Mały Sprzęt Agd - najlepsze oferty

Mały Sprzęt Agd już od 15 zł♥ Aktualne oferty na Taniomania. Porównuj i odkrywaj najtańsze produkty ♥ Sprawdź u nas sklep, dostawców i opinie o produktach.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mijia Roborock S50 Biały Podstawowe cechy: Sterowanie za pomocą smartfona lub tabletu - aplikacja Mi Home Funkcja mopa ze specjalną antystatyczną osłoną przeciwpyłową Ciśnienie ssania do 2000 Pa./min. objętość 0,67 m3 powietrza Do 3 trybów wydajności o poziomie hałasu 54-67 dB Filtr HEPA Trzy niezależne czujniki do skutecznego czyszczenia 13 czujników do nawigacji w przestrzeni Algorytm jednoczesnej lokalizacji i mapowania (SLAM) Do 250 m2 powierzchni czyszczenia za jednym ładowaniem Automatycznie ładuje i kontynuuje czyszczenie od miejsca, w którym zostało przerwane Akumulatory litowo-jonowe o dużej pojemności zapewniają dodatkową trwałość i trwałość Prezentacja odkurzacza automatycznego Roborock Sweep One S50 Po bardzo udanym odkurzaczu pierwszej generacji Xiaomi Mi przychodzi jego ulepszona nowa wersja - Roborock Sweep One S50. Konstrukcja odkurzacza pozostaje bardzo gustowna i elegancka i pasuje do każdego mieszkania.
Więcej
Zwiń
Większa, ulepszona bateria

Nasza najmocniejsza bateria ma większe katody niklowo-kobaltowo-aluminiowe o dużej pojemności, co zapewnia o 20% większą moc ssania niż w odkurzaczu Dyson Cyclone V10 ™. Inteligentne systemy monitorowania i czujniki wysokości mierzą wydajność baterii cztery razy na sekundę, aby zoptymizować moc.

Rozpoznaje rodzaj powierzchni, a następnie automatycznie dopasowuje moc ssania

Najmocniejsza elektroszczotka Dyson, którą stworzyliśmy. Sztywne nylonowe włosie wchodzi głęboko w dywan, aby usunąć brud. Miękkie, antystatyczne włókna węglowe wychwytują kurz z twardych podłóg i szczelin.

Ekran LCD

Pokazuje aktualną wydajność, w tym wybrany tryb mocy, pozostały czas pracy, przypomnienia o konserwacji filtra i powiadomienia o blokadach.

Inteligentne odkurzanie

Trzy tryby odkurzania w Dyson V11 ™ zostały zaprojektowane do wielu zadań.
Więcej
Zwiń
Ekspres De'Longhi Dinamica ECAM 350.55.B został zaprojektowany tak, aby spełnić wszystkie oczekiwania kawowych koneserów. Funkcja MyMenu umożliwia personalizację każdego przepisu poprzez ustawienie jego mocy oraz proporcji kawy i mleka. Do parzenia perfekcyjnych kaw, ekspres wykorzystuje optymalne ciśnienie 15 barów, zapewniające bogaty i intensywny aromat naparu oraz w nowoczesny system grzewczy aż 2 Termobloków. Model Dinamica ECAM 350.55.B przygotuje automatycznie 10 rodzajów kaw: espresso, czarna kawa, kawa long, doppio+, ristretto, espresso lungo, cappuccino, latte macchiato, caffelatte, flat white. Spienianie mleka: automatycznie, za pomocą karafki. Marka De’Longhi to światowy ekspert w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań parzenia kawy. Stanowi gwarancję zaawansowanej technologii i niezawodności.
Więcej
Zwiń
Świetny robot. jest bardzo dokładny. przeszkody pokonuje bardzo dobrze. sprząta lepiej niż mogłem się spodziewać. jedyny minus użytkowania to to, że musi być podłączony do wi-fi aby nim sterować.

Opinie - Mały Sprzęt Agd