Małe AGD do domu - najlepsze oferty

Odkurzacz wysokiej jakości(w końcu to Zelmer),przystępna cena,bogate wyposażenie,łatwa obsługa.Starsza osoba również doskonale sobie z nim radzi.Dla moich potrzeb-rewelacja.
Małe AGD do domu w kategorii Sprzęt AGD. Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 9600 produktów - zobacz najlepsze oferty
Odkurzacz tradycyjny Zelmer ZVC425HT

Odkurzacz tradycyjny Zelmer ZVC425HT z serii Jupiter to urządzenie, które cechuje się niesamowitą skutecznością oraz wytrzymałością. Wyposażone jest w silnik o mocy 1000 W oraz posiada możliwość wymiany worków o pojemności 4 litrów. Ponadto, urządzenie zużywa niewiele energii: 33,6 kWh/rok. W zestawie znajduje się: turboszczotka do czyszczenia dywanów, szczotka do parkietu z naturalnym włosiem oraz przełączalna szczotka Silence Neo. Ponadto, producent dołącza również worek na kurz typu Safbag, wąż Flexi, metalową rurę teleskopową z blokadą, małą ssawkę, ssawkę szczelinową, oraz małą szczotkę. Nad czystym powietrzem czuwa filtr HEPA H13.
Więcej
Zwiń
Bezprzewodowy odkurzacz PowerPro Aqua 3 w 1 z akumulatorem litowo-jonowym to wszechstronne urządzenie, które pozwala uporać się z codziennym bałaganem. Urządzenie to składa się z bezworkowego odkurzacza pionowego do wszystkich podłóg, odkurzacza ręcznego do kanap, krzeseł czy narożników, a także systemu czyszczenia na mokro do usuwania wilgotnych zabrudzeń. Zapewnia skuteczne odkurzanie za jednym pociągnięciem. Wyłapuje ponad 90% bardzo drobnych cząsteczek, takich jak mikroorganizmy o wielkości nawet 0,3 mikrona (wiele bakterii, pyłków i alergenów jest w przybliżeniu tej wielkości). Przewód nie stanowi już bariery,bo bezprzewodowe czyszczenie dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu o dużej mocy (18 V), umożliwia pracę przez 40 minut i zapewnia wygodną obsługę.; Bezprzewodowy odkurzacz PowerPro Aqua 3 w 1 z akumulatorem litowo-jonowym to wszechstronne urządzenie, które pozwala uporać się z codziennym bałaganem.
Więcej
Zwiń
Odkurzacz wysokiej jakości(w końcu to Zelmer),przystępna cena,bogate wyposażenie,łatwa obsługa.Starsza osoba również doskonale sobie z nim radzi.Dla moich potrzeb-rewelacja.