Lodówki do zabudowy Amica - bestsellery - najlepsze oferty

Sprawdź nasze bestsellery w kategorii Lodówki do zabudowy od Amica: Amica BK3165.4AA, Amica BK2265.4, Amica BM132.3, AMICA BK3165.4, Amica UM130.3, AMICA BK3165.4F, Amica BK2665.4, Amica BK3185.4NFVC, Amica BK3185.4DFCAA, AMICA BK3185.4NFVCAA, Amica BK3165.2F
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 25 produktów - zobacz najlepsze oferty
Sprawdź, co możesz zyskać, wybierając lodówkę Amica BK3165.2F OSZCZĘDNOŚĆ Technologia NoFrost w zamrażarce Inteligentne chłodzenie - bez wilgoci, szronu i lodu. ŚWIEŻOŚĆ Pojemnik na warzywa i owoce: 2 szt. Podwojona przestrzeń na Twoje ulubione owoce i warzywa! KOMFORT Półki z hartowanego szkła (SafetyGlass): 4+1 szt. Odkryj wygodę zapewnioną przez 5 półek z hartowanego szkła. FUNKCJONALNOŚĆ Cicha praca Urządzenie emituje znacznie zredukowaną ilość dźwięków. 01| Półka na butelki Ciesz się szybkim schłodzeniem i dostępem do ulubionych napojów! 02| Podstawka na jajka Praktyczna i wygodna podstawka na jajka zapewnia ich bezpieczne przechowywanie! 03| Pojemne szuflady zamrażalnika Przechowuj i zamrażaj produkty w tych wygodnych, pojemnych szufladach! 04| Szuflada na warzywa i owoce Praktyczne szuflady pozwolą Ci utrzymać porządek w lodówce i zapobiegają rozpowszechnianiu się zapachów. Przestawione grafiki urządzenia są wizualizacją i mogą różnić się od oryginału.
Więcej
Zwiń
Klasa energetyczna: A++ Nie lubisz wysokich rachunków za prąd? Wybierz mądrze klasę energetyczną! Pamiętaj, że lodówka pracuje przez cały rok – 24 godziny na dobę – a każda sekunda jej pracy to potencjalne oszczędności dla Ciebie. Lodówka z klasą A++ zużywa aż o 21% energii mniej niż urządzenie z klasą A+! A ograniczając pobór prądu, troszczysz się też o środowisko. Ekonomia i ekologia w jednym! Uniwersalne drzwi: L / P Lodówka idealnie pasowałaby do Waszej kuchni, tylko drzwi otwierają się w niewłaściwym kierunku? Żaden problem! W lodówkach z funkcją BothSides door otwory montażowe znajdują się po obu stronach – dlatego drzwi będą otwierać się w tę stronę, w którą chcesz! A jeśli będziesz zmieniać ustawienie w kuchni lub się przeprowadzać? To uniwersalne rozwiązanie – możesz wygodnie przełożyć drzwi na drugą stronę w każdym czasie.
Więcej
Zwiń
CHŁODZIARKO-ZAMRAŻARKA DO ZABUDOWY Amica BK2265.4 z regulowanymi półkami i balkonikami Sprawdź, co możesz zyskać, wybierając lodówkę Amica BK2265.4 OSZCZĘDNOŚĆ Klasa energetyczna A+ Oszczędność energii elektrycznej – aż do 20%! ŚWIEŻOŚĆ Pojemnik na warzywa i owoce: 2 szt. Podwojona przestrzeń na Twoje ulubione owoce i warzywa! KOMFORT Półki z hartowanego szkła (SafetyGlass) Odkryj wygodę, jaką zapewnią Ci półki z hartowanego szkła. FUNKCJONALNOŚĆ Automatyczne odszranianie chłodziarki Wygodne odszranianie - bez potrzeby opróżniania urządzenia.
Więcej
Zwiń
Za tą cenę to naprawdę dobra lodówka.

Opinie - Lodówki do zabudowy Amica - bestsellery