Beko - Lodówki - najlepsze oferty

Produkty Beko w kategorii Lodówki (AGD wolnostojące). Największy wybór z oferty Beko, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 122 produkty - zobacz najlepsze oferty
Opis i specyfikacja Klasa energetyczna A++Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii produkty z klasą efektywności energetycznej A++ to gwarancja bardzo niskiego zużycia energii, a produkty w tej klasie nie tylko pomogą podreperować budżet rodzinny, ale również dbają o środowisko naturalne.Oświetlenie LEDJest bardziej energooszczędne i daje bardziej naturalne światło w porównaniu do zwykłego oświetlenia. To kolejny krok do przodu w celu bardziej ekologicznych działań.Pojemnik na nabiałPojemnik umieszczony na górze drzwi chłodziarki, dzięki przeźroczystym ściankom zapewnia idealne miejsce do przechowywania produktów mlecznych, chroniąc je przed wyschnięciem.Przezroczyste Szuflady ZamrażalnikaPrzednia część szuflady zamrażalnika zrobiona jest z przeźroczystego materiału tak, że doskonale widać, jakie produkty znajdują się w środku szuflady bez konieczności wysuwania jej.
Więcej
Zwiń
Opis i dane produktu Beko RCNA305K20W. NeoFrost Technologia NeoFrost nie tylko eliminuje powstawanie lodu na żywności oraz wewnątrz urządzenia, co oznacza, iż rozmrażanie nie jest już potrzebne. To także dwa (lub trzy - w lodówkach typu side-by-side) niezależne parowniki i wentylatory w jednym urządzeniu. Oświetlenie LED Oświetlenie LED jest bardziej energooszczędne i daje bardziej naturalne światło w porównaniu do zwykłego oświetlenia. To kolejny krok do przodu w celu bardziej ekologicznych działań. Klasa energetyczna A+ (od A+++ do D) Klasa energetyczna A+ (od A+++ do D) Produkty Beko posiadające klasę energetyczną A+ nie tylko przyczyniają się do podreperowania rodzinnego budżetu, ale również dbają o środowisko naturalne. Modele z klasą A+ zużywają jeszcze mniej energii niż identyczne modele w klasie A. Szybkie Mrożenie Zapewnia szybkie zmrażanie nowo włożonego pożywienia, w sposób zdrowszy oraz nie wpływający na temperaturę wcześniej przechowywanego jedzenia.
Więcej
Zwiń
Produkt:Chłodziarko-zamrażarka
Typ:Kombi

Wymiary
Wysokość:181 cm
Szerokość:54 cm
Głębokość:60 cm
Waga netto:54 kg
Pojemność
Pojemność całkowita brutto:300 l
Pojemność chłodziarki netto:204 l
Pojemność zamrażarki netto:87 l
Parametry
Klasa efektywności energetycznej:A+ (od A+++ do D)
Zużycie energii na dobę (kWh):0,732 kWh
Zużycie energii na rok (kWh):267 kWh
Zdolność zamrażania:4 kg / 24godz.
Czas przechowywania bez zasilania:16 godz.
Więcej
Zwiń
Sprzęt spełnia moje wymagania, przechowywanie bardzo funkcjonalne, pzrzejrzyste.

Opinie - Beko - Lodówki