Lumix 7 14 - najlepsze oferty

W porównaniu do poprzedniego mojego aparatu - kompaktu Sony Hx90 - rewelacja. Duża liczba ustawień, filtórw, opcji. Bardzo dobra jakość filmów. Zdjęć oczywiście też. Polecam, a jak!
Lumix 7 14 na Taniomania.pl. Znajdź to czego szukasz w najlepszej cenie! Porównuj oferty w sklepach i wybieraj najlepsze produkty!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 34 produkty - zobacz najlepsze oferty
PANASONIC Lumix DMC-G7
(POLSKIE MENU)

LUMIX G7 to najnowszy model wprowadzony przez firmę Panasonic jako kolejna innowacja w dziedzinie sprzętu do cyfrowej rejestracji obrazu. Zastosowanie szerokiej gamy najnowocześniejszych technologii cyfrowych – w tym funkcji fotografowania i filmowania w rozdzielczości 4K – umożliwia zarówno profesjonalnym fotografom, jak i amatorom zarejestrowanie najciekawszych ujęć w każdej sytuacji i ze znakomitą jakością. Uniwersalny i wydajny LUMIX G7 pozwala na jeszcze większą swobodę i kreatywność przy uwiecznianiu najróżniejszych wydarzeń, od rodzinnych spotkań po dalekie podróże.
Nowa jakość fotografowania dzięki rozdzielczości 4K
Aparaty fotograficzne LUMIX G firmy Panasonic odznaczają się nie tylko wysoką jakością zdjęć nieruchomych, ale także z funkcjami rejestracji wideo na równie wysokim poziomie.
Więcej
Zwiń
Funkcje autoportretu („selfie) dzięki monitorowi odchylanemu o 180
Kiedy tylko odchylisz monitor do góry o 180, automatycznie zastosowane zostaną najbardziej optymalne ustawienia autoportretu („selfie). Tych trzech efektów można do tworzenia atrakcyjniejszych autoportretów. Tryb wygładzania skóry sprawia, że skóra uzyskuje jaśniejszy i gładszy wygląd. Tryb wyszczuplający wyostrza linie twarzy. Tryb rozogniskowania zachowuje ostrość obiektu, jednocześnie delikatnie rozmywając tło. Ponadto duży 2,7-calowy monitor o rozdzielczości około 460 tys. punktów pozwala dzielić się radością z oglądania zdjęć z rodziną i znajomymi.
Zoom optyczny 12x w eleganckiej obudowie.
Aparat LUMIX SZ10 jest wyposażony w ultra szerokokątny obiektyw 24 mm z dużym 12-krotnym zoomem optycznym (w aparacie 35 mm odpowiada temu 24–288 mm), co podnosi poziom wszechstronności aparatu pomimo jego smukłego, stylowego profilu.
Więcej
Zwiń
Podróże poszerzają horyzont, Lumix TZ wychwytuje szczegóły.

Model Lumix TZ70 jest zaprojektowany z myślą o utrwalaniu obrazu zarówno w słabym jak i jasnym świetle, dzięki czemu możliwe jest fotografowanie imponujących krajobrazów z daleka lub powiększanie w celu wychwycenia najdrobniejszych szczegółów.
Aparat ten idealnie się nadaje aby zabrać go ze sobą podczas odkrywania świata.

Kontrola sytuacji - pokrętło sterowania
Pokrętło sterowania umożliwia teraz bardziej płynne sterowanie ręczne ekspozycją, zoomem i ostrością dzięki temu użytkownik może skupić się na obsłudze migawki za pomocą drugiej ręki. Jego intuicyjna konstrukcja, precyzyjne ustawianie ostrości, a także płynna i cicha praca zapewniają całkowitą nad każdym wykonywanym zdjęciem i nagrywaniem.
Komfort i kreatywność
Precyzja jest najważniejsza - ręczne wyostrzenie krawędzi
Precyzyjnie skomponuj doskonałe ujęcia.
Więcej
Zwiń

Opinie - Lumix 7 14

W porównaniu do poprzedniego mojego aparatu - kompaktu Sony Hx90 - rewelacja. Duża liczba ustawień, filtórw, opcji. Bardzo dobra jakość filmów. Zdjęć oczywiście też. Polecam, a jak!