Lustrzanki cyfrowe - najlepsze oferty

Świetny kandydat na pierwszego pełnoklatkowca. Dobra jakość zdjęć i filmów, piękna(!) głębia ostrości w zestawieniu z odpowiednimi obiektywami, cicha praca migawki, niewielka waga, rozsądna cena jak na pełną klatkę. Moje oczekiwania zostały spełnione.
Lustrzanki cyfrowe w kategorii Aparaty fotograficzne. Najtańsze oferty i najlepsze marki Nikon, Canon, Pentax, Sony, Hasselblad. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 311 produktów - zobacz najlepsze oferty
Cyfrowa lustrzanka jednoobiektywowa MATRYCA ŚWIATŁOCZUŁA Typ CMOS 36 x 24 mmLiczba efektywnych pikseli Około 20,2 megapikselaŁączna liczba pikseli Około 20,6 megapikselaProporcje obrazu 3:2Filtr dolnoprzepustowy Wbudowany/pokryty powłoką fluorowąCzyszczenie matrycy Wbudowany system czyszczący EOSTyp filtra kolorowego Kolor podstawowyPROCESOR OBRAZU Typ DIGIC 5+OBIEKTYW Mocowanie obiektywu EF (z wyłączeniem obiektywów EF-S)Ogniskowa Odpowiednik ogniskowej obiektywu 1xREGULACJA OSTROŚCI Typ TTL-CT-SIR ze specjalną matrycą CMOSSystem/punkty AF 11 punktów (punkty krzyżowe f/5,6 na środku, dodatkowa czułość przy f/2.
Więcej
Zwiń
Rozwiń swoją kreatywność z intuicyjnym aparatem D5300.

Dzięki wbudowanemu Wi-Fi i modułowi GPS ten imponujący aparat formatu DX o rozdzielczości 24,2 megapikseli nie tylko umożliwia uchwycenie magii otaczającego świata z niewiarygodną ilością szczegółów, ale również pozwala się nią podzielić.

Funkcja Wi-Fi umożliwia bezpośrednie połączenie aparatu z urządzeniem inteligentnym i udostępnianie zdjęć zaraz po ich wykonaniu. Dzięki współpracy z siecią GPS do zdjęć dodawane są informacje o położeniu, co ułatwia dodawanie zdjęć do map świata i dzielenie się fotografiami z podróży.

Duży ruchomy wyświetlacz ułatwia wykonywanie zdjęć i kręcenie filmów z nowych ekscytujących perspektyw, a doskonała czułość przy słabym oświetleniu (nawet do ISO 25600) umożliwia uzyskanie wyraźnych zdjęć, gdy jest ciemno.

Matryca CMOS w formacie DX o rozdzielczości 24,2 mln pikseli
Nawet najdrobniejsze szczegóły są rejestrowane z niezwykłą ostrością.
Więcej
Zwiń
To aparat na miarę potrzeb każdego ambitnego fotografa, któremu zależy na tworzeniu wyjątkowych zdjęć za pomocą lekkiej cyfrowej lustrzanki jednoobiektywowej. Dzięki systemowi autofokusa Multi-CAM 3500 II, wyposażonemu w 51 pól AF, możliwe jest precyzyjnie ustawienie ostrości na obiekcie nawet przy oświetleniu na poziomie -3 EV. Dodatkowe możliwości twórcze są zapewnione dzięki funkcjom fotografowania w technice rysowania światłem i rejestrowania filmów poklatkowych, Model D7200 jest też pierwszą cyfrową lustrzanką jednoobiektywową firmy Nikon z obsługą technologii NFC (Near Field Communication).
"Nikon D7200 to doskonałość w każdym calu. Stanowi on doskonały wybór zarówno dla doświadczonych fotografów, jak i użytkowników cyfrowych lustrzanek jednoobiektywowych klasy amatorskiej, poszukujących lepszego sprzętu.
Więcej
Zwiń

Opinie - Lustrzanki cyfrowe

Świetny kandydat na pierwszego pełnoklatkowca. Dobra jakość zdjęć i filmów, piękna(!) głębia ostrości w zestawieniu z odpowiednimi obiektywami, cicha praca migawki, niewielka waga, rozsądna cena jak na pełną klatkę. Moje oczekiwania zostały spełnione.