Lodówki Sharp - najlepsze oferty

Lodówki Sharp – Sharp to japoński producent sprzętu elektronicznego z tradycją sięgającą roku 1912! Wysokiej jakości sprzęt chłodniczy posiada technologie Plasmacluster – dzięki generatorowi jonów dodatnich i ujemnych żywność zachowuje długo świeżość. Pochłaniacz zapachów Honeycomb zadba o nieprzenikanie aromatów z jednym potraw do drugich. Dodatkowo Advanced Hybrid Cooling ograniczy wysuszanie przetrzymywanych produktów, a Dual Swing Door pozwoli otworzyć drzwi zarówno z lewej jak i prawej strony!
Więcej
Zwiń
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 76 produktów - zobacz najlepsze oferty
Wolnostojąca chłodziarko-zamrażarka z technologią chłodzenia Advanced NoFrost poprawiającą wydajność chłodzenia. Wyposażenie komory chłodziarki: Wysuwana komora na warzywa i owoce (Fruit&Veg zone) z funkcją OptiFresh. Przesuwana w pionie półka na drzwiach. 3 kieszenie na drzwiach i kieszeń na butelki. Oświetlenie LED w komorze chłodziarki. Pojemnik na jaja. Wieszak na butelki z winem. Wyposażenie komory zamrażarki: 3 szuflady w zamrażarce, Foremka do lodu.
Więcej
Zwiń
A++Wszystkie urządzenia Sharp zostały zaprojektowane tak, aby były jak najbardziej energooszczędne, przyjazne dla rachunków i środowiskaAdaptiLiftUmożliwia swobodną zmianę położenia pojemników na drzwiach. Dzięki temu możesz dopasować wysokość półek do wyższych butelek lub mniejszych pojemniczków.GentleAirFlowWymuszony obieg powietrza, tak określane jest to rozwiązanie w lodówkach Sharpa. Według producenta zapobiega wysuszaniu żywności.Oświetlenie wnętrza LEDOślepiające światło nikomu nie sprawia przyjemności, ale dzięki delikatnemu oświetleniu LED żywność jest podświetlona delikatnie a zarazem wyraźnie, więc swobodnie odnajdziesz swoją ulubioną przekąskę nawet w środku nocy.OdourNeutralNikt nie lubi, gdy przykre zapachy przechodzą z chłodziarki do zamrażarki, dlatego to rozwiązanie pozwala tego uniknąć. Twoje ulubione lody już nie przejdą zapachem sera.ZeroDegreeZoneStwarza optymalne warunki do przechowywania świeżego mięsa i ryb przez dłuższy czas.
Więcej
Zwiń