Lodówki do zabudowy Electrolux - bestsellery - najlepsze oferty

Sprawdź nasze bestsellery w kategorii Lodówki do zabudowy od Electrolux: Electrolux ERN3213AOW, Electrolux ERN1200FOW, Electrolux ENN12800AW, Electrolux ERN1300FOW, Electrolux ENN3054EOW, Electrolux ENN2853COW, Electrolux ENN3074EFW, Electrolux ERN1400AOW
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 44 produkty - zobacz najlepsze oferty
Wilgotna, soczysta i zdrowa żywność. Dzięki zaawansowanemu podwójnemu układowi chłodniczemu. Chłodziarko-zamrażarka TwinTech® No Frost chroni jakość żywności. Inteligentna technologia z dwoma niezależnymi układami chłodniczymi i bezszronową zamrażarką. W odróżnieniu od standardowych systemów bezszronowych chłodziarka utrzymuje idealną wilgotność, zapobiegając wysychaniu żywności. TwinTech No Frost Dwa niezależne obiegi chłodzące zapewniają nie tylko stabilną temperaturę, ale równie odpowiedni poziom wilgotności, aby dłużej zachować świeżość produktów. Równomierne chłodzenie dzięki systemowi DynamicAir System DynamicAir daje pewność utrzymania w chłodziarce stabilnej temperatury. Jego działanie polega na zapewnieniu w komorze obiegu powietrza, dzięki czemu nawet przy otwartych drzwiach produkty są chronione przed wzrostem temperatury. To inteligentny sposób na lepsze przechowywanie żywności.
Więcej
Zwiń
Chłodziarka Electrolux seria 300 LRS4DF18S

Chłodziarka do zabudowy z systemem DynamicAir, elektroniczym sterowaniem, szufladą z kontrolą wilgotności i opcją FlexiShelf.

Równomierne chłodzenie dzięki systemowi DynamicAir
System DynamicAir daje pewność utrzymania w chłodziarce stabilnej temperatury. Jego działanie polega na zapewnieniu w komorze obiegu powietrza, dzięki czemu nawet przy otwartych drzwiach produkty są chronione przed wzrostem temperatury. To inteligentny sposób na lepsze przechowywanie żywności.

Dotykowe sterowanie
Elektroniczne dotykowe elementy sterujące zapewniają łatwy dostęp do ustawień i funkcji chłodziarko-zamrażarki, dzięki czemu pozwolą Ci bez wysiłku dostosować temperaturę do aktualnych potrzeb. Tak, aby wszystko było pod Twoją kontrolą.

Szuflada z kontrolą wilgotności
Ciesz się pysznymi, świeżymi warzywami, dzięki szufladzie z funkcją kontroli wilgotności.
Więcej
Zwiń
Bardzo dobrze wykonana lodówka z kilkoma ciekawymi rozwiązaniami typu wisząca półka na drzwiach, składana w połowie jedna z półek co pozwala na wstawienie butelki czy dzbanka.