M400 - najlepsze oferty

M400 na Taniomanii. Sprawdź szeroką ofertę dostępnych produktów i porównaj ceny na Taniomania.pl. Wybierz ofertę najlepszą dla siebie!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 170948 produktów - zobacz najlepsze oferty
POLAR M400 HR - zegarek sportowy z funkcją GPS.
Stylowy towarzysz treningu z wbudowanym GPS i całodobowym pomiarem aktywności

Polar Flow – serwis internetowy
  • Możliwość tworzenia profili sportowych i spersonalizowanych ekranów dla różnych dyscyplin sportowych. Umożliwia znalezienie równowagi pomiędzy treningiem a odpoczynkiem dzięki funkcji monitorowania obciążenia treningowego i czasu potrzebnego na regenerację.
  • Sprawdzaj tempo, dystans i wysokość n.p.m. za pomocą wbudowanego GPS. Monitoruj swoją całodobową aktywność, spalone kalorie i zrobione kroki. Planuj, synchronizuj i dziel się informacjami o swoim treningu dzięki aplikacji mobilnej i serwisowi internetowemu Polar Flow

Aplikacja Polar Flow
  • Pozwala na automatyczną synchronizację i natychmiastowy wgląd w dane treningowe. Wyznaczaj cele i pokonuj własne rekordy, znajdź drogę do domu dzięki funkcji Powrót do Punktu S
Więcej
Zwiń
STEELSERIES APEX M400Klasyka w nowoczesnej formie. Dziedzictwo eSportuApex M400 czerpie ile może z doświadczenia jakie zdobyliśmy przy naszym pierwszym wydaniu klawiatury mechanicznej, 6Gv2. Dzięki przełącznikom Kailh, M400 tworzy nowy standard wydajności i trwałości. Przeżyj konkurentówGwarantowana trwałość! Gwarantujemy Ci, że Kailh zapewnią idealną pracę przez ponad 60 milionów kliknięć. To ponad pięć razy dłużej niż żywotność przełączników w starej klawiaturze membranowej. Pełny Anti-GhostingKażdy gracz zna uczucie, kiedy wciska przycisk, a on nie został odnotowany przez gre. W przeciwieństwie do konkurencji, nie idziemy na skróty. M400 oferuje pełny Anti-Ghosting i N-Key Rollover. Więcej niż doświadczenieNie ma znaczenia, czy jest to Twoje pierwsze naciśnięcie klawisza lub milionowe, przyciski będą zawsze reagować jak zupełnie nowe.
Więcej
Zwiń

Opinie - M400