaśnięcia poprzedniej subskrypcji.

UWAGA: JEŚLI POSIADASZ LICENCJĘ AUTOMAPY EUROPY

NIE MOŻESZ SKORZYSTAĆ Z TEJ USŁUGI

Warunkiem zakupu jest podanie numeru licencji AutoMapy oraz adresu

email , na który ta licencja przynajmniej raz była zarejestrowana.

Niezależnie od daty wykupienia subskrypcji czas jej działania rozpoczyna

się od dnia następującego bezpośrednio po ostatnim dniu poprzedniej sub
Więcej
Zwiń
Zakup subskrypcji przedłuża dostęp do aktualizacji programu oraz odpowiednich map na kolejne 2 lata licząc od momentu wygaśnięcia poprzedniej subskrypcji. Warunkiem zakupu jest podanie numeru licencji AutoMapy oraz adresu email , na który ta licencja przynajmniej raz była zarejestrowana. Niezależnie od daty wykupienia subskrypcji czas jej działania rozpoczyna się od dnia następującego bezpośrednio po ostatnim dniu poprzedniej subskrypcji.Ważna informacja - według nowego regulaminu Automapy - nie da się przedłużyć licencji która wygasła ponad 2 lata temu. W takim wypadku trzeba wykupić nową licencję. Niezależnie od daty wykupienia subskrypcji czas jej działania rozpoczyna się od dnia następującego bezpośrednio po ostatnim dniu poprzedniej subskrypcji. Przedłużenie ważności odbywa się o okres 24 miesięcy od daty wygaśnięcia posiadanej licencji. Np: jeśli twoja licencja wygasa 1 listopada 2011 to zostanie przedłużona do 31 października 2013. Jeśli Twoja licencja wygasła np.
Więcej
Zwiń
AutoMapa Europe to kompletna mapa nawigacyjna Europy. Zawiera w sobie pełną wersję mapy Polska XL rozbudowaną o dane nawigacyjne krajów Europy dostarczane przez firmę Navteq.

Wyszukiwanie miejsc docelowych i nawigacja na obszarze całej Europy nie wymaga przełączania map - są one połączone w jedną spójną całość, łączącą zalety najbardziej szczegółowych map z wersji Polska XL oraz ogólnoeuropejski zasięg map firmy Navteq. Informacje o precyzji i pokryciu map w poszczególnych krajach prezentujemy na stronie ";Zawartość";.

Podobnie jak mapa Polska XL również wersja AutoMapa Europe umożliwia wybranie i instalację zarówno dowolnego fragmentu jak i całości mapy. W ten sposób, zależnie od potrzeb, użytkownik może mieć w trakcie nawigacji do dyspozycji albo komplet map, albo w razie potrzeby (np. konieczność zmieszczenia mapy na małej karcie pamięci) jedynie wybrany przez siebie obszar.
Więcej
Zwiń

Opinie - Mapy do nawigacji