Lodówki Sharp - najlepsze oferty

Lodówki Sharp – Sharp to japoński producent sprzętu elektronicznego z tradycją sięgającą roku 1912! Wysokiej jakości sprzęt chłodniczy posiada technologie Plasmacluster – dzięki generatorowi jonów dodatnich i ujemnych żywność zachowuje długo świeżość. Pochłaniacz zapachów Honeycomb zadba o nieprzenikanie aromatów z jednym potraw do drugich. Dodatkowo Advanced Hybrid Cooling ograniczy wysuszanie przetrzymywanych produktów, a Dual Swing Door pozwoli otworzyć drzwi zarówno z lewej jak i prawej strony!
Więcej
Zwiń
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 83 produkty - zobacz najlepsze oferty
Lodówka Sharp SJ-F2713E0I

Luksusowa chłodziarka w kolorze inox wyposażona w 6 drzwi Inox

System Advanced Cooling

Dzięki inteligentnemu układowi sterowania temperaturą oraz zaawansowanemu systemowi rozprowadzania powietrza we wnętrzu chłodziarki, przechowywana żywność nie wysycha tak szybko. Już nigdy nie znajdziesz obeschniętych i pozbawionych chrupkości warzyw w swojej lodówce.

AntiFingerprint

Kuchnia powinna zawsze wyglądać czysto i schludnie. Nasze rozwiązanie pomaga zapobiec powstawaniu odcisków palców na powierzchni drzwi chłodziarki.

A++

All Sharp machines are designed to be as energy efficient as possible to be kind to your bills and the environment.
Więcej
Zwiń
AdaptiLiftŁatwo wyregulujesz pojemniki na drzwiach, dopasowując je do własnych potrzeb.
System Advanced No FrostDzięki wykorzystaniu niezależnego systemu rozprowadzania powietrza w komorach chłodziarki i zamrażarki można zapobiec gromadzeniu szronu i przenoszeniu się zapachów z jednej komory do drugiej.
AntiFingerprintKuchnia powinna zawsze wyglądać czysto i schludnie. Nasze rozwiązanie pomaga zapobiec powstawaniu odcisków palców na powierzchni drzwi chłodziarki.
Pojemnik na świeże produktyWszyscy chcemy, żeby owoce i warzywa zachowywały świeżość i chrupkość jak najdłużej. Możesz mieć pewność, że w tym pojemniku znajdą się w optymalnych warunkach.
Alarm otwartych drzwiJeśli drzwi chłodziarki pozostają zbyt długo otwarte, sygnał dźwiękowy przypomni Ci o tym, chroniąc Twoje rachunki i przechowywaną żywność.
Tryb EcoSharp szanuje Twoje rachunki: przy niewielkim zużyciu energii przechowywana żywność pozostaje zawsze świeża. Właśnie tak działa tryb Eco.
Więcej
Zwiń
Jestem zadowolony z lodówki . Bardzo dobrze chłodzi,cicho pracuje,prosta w obsłudze. Polecam.Ładnie się prezentuje w naszej kuchni.