Lodówki Sharp - najlepsze oferty

Lodówki Sharp – Sharp to japoński producent sprzętu elektronicznego z tradycją sięgającą roku 1912! Wysokiej jakości sprzęt chłodniczy posiada technologie Plasmacluster – dzięki generatorowi jonów dodatnich i ujemnych żywność zachowuje długo świeżość. Pochłaniacz zapachów Honeycomb zadba o nieprzenikanie aromatów z jednym potraw do drugich. Dodatkowo Advanced Hybrid Cooling ograniczy wysuszanie przetrzymywanych produktów, a Dual Swing Door pozwoli otworzyć drzwi zarówno z lewej jak i prawej strony!
Więcej
Zwiń
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 76 produktów - zobacz najlepsze oferty
SJ-BA05DHXW1-EU to lodówka, którą charakteryzuje doskonała funkcjonalność i wyjątkowa elegancja ukryta w nowoczesnej stylistyce a nowoczesne rozwiązana w niej zastosowane zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników! Lodówka o całkowitej pojemności 264 litrów (netto), doskonale sprawdzi się w dużej rodzinie i z pewnością doskonale uzupełni wyposażenie Twojej kuchni. Urządzenie charakteryzuje się niskim poborem mocy na poziomie 261 kWh/rok. Na mniejszy pobór energii wpływa nowoczesne oświetlenie LED wewnątrz lodówki, a także elektromechaniczny system sterowania. Urządzenie o klasie energetycznej A+ charakteryzuje się także wyjątkowo cichą (42 dB) a jednocześnie efektywną pracą. Wysoka klasa energetyczna A+ pozwoli oszczędzać pieniądze, ale również i dbać o środowisko naturalne.
Więcej
Zwiń
SJ-BA05DHXL1-EU to lodówka, którą charakteryzuje doskonała funkcjonalność i wyjątkowa elegancja ukryta w nowoczesnej stylistyce a nowoczesne rozwiązana w niej zastosowane zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników! Lodówka o całkowitej pojemności 264 litrów (netto), doskonale sprawdzi się w dużej rodzinie i z pewnością doskonale uzupełni wyposażenie Twojej kuchni. Urządzenie charakteryzuje się niskim poborem mocy na poziomie 261 kWh/rok. Na mniejszy pobór energii wpływa nowoczesne oświetlenie LED wewnątrz lodówki, a także elektromechaniczny system sterowania. Urządzenie o klasie energetycznej A+ charakteryzuje się także wyjątkowo cichą (42 dB) a jednocześnie efektywną pracą. Wysoka klasa energetyczna A+ pozwoli oszczędzać pieniądze, ale również i dbać o środowisko naturalne.
Więcej
Zwiń
Lodówka głośno pracuje wydając przy tym dziwne dźwięki, po 6 miesiącach popsuła się, szczerze odradzam

Opinie - Lodówki Sharp