Lodówki No frost - najlepsze oferty

Lodówkę mam od miesiąca. W mojej ocenie pracuje cicho, oświetlenie w środku wygodne - nie wystaje klosz, półka wysuwana bardzo fajna. Regulacja rozmieszczenia półek na drzwiach też jest dobrą opcją. Zamrażarka jak na moje potrzeby zdecydowanie za duża. Ogólnie produkt wart polecenia.
Lodówki No frost w kategori AGD wolnostojące (AGD wolnostojące). Najlepsze oferty z polskich sklepów internetowych. Sprawdź gdzie kupisz taniej na Taniomanii.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1263 produkty - zobacz najlepsze oferty
Nowa lodówka Samsung została inteligentnie zaprojektowana, tak aby wydajnie wykorzystać przestrzeń wewnątrz urządzenia. Elementy, takie jak łatwo wysuwana półka, szuflada z pełnym wysuwem oraz kosz Grab‘n Go, pozwalają skrócić czas wymagany na wkładanie, porządkowanie i wyjmowanie żywności z lodówki. Strefa CoolSelect zapewnia optymalne warunki do przechowywania produktów żywnościowych – a wszystkie funkcje urządzenia cechują się elastycznością i zostały opracowane specjalnie z myślą o zapewnieniu wygody na lata. Energooszczędny kompresor Digital Inverter Compressor jest tak wytrzymały, że udzielamy na niego 10-letniej gwarancji.Łatwo wysuwana półka Wyjęcie opakowania jogurtu z tylnej części lodówki nierzadko oznacza konieczność pokonania całego toru przeszkód, na przykład w postaci 7-warstwowego tortu lub słoika ogórków. Jeden fałszywy ruch może oznaczać zniszczenie dekoracji lub zbicie słoika.
Więcej
Zwiń
Chłodziarko – zamrażarka No Frost o wysokości 185 centymetrów i całkowitej pojemności użytkowej 328 litrów, pracuje bardzo cicho i energoszczędnie, bezpiecznie przechowując produkty w klasie A++. System AllAround Cooling zapewnia równomierne chłodzenie w każdym zakamarku chłodziarki. W strefie FreshZone panuje optymalna temperatura do przechowywania mięsa, owoców i warzyw. Zamrażarka jest wyposażona w 3 pełne, przezroczyste szuflady.
Więcej
Zwiń
Lodówka wolnostojąca z zamrażalnikiem u dołu o szerokości 60 cm, w klasie energetycznej A++, sterowana elektronicznie. Pojemność użytkowa chłodziarki wynosi 246 l a zamrażarki 98 l. Roczne zużycie energii to 253 kWh. Dlaczego SASMUNG jest lepszy? • Kompresor Digital Inverter dzięki czujnikom zewnętrznym i wewnętrznym kompresor automatycznie dostosowuje swoją pracę do zapotrzebowania na chłodzenie. A optymalna praca kompresora pozwala obniżyć rachunki za prąd, zapewniając również niezwykle cichą pracę urządzenia - 38 dB(A). Wysoka jakość i niezawodność pracy została potwierdzona 10-letnią gwarancją. • Łatwa organizacja wnętrza lodówki sprawia, że wszystkie produkty są zawsze w dogodnym dla Ciebie miejscu • Bezkolizyjne otwieranie drzwi i łatwy dostęp do wnętrza nawet w małej kuchni - drzwi mogą być otwarte pod kątem 90° nawet przy postawieniu lodówki bezpośrednio przy ścianie • No Frost – automatyczne rozmrażanie
Więcej
Zwiń

Opinie - Lodówki No frost

Lodówkę mam od miesiąca. W mojej ocenie pracuje cicho, oświetlenie w środku wygodne - nie wystaje klosz, półka wysuwana bardzo fajna. Regulacja rozmieszczenia półek na drzwiach też jest dobrą opcją. Zamrażarka jak na moje potrzeby zdecydowanie za duża. Ogólnie produkt wart polecenia.