Manu - najlepsze oferty

Manu na Taniomanii. Sprawdź szeroką ofertę dostępnych produktów! Niskie ceny, oferty z wielu sklepów na Taniomania.pl!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Oto zabawka edukacyjna, która przybrała formę łamigłówki. Tablica z zamkami Melissa&Doug posiada sześć różnych typów zamków. Są zamki zamykane łańcuszkiem, klamrą, zaciskiem, czy zasuwą. Każde drzwiczki skrywają inny obrazek, a przy nich znajduje się liczba sugerująca, ile zwierzątek schowało się w środku. Zabawa tablicą nie tylko poprawia umiejętności motoryczne, ale także jest wstępem do nauki liczenia.Wyprodukowana przez firmę Melissa&Doug tablica motoryczna Zamki i Zabezpieczenia stanowi wspaniałe narzędzie do ćwiczenia precyzji ruchów i koncentracji. Pozwala ćwiczyć koordynację ręka-oko, sprawność paluszków, jak i cierpliwość. Maluch musi się postarać, by otworzyć każdy z zamków, a później zamknąć drzwiczki z powrotem, by móc bawić się tablicą na nowo. Ponadto stworzona przez firmę Melissa&Doug tablica motoryczna pobudza ciekawość i wyobraźnię dziecka, które chce poznawać otaczający je świat. Gwarantuje przy tym doskonałą zabawę.
Więcej
Zwiń
Rolety do okien dachowych to rozwiązanie stworzone z myślą o poddaszach – pokojach dziennych, sypialniach i pokojach dziecięcych, a także np. salonach z kinem domowym. Pozwala na stworzenie komfortowej dla snu, zaciemnionej aury nawet w środku słonecznego dnia! Salon kinowy z rzutnikiem? Żaden problem – na seans nie musisz czekać aż do zachodu słońca. A może wystarczające będzie jedynie ograniczenie i rozproszenie światła słonecznego?

Roleta dekoracyjna przyciemniająca RFL VELUX manualna kolory Standard
Elegancja, łagodniejsze światło, prywatność.
Rolety dekoracyjne VELUX to prosty, estetyczny i wygodny sposób na odmienienie wnętrza i podniesienie komfortu. Zapewniają łagodne rozproszenie światła słonecznego oraz zwiększenie prywatności, a efekty te można osiągnąć dzięki kilkunastu, interesującym wzorom.
Mechanizm oferuje bezstopniową regulację, dlatego zawsze można dopasować ułożenie do warunków pogodowych i pozostałych preferencji.
Więcej
Zwiń

Opinie - Manu