Mapa Turystyczna Beskid Śląski - najlepsze oferty

Mapa Turystyczna Beskid Śląski na Taniomanii. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w atrakcyjnej cenie. Nie czekaj i sprawdź!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 9 produktów - zobacz najlepsze oferty
Elektroniczna wersja mapy turystycznej Wokół Skrzycznego Beskid Śląski 2017 wydawnictwa Galileos wraz z oprogramowaniem KaMap dla urządzeń mobilnych z systemem Windows Mobile, Windows CE, Windows Phone, Android oraz komputerów PC z systemem Windows.

Mapa turystyczna w przyjemnej do wędrowania skali 1:25 000 z zaznaczonymi m.in. zabytkami, noclegami, bazą gastronomiczną, basenami, wyciągami narciarskimi. Podano aktualne przebiegi szlaków pieszych i rowerowych, łącznie z kilometrażem, przy szlakach pieszych podano również orientacyjny czas przejścia, co pozwala łatwiej zaplanować wycieczkę. W miejscowościach podano nazwy ulic. Ukształtowanie terenu pokazano przy pomocy warstwic o cięciu co 20 m oraz cieniowania. Mapa posiada siatkę geograficzną opartą na elipsoidzie WGS 84.

Serdecznie zapraszamy do instalacji wersji demonstracyjnej i zapoznania się z programem KaMap oraz szczegółowymi informacjami zawartymi na mapie.
Więcej
Zwiń
Wędrówki przez pasmo Czantorii i do źródeł Wisły, wspaniałe widoki z Baraniej Góry, Muzeum Browaru Żywiec i słynący z koronek Koniaków to tylko niektóre atrakcje Beskidu Śląskiego. Dwustronnie laminowana, wygodna w składaniu mapa turystyczna tego regionu pomoże odnaleźć ich znacznie więcej. Publikacja została opracowana we współpracy z doświadczonymi krajoznawcami z regionu.

Cechy mapy:
- dogodna dla turysty skala 1:50 000 (1 cm – 500 m),
- bogata treść turystyczna,
- zgodność z GPS – współrzędne geograficzne w układzie WGS-84.

Na mapie m.in.
Więcej
Zwiń
Autor: Praca zbiorowaWydawnictwo: ExpressMapLiczba stron: 2Oprawa: broszuraWymiary: 11,0x24,0Rok wydania: 2014
Beskid Śląski 2w1: przewodnik i mapa

Beskid Śląski
* Atrakcje Szczyrku, Wisły, Ustronia, Cieszyna
* Wycieczki na Skrzyczne i Baranią Górę
* Trójstyk i koronki z Koniakowa

Spacer po cieszyńskim rynku, wizyta w Chacie Kawuloka w Istebnej albo u koniakowskich koronczarek, a może górskie wędrówki na Skrzyczne i Baranią Górę? Comfort! map&guide XL „Beskid Śląski” pomoże dotrzeć do wszystkich ciekawych zakątków tego regionu. To wyjątkowe połączenie mapy i przewodnika zawiera wszystkie informacje niezbędne zarówno na krótki wyjazd, jak i dłuższe wakacje.
Więcej
Zwiń