Lodówki - najlepsze oferty

Mieliśmy wcześniej Beko i wydawał się lepiej wykonana, ta jest na pewno mniejsza i cichsza.
Lodówki – To jeden z najważniejszych i największych sprzętów gospodarstwa domowego. Wyborowi odpowiedniego modelu warto więc poświęcić odpowiednią ilość czasu. Pierwszym parametrem, który powinien przykuć naszą szczególną uwagę, jest klasa energetyczna sprzętu. Najlepszym wyborem okaże się urządzenie z oznaczeniem A+++, A++ lub A+. Istotna okaże się również wielkość lodówki – ważne, aby dostosować ją do ilości domowników. Na Taniomania.pl znajdziecie tysiące modeli lodówek w atrakcyjnych cenach. Wśród nich sprzęt tak renomowanych marek jak Bosch, Samsung, Beko, Amica, Ariston i wielu innych topowych producentów.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2013 produktów - zobacz najlepsze oferty
CHŁODZIARKO-ZAMRAŻARKA WOLNOSTOJĄCA Amica FK239.3X z regulowanymi półkami i balkonikami Sprawdź, co możesz zyskać, wybierając lodówkę Amica FK239.3X OSZCZĘDNOŚĆ Klasa energetyczna A+ Oszczędność energii elektrycznej – aż do 20%! ŚWIEŻOŚĆ Pojemnik na warzywa i owoce: 1 szt. Specjalna przestrzeń na Twoje ulubione owoce i warzywa! KOMFORT Półki z hartowanego szkła (SafetyGlass): 3+1 szt. Odkryj wygodę zapewnioną przez 4 półki z hartowanego szkła. FUNKCJONALNOŚĆ Automatyczne odszranianie chłodziarki Wygodne odszranianie - bez potrzeby opróżniania urządzenia. 01| Podstawka na jajka Praktyczna i wygodna podstawka na jajka zapewnia ich bezpieczne przechowywanie! 02| Automatyczne odszranianie chłodziarki Zapobiega osadzaniu się szrony oraz konieczności opróżnienia całej zawartości lodówki. 03| Szuflada na warzywa i owoce Praktyczne szuflady pozwolą Ci utrzymać porządek w lodówce i zapobiegają rozpowszechnianiu się zapachów.
Więcej
Zwiń
Chłodziarka Gorenje wolnostojąca R6191DX Prawdziwy Inox Wszyschstronne zalety stali nierdzewnej Wszystkie lodówki IonGeneration wyróżniają się estetyką. Są wykonane z prawdziwej stali nierdzewnej i pokryte specjalną powłoką TouchFree dla estetycznego i wolnego od śladów dotyku wyglądu. Stal nierdzewna zapewnia trwałość, która wydłuża użytkowanie sprzętu, czyniąc go jednocześnie przyjaznym dla środowiska. więcej informacji Technologia IonAir Naturalny mikroklimat w chłodziarce W zamkniętym środowisku, jakim jest chłodziarka, żywność narażona jest na działanie bakterii i wirusów. Produkty żywnościowe najdłużej zachowują swe cenne właściwości, gdy temperatura w chłodziarce jest stała i oscyluje wokół 0°C. Zaawansowana technologia IonAir, zastosowana w nowych chłodziarkach Gorenje, wytwarza idealny mikroklimat wykorzystując naturalny proces jonizacji.
Więcej
Zwiń
Opis i dane produktu Samsung RB31FERNCSA. Nowa lodówka Samsung została inteligentnie zaprojektowana, tak aby wydajnie wykorzystać przestrzeń wewnątrz urządzenia. Elementy, takie jak łatwo wysuwana półka, szuflada z pełnym wysuwem oraz kosz Grab‘n Go, pozwalają skrócić czas wymagany na wkładanie, porządkowanie i wyjmowanie żywności z lodówki. Strefa CoolSelect zapewnia optymalne warunki do przechowywania produktów żywnościowych – a wszystkie funkcje urządzenia cechują się elastycznością i zostały opracowane specjalnie z myślą o zapewnieniu wygody na lata. Energooszczędny kompresor Digital Inverter Compressor jest tak wytrzymały, że udzielamy na niego 10-letniej gwarancji. Łatwo wysuwana półka Wyjęcie opakowania jogurtu z tylnej części lodówki nierzadko oznacza konieczność pokonania całego toru przeszkód, na przykład w postaci 7-warstwowego tortu lub słoika ogórków. Jeden fałszywy ruch może oznaczać zniszczenie dekoracji lub zbicie słoika.
Więcej
Zwiń

Opinie - Lodówki

Mieliśmy wcześniej Beko i wydawał się lepiej wykonana, ta jest na pewno mniejsza i cichsza.