Mała Kuchenka Mikrofalowa - najlepsze oferty

Mała Kuchenka Mikrofalowa już od 15 zł ✅ Atrakcyjne ceny, opinie użytkowników ✅ Zobacz co oferujemy dla ciebie i zamów na Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 536 produktów - zobacz najlepsze oferty
FUNKCJE Oszczędność energii Tryb eko oszczędza więcej energii w trybie czuwania – do 40%. Poprzez naciśnięcie jednego przycisku oszczędzasz pieniądze, energię i środowisko. Innowacyjna emisja W firmie Samsung jesteśmy dumni z wprowadzania innowacji technologicznych do każdego produktu. Nasz system TDS sprawia, że wszystko, od pizzy po ciepłe mleko, jest zawsze doskonale przygotowane i smaczne - dzięki trzem źródłom emisji fal. Potrawy przygotowywane w naszych kuchenkach mikrofalowych będą zawsze równomiernie i dokładnie ugotowane. Luksusowe czarne lustrzane wzornictwo Luksusowe czarne lustro wyróżnia się w kuchni, a także harmonijnie współgra z całością wystroju. Poza tym ekran dotykowy z opisem funkcji jest łatwy w obsłudze. Wyświetlacz wyczuwa i śledzi ruchy palca, co sprawia, że obsługa jest bardzo prosta.
Więcej
Zwiń
Kuchenka mikrofalowa Sharp R20DW. Kompaktowe połączenie mikrofali i grilla Różne tryby podgrzewania Duża moc - szybkie podgrzewanie potraw Niewielkie wymiary - świetnie sprawdzi się w aneksie kuchennym Błyskawiczne pieczenie? To możliwe! Jeśli chcesz uzyskać jak najszybsze efekty, wzbogacone o pełnię smaku, skorzystaj z kuchenki mikrofalowej. Ten model daje Ci różne tryby podgrzewania. Masz także możliwość gotowania w trybie automatycznym. Wspaniałe efekty za każdym razem. Równomiernie wypieczone potrawy Za uzyskanie idealnych efektów pieczenia odpowiada wiele czynników. Aby Twoje dania zawsze zachwycały, w piekarniku Sharp zastosowano dużą moc mikrofal - 700 W. Ponadto masz możliwość wyboru poziomu mocy spośród 5 możliwych. Kompaktowe wymiary, pełnia działania W aneksach kuchennych czy małych mieszkaniach nie ma zazwyczaj miejsca na standardowy piekarnik. Nie rezygnując z funkcjonalności, możesz wybrać kompaktowy produkt od Sharp.
Więcej
Zwiń
Mikrofala jak mikrofa. Warto dopłacić za brak pokręteł etc., co ułatwia zachowanie jej w czystości.

Opinie - Mała Kuchenka Mikrofalowa