M400 - najlepsze oferty

Co tu dużo pisać - mam już 3 szt. w mojej rodzinie. Sprawują się wspaniale pomagając utrzymywać formę jak również zrzucać niechciane kilogramy.
M400 na Taniomanii. Sprawdź szeroką ofertę dostępnych produktów i porównaj ceny na Taniomania.pl. Wybierz ofertę najlepszą dla siebie!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 160360 produktów - zobacz najlepsze oferty
POLAR M400 HR - zegarek sportowy z funkcją GPS.
Stylowy towarzysz treningu z wbudowanym GPS i całodobowym pomiarem aktywności

Polar Flow – serwis internetowy
  • Możliwość tworzenia profili sportowych i spersonalizowanych ekranów dla różnych dyscyplin sportowych. Umożliwia znalezienie równowagi pomiędzy treningiem a odpoczynkiem dzięki funkcji monitorowania obciążenia treningowego i czasu potrzebnego na regenerację.
  • Sprawdzaj tempo, dystans i wysokość n.p.m. za pomocą wbudowanego GPS. Monitoruj swoją całodobową aktywność, spalone kalorie i zrobione kroki. Planuj, synchronizuj i dziel się informacjami o swoim treningu dzięki aplikacji mobilnej i serwisowi internetowemu Polar Flow

Aplikacja Polar Flow
  • Pozwala na automatyczną synchronizację i natychmiastowy wgląd w dane treningowe. Wyznaczaj cele i pokonuj własne rekordy, znajdź drogę do domu dzięki funkcji Powrót do Punktu S
Więcej
Zwiń
STEELSERIES APEX M400Klasyka w nowoczesnej formie. Dziedzictwo eSportuApex M400 czerpie ile może z doświadczenia jakie zdobyliśmy przy naszym pierwszym wydaniu klawiatury mechanicznej, 6Gv2. Dzięki przełącznikom Kailh, M400 tworzy nowy standard wydajności i trwałości. Przeżyj konkurentówGwarantowana trwałość! Gwarantujemy Ci, że Kailh zapewnią idealną pracę przez ponad 60 milionów kliknięć. To ponad pięć razy dłużej niż żywotność przełączników w starej klawiaturze membranowej. Pełny Anti-GhostingKażdy gracz zna uczucie, kiedy wciska przycisk, a on nie został odnotowany przez gre. W przeciwieństwie do konkurencji, nie idziemy na skróty. M400 oferuje pełny Anti-Ghosting i N-Key Rollover. Więcej niż doświadczenieNie ma znaczenia, czy jest to Twoje pierwsze naciśnięcie klawisza lub milionowe, przyciski będą zawsze reagować jak zupełnie nowe.
Więcej
Zwiń
Zegarek sportowy z wbudowanym GPS Polar M400 BLKPomoże w planowaniu optymalnych treningów, pokonywaniu własnych rekordów, a nawet znalezieniu drogi do domu po długim biegu.Połącz M400 ze swoim telefonem, aby otrzymywać powiadomienia o przychodzących połączeniach, otrzymanych wiadomościach i powiadomieniach z aplikacji społecznościowych. Możesz być w kontakcie ze znajomymi gdziekolwiek jesteś.NICZEGO NIE PRZEGAPPołączenia przychodzące i wiadomości tekstowe w mgnieniu oka. Odbieraj połączenia z poziomu zegarka albo odrzucaj je, jeśli wymaga tego trening.BĄDŹ NA BIEŻĄCONawet gdy nie masz pod ręką telefonu, możesz dowiedzieć się o przyjściu wiadomości tekstowej.BĄDŹ WE WŁAŚCIWYM MIEJSCU O WŁAŚCIWYM CZASIEM400 powiadamia o zapisanych w kalendarzu spotkaniach i zadba o to, aby udało Ci się zdążyć na czas.KORZYSTAJ Z SERWISÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCHDzięki wyświetlanym powiadomieniom z aplikacji społecznościowych możesz być w kontakcie ze znajomymi, gdziekolwiek się znajdujesz.
Więcej
Zwiń

Opinie - M400

Co tu dużo pisać - mam już 3 szt. w mojej rodzinie. Sprawują się wspaniale pomagając utrzymywać formę jak również zrzucać niechciane kilogramy.