M400 - najlepsze oferty

Super fajny pulsometr, świetna cena, ma połaczenie ze stravą !!!!
M400 na Taniomanii. Sprawdź szeroką ofertę dostępnych produktów i porównaj ceny na Taniomania.pl. Wybierz ofertę najlepszą dla siebie!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 168562 produkty - zobacz najlepsze oferty
POLAR M400 HR - zegarek sportowy z funkcją GPS.
Stylowy towarzysz treningu z wbudowanym GPS i całodobowym pomiarem aktywności

Polar Flow – serwis internetowy
  • Możliwość tworzenia profili sportowych i spersonalizowanych ekranów dla różnych dyscyplin sportowych. Umożliwia znalezienie równowagi pomiędzy treningiem a odpoczynkiem dzięki funkcji monitorowania obciążenia treningowego i czasu potrzebnego na regenerację.
  • Sprawdzaj tempo, dystans i wysokość n.p.m. za pomocą wbudowanego GPS. Monitoruj swoją całodobową aktywność, spalone kalorie i zrobione kroki. Planuj, synchronizuj i dziel się informacjami o swoim treningu dzięki aplikacji mobilnej i serwisowi internetowemu Polar Flow

Aplikacja Polar Flow
  • Pozwala na automatyczną synchronizację i natychmiastowy wgląd w dane treningowe. Wyznaczaj cele i pokonuj własne rekordy, znajdź drogę do domu dzięki funkcji Powrót do Punktu S
Więcej
Zwiń
Wyznaczaj cele w serwisie Polar Flow i synchronizujje z pulsometrem M400. Będzie on prowadzić Cię podczas treningu i powiadamiać o konieczności przyspieszenia lub zwolnienia. Zobacz, jak poprawia się efektywność Twojego biegu. M400 automatycznie oblicza wskaźnik Running Index po każdym biegu. Jest on określany w oparciu o tętno i prędkość zmierzoną przez wbudowany sensor GPS. W serwisie Polar Flow możesz tworzyć spersonalizowane ekrany dla każdego uprawianego sportu i wskazywać dane wyświetlane podczas treningu.

Możesz teraz bezpiecznie odkrywać nowe trasy. Funkcja ta poprowadzi Cię najkrótszą drogą do punktu rozpoczęcia treningu. Kiedy wyruszysz w trasę, M400 oszacuje czas jej ukończenia w oparciu o Twoją prędkość. Dzięki tej funkcji wideo możesz na nowo przeżyć swoją sesję treningową. Odtwarzaj i dziel się swoimi osiągnięciami w serwisie Polar Flow.

Znajdź równowagę w swoim życiu i dowiedz się, jak ważna jest aktywność.
Więcej
Zwiń
Lampa błyskowa Metz M400 Olympus/Panasonic

Nowa generacja lamp błyskowych

Zirndorf, Metz Mecablitz przedstawia najnowszą kompaktową lampę Metz Mecablitz M400. Jest ona doskonałym wyborem dla wszystkich fotografów i kamerzystów, którzy cenią sobie wysoką jakość w zwartej budowie.

Liczba przewodnia wynosi 40 (ISO 100/21°) i w rezultacie lampa radzi sobie we wszystkich warunkach fotografowania. Lampa Metz Mecablitz M400 wyposażona jest w tryb AUTO TTL, czyli jej moc ustawiana jest automatycznie. W zależności od aparatu, lampa posiada tryby Master i Slave, które pozwalają na bezprzewodowe sterowanie błyskiem. Ponadto wyposażono ją w dodatkową lampę LED, która zapewnia oświetlenie nagrań wideo.

W lampę wbudowano odbłyśnik oraz szerokokątny dyfuzor, a dzięki obrotowemu reflektorowi możemy zwiększyć wszechstronność lampy.

Bezkompromisowa wydajność w kompaktowej budowie.
Więcej
Zwiń

Opinie - M400

Super fajny pulsometr, świetna cena, ma połaczenie ze stravą !!!!