Magformers Klocki - najlepsze oferty

Magformers Klocki już od 15 zł ♥ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 89 produktów - zobacz najlepsze oferty
Zestaw zawiera dwie pary kółek z osią przymocowaną do płytki magnetycznej.

Zestaw zawiera 2 elementy: 2 pary kółek = 2 osie i 4 kółka

Od 2016 roku w ofercie Magformers są ulepszone kółka – płytka z magnesem ma lepszy kształt, z wyprofilowaną krawędzią z małymi klipsami blokującymi, którą można włożyć do klocków o kształcie kwadratu, prostokąta lub potrójnego prostokąta. Płytkę kół wystarczy wcisnąć w element. Ten typ łączenia jest mocniejszy, a kółka świetnie trzymają kierunek ruchu. Płytka podwozia ma kształt kwadratu o krawędzi 6,4 cm.

Nowe kółka są bardziej wytrzymałe, mają wyraźny wzór na oponach i nowy wzór na tarczy. Ze względu na inne rozmiary nie można tych kółek zastosować do klocków z serii XL Cruiser (węższe elementy ze srebrną krawędzią), które mają własny typ kółek.

Klocki magnetyczne Magformers to jedne z ulubionych klocków dla dzieci.
Więcej
Zwiń
MAGFORMERS KLOCKI MAGNETYCZNE 62ELJEDYNE ORYGINALNE KLOCKI MAGFORMERS !!!

Rewelacyjne klocki magnetyczne MAGFORMERS - 62 elementy. Dzięki klockom Magformers dzieci mogą tworzyć dowolne konstrukcje, jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia dziecka. Tworzenie budowli przestrzennych stymuluje rozwój dziecka, rozwija twórcze myślenie, uczy cierpliwości, skupienia i myślenia przestrzennego. Za pomocą klocków można konstruować proste bryły jak i również układać skomplikowane modele 3D, dzięki czemu jest to doskonała zabawa dla wszystkich, niezależnie od wieku.

DESIGNER to zestaw 62 elementów o kształtach pozwalających na stworzenie bardziej precyzyjnych konstrukcji. W przeciwieństwie do pozostałych zestawów, elementy Designer z obu stron są w tym samym kolorze. Magformers to klocki z wbudowanymi silnymi magnesami neodymowymi.
Więcej
Zwiń