Lustrzanki cyfrowe - najlepsze oferty

Lustrzanki cyfrowe w kategorii Aparaty fotograficzne. Najtańsze oferty i najlepsze marki Nikon, Canon, Pentax, Sony, Hasselblad. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 248 produktów - zobacz najlepsze oferty
Realizuj swoje wizje dzięki szybkiemu, wszechstronnemu i uniwersalnemu modelowi D750. W świecie, w którym wszystko jest możliwe, ta wszechstronna pełnoklatkowa lustrzanka o rozdzielczości 24,3 miliona pikseli daje swobodę, która ośmiela.

Dzięki profesjonalnej technologii przetwarzania obrazu oraz solidnej, kompaktowej konstrukcji ten aparat sprawdzi się w każdej sytuacji.

Nowo zaprojektowana matryca formatu FX zapewnia wyjątkową jakość zdjęć, szczególnie przy wysokich czułościach ISO, w przypadku których obraz jest czystszy niż kiedykolwiek. Niezwykła czułość autofokusa, zdjęcia seryjne z szybkością do 6,5 kl./s oraz możliwość nagrywania filmów Full HD w rozdzielczości 1080/60p w połączeniu z odchylanym monitorem umożliwiają niczym nieskrępowaną ekspresję. Wbudowany interfejs Wi-Fi ułatwia natychmiastowe udostępnianie niesamowitych zdjęć.

Cechy szczegółowe

System Picture Control 2.
Więcej
Zwiń
ZAŁĄCZONE WYPOSAŻENIE: muszla oczna EF, pokrywa na korpus RF-3, pasek EW-400D-N, ładowarka LC-E17E, akumulator LP-E17, przewód zasilający, instrukcja, dekielki na obiektyw

Przetwornik obrazu

Typ przetwornika
CMOS
Wielkość przetwornika
22.3 × 14.9 mm
Liczba pikseli
Całkowita liczba pikseli 25.8 Mpix w tym efektywnych 24.1 Mpix

Optyka

Mocowanie obiektywu
EF
Mnożnik ogniskowej
1.6x

Ustawianie ostrości

Typ i zakres pomiaru
W wizjerze optycznym: TTL-SIR, wykrywanie różnic fazy za pomocą specjalnego czujnika AF.
W trybie Live View na ekranie LCD: system Dual Pixel CMOS AF. Piksele detekcji fazy wbudowane w matrycęZakres:
W wizjerze optycznym: od -0,5 do 18 EV (środkowy punkt AF). Od 0,5 do 18 EV (inne punkty AF)
W trybie Live View na ekranie LCD: od -4 do 18 EV (f/1,2, temp.
Więcej
Zwiń
Następca bardzo udanego modelu 6D, pełnoklatkowej lustrzanki cyfrowej o kompaktowych gabarytach. Canon EOS 6D Mark II to stosunkowo niewielki korpus, który sprawdzi się w profesjonalnej fotografii oraz filmowaniu. Lekki i wzmocniony korpus ze stopu magnezu. Matryca o rozdzielczości ponad 26 milionów pikseli generuje zdjęcia o wysokiej jakości oraz posiada wysoką światłoczułość i pracę trudnych warunkach oświetleniowych. 63 punkty autofousa w tym 45 krzyżowych oraz 6,5 kl/s przy zdjęciach seryjnych sprawdzi się w pracy reporterskiej. Technologia Dual Pixel CMOS AF pochodząca z kamer Canon C100 wspomagające ciągłe ostrzenie podczas filmowania. 5 osiowa stabilizacja matrycy, zapewnia stabilne ujęcia i zdjęcia z ręki, to zupełna nowość w tej serii.

Aparat EOS 6D Mark II umożliwia przejście na wyższy poziom fotograficznego zaawansowania – bez względu na to, czy chcemy realizować ambitniejsze projekty czy planujemy zająć się fotografią profesjonalnie.
Więcej
Zwiń
pierwsza pełnaklatka w moich rękach i jestem zadowolona ;) nie poznałam go jeszcze dokładnie lecz czuję że nie będę miala z nim problemu ;)SUPER

Opinie - Lustrzanki cyfrowe