Lodówki - najlepsze oferty

Lodówki – To jeden z najważniejszych i największych sprzętów gospodarstwa domowego. Wyborowi odpowiedniego modelu warto więc poświęcić odpowiednią ilość czasu. Pierwszym parametrem, który powinien przykuć naszą szczególną uwagę, jest klasa energetyczna sprzętu. Najlepszym wyborem okaże się urządzenie z oznaczeniem A+++, A++ lub A+. Istotna okaże się również wielkość lodówki – ważne, aby dostosować ją do ilości domowników. Na Taniomania.pl znajdziecie tysiące modeli lodówek w atrakcyjnych cenach. Wśród nich sprzęt tak renomowanych marek jak Bosch, Samsung, Beko, Amica, Ariston i wielu innych topowych producentów.
Więcej
Zwiń
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1819 produktów - zobacz najlepsze oferty
Dobra jakość w atrakcyjnej cenie Lodówka marki HAIER to doskonała funkcjonalność ukryta w nowoczesnej stylistyce. Model HBM-446W dostępny jest w kolorze klasycznej bieli i charakteryzuje się poborem mocy na poziomie 193 kWh rocznie (klasa energetyczna A+), a także wyjątkowo cichą pracą - poziom hałasu to 42 dB. 140 litry pojemności HAIER HBM-446W to lodówka wolnostojąca z zamrażalnikiem u dołu o szerokości 48 cm. Pojemność użytkowa chłodziarki wynosi 89 litry, a zamrażarki 51 litrów. Drzwi lodówki mają możliwość obustronnego montażu (prawo lub lewo), możemy więc dostosować kierunek otwierania drzwi do indywidualnych potrzeb. Szklane półki W ciągu 24 godzin lodówka HAIER HBM-446W jest w stanie zamrozić 2 kg żywności, a w razie awarii zasilania produkty nie zostaną rozmrożone przez 13,3 godziny. Wszystkie produkty zmieszczą się na czterech półkach z bezpiecznego szkła oraz na trzech półkach na drzwiach lodówki. Na wyposażeniu znajduje się również szuflada na warzywa i owoce.
Więcej
Zwiń
Informacje o produkcie
Rodzaj Wolnostojąca
Budowa zamrażalnik dolny
Pojemność zamrażarki 84 l
Pojemność chłodziarki 184 l
Rozmrażanie zamrażarki ręczne
Rozmrażanie chłodziarki ręczne
Zdolność zamrażania 4 kg/dobę
Przechowywanie bez zasilania 17 h
Technologia Brak
Sterowanie mechaniczne
Wyświetlacz / Panel Nie
Ilość agregatów 1
Poziom hałasu 40 dB
Klasa energetyczna A+
Kolor inox
Wysokość 170 cm
Szerokość 54 cm
Głębokość 56 cm
Waga 51 kg
Więcej
Zwiń
Oświetlenie LEDOświetlenie LED jest bardziej energooszczędne i daje bardziej naturalne światło w porównaniu do zwykłego oświetlenia. To kolejny krok do przodu w celu bardziej ekologicznych działań. Klasa energetyczna A+ (od A+++ do D) Produkty Beko posiadające klasę energetyczną A+ nie tylko przyczyniają się do podreperowania rodzinnego budżetu, ale również dbają o środowisko naturalne. Modele z klasą A+ zużywają jeszcze mniej energii niż identyczne modele w klasie A. Pojemnik na nabiał Pojemnik umieszczony na górze drzwi chłodziarki, dzięki przeźroczystym ściankom zapewnia idealne miejsce do przechowywania produktów mlecznych, chroniąc je przed wyschnięciem.
Więcej
Zwiń

Opinie - Lodówki