Mały pies dla dziecka - najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta.
Mały pies dla dziecka na Taniomania.pl. Znajdź to czego szukasz w najlepszej cenie! Porównuj oferty w sklepach i wybieraj najlepsze produkty!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 43 produkty - zobacz najlepsze oferty
FurReal Walkalots Mały zwierzak na smyczy E4765 E3503 Hasbro 4+ Piesek FurReal Mały zwierzak na smyczy E4765 Hasbro. Które z dzieci nie marzy o własnym milusińskim? Jeśli twoja pociecha także, ale z różnych względów nie możecie pozwolić mu na żywe stworzenie, FurReal Friends to seria zabawek, które pomogą ci rozwiązać ten problem. Interaktywne zwierzaki może i przypominają z wyglądu zabawki, jednak potrafią zaskakiwać niemal prawdziwymi reakcjami! FurReal Walkalots to seria dedykowana małym spacerowiczom, którzy nie widzą dnia bez dłuższej wędrówki po podwórku, parku czy po prostu wzdłuż osiedlowych uliczek. Każdy czworonóg wyposażony jest w specjalną smycz. Potrafią poruszać się w unikalny sposób i jest to cecha wyróżniająca Zwierzaki na smyczy! Cechy: Znana seria interaktywnych zwierzaków w FurReal w nowym wydaniu! Każdy zestaw zawiera pupila i specjalną smycz! Popchnij smycz, a zwierzak poruszy się do przodu. Możliwość podpięcia do Mega smyczy (sprzedawana oddzielnie). Wiek: 4+
Więcej
Zwiń
PLECAK MAŁY 2komorowy. Wewnątrz plecaka kolorowa grafika. Dodatkowo zamki zakończone są ozdobnymi zawieszkami, a na szelkach i przodzie plecaka są elementy odblaskowe. Wymiar 24x29x14 cm NAZWA PLECAK MAŁY THE SWEET PETS PIES PRODUCENT BENIAMIN EAN 5901276094821 Znajdź podobne według klucza: BENIAMIN (378352)
Więcej
Zwiń
Waga szalkowa edukacyjna nauka liczenia pies mini

WAGA SZALKOWA EDUKACYJNA NAUKA LICZENIA PIES MINI

Zabawka z funkcją motywowania do nauki matematyki!

Sympatyczny piesek dostarczy Twojemu maluchowi mnóstwa świetnej, wartościowej zabawy. Dodatkowo pomoże zrozumieć podstawy matematyki.

Uroczy zestaw psiaków sprawi, że Twoje dziecko z chęcią pozna świat liczb.

Waga została wykona z dbałością o każdy szczegół.

W estetycznym pudełku znajdziesz:
  • wagę z pieskiem
  • 10 małych szczeniaków
  • 10 cyfr

Możesz samemu wymyślać zabawy i zadania, a w razie braku pomysłów posłużyć się jedną z kart z przykładowymi łamigłówkami.

Różnorodność form zabawy sprawi, że każde dziecko znajdzie coś dla siebie.

Każdy mały piesek waży tyle co cyferka 1. Dwa pieski mają taką wagę, co cyfra 2
Więcej
Zwiń