Lodówki - najlepsze oferty

Lodówka ok. Ale dokupcie sobie od razu białe rękawiczki od perfekcyjnej pani domu bo widać każdego palucha :) w szczególności dzieci. Głośniejsza od mojej starej lodówki, ale poprzednia była o połowę mniejsza dlatego ciężko je porównać.
Lodówki – To jeden z najważniejszych i największych sprzętów gospodarstwa domowego. Wyborowi odpowiedniego modelu warto więc poświęcić odpowiednią ilość czasu. Pierwszym parametrem, który powinien przykuć naszą szczególną uwagę, jest klasa energetyczna sprzętu. Najlepszym wyborem okaże się urządzenie z oznaczeniem A+++, A++ lub A+. Istotna okaże się również wielkość lodówki – ważne, aby dostosować ją do ilości domowników. Na Taniomania.pl znajdziecie tysiące modeli lodówek w atrakcyjnych cenach. Wśród nich sprzęt tak renomowanych marek jak Bosch, Samsung, Beko, Amica, Ariston i wielu innych topowych producentów.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1612 produktów - zobacz najlepsze oferty
Chłodziarko-zamrażarka RB31FERNDBC

Wygodnie zmaksymalizuj dostępną przestrzeń

Wyjęcie opakowania jogurtu z tylnej części lodówki nierzadko oznacza konieczność pokonania całego toru przeszkód, na przykład w postaci 7-warstwowego tortu lub słoika ogórków. Jeden fałszywy ruch może oznaczać zniszczenie dekoracji lub zbicie słoika. Łatwo wysuwana półka przymocowana na zawiasach z rolkami umożliwia wydajne porządkowanie i ułatwia dostęp do produktów – oraz pozwala szybko sprawdzić, co znajduje się w jej tylnej części.

Szuflada z pełnym wysuwem zapewnia pełną wygodę
Szuflada z pełnym wysuwem zapewnia lepszy dostęp i ułatwia porządkowanie i wyjmowanie produktów z zamrażarki – nawet tych większych, jak rodzinne pudełko lodów. Szuflada wysuwa się całkowicie, zapewniając optymalne wykorzystanie przestrzeni i, dzięki jej specjalnemu kształtowi można ją wysunąć, nawet jeśli drzwi zamrażarki otwarte są pod kątem zaledwie 90 stopni.
Więcej
Zwiń
Precyzyjne chłodzenie z myślą o zachowaniu świeżości Jak podkreśla wielu szefów kuchni, precyzyjna i stabilna kontrola temperatury stanowi klucz do utrzymania najwyższej świeżości produktów spożywczych. Technologia precyzyjnego chłodzenia minimalizuje wahania temperatury, co sprawia, że składniki zachowują swoją oryginalną teksturę i swój oryginalny smak. Profesjonalne chłodzenie w domu Osoby spoza branży restauratorskiej mogą mieć trudności z ustaleniem właściwej temperatury przechowywania produktów spożywczych. Tryb Chef Mode™ pomaga przedłużyć świeżość produktów poprzez zapewnienie właściwej temperatury ich przechowywania. Zatrzymaj świeżość mięsa i ryb Strefa Chef Zone™ to idealne miejsce do przechowywania mięsa i ryb. Panuje w niej odpowiednia temperatura, która zapewnia zachowanie najlepszego smaku i najlepszej tekstury. Twoje ulubione danie mięsne zachowa świeżość do czasu grillowania.
Więcej
Zwiń
RS51K57H02C, Side by Side, technologia Twin Cooling, 560 l Technologia Twin Cooling Szuflada Cool Select Zone Wykończenie w czarnym szkle Świeżość przede wszystkim Technologia Twin Cooling stosowana w lodówkach Samsung pozwoli Ci zachować świeżość Twoichulubionych produktów na dłużej.* Działające zarówno w chłodziarce, jak i zamrażarce, dwa całkowicieniezależne obiegi powietrza utrzymają stałą temperaturę i wysoki poziom wilgotności wewnątrz urządzenia. * Oparte na wewnętrznych testach lodówki RS51K57 porównanej do lodówki RH83J8000. Naturalna świeżość z zamrażarki Zastosowanie technologii Twin Cooling powoduje kompletne rozdzielenie cyrkulacji powietrza pomiędzychłodziarką a zamrażalnikiem. Dzięki temu zapachy nie przenoszą się między komorami a produktyzachowują swój naturalny aromat i smak. Ustaw temperaturę według swoich potrzeb Szuflada CoolSelect Zone zrewolucjonizuje przechowywanie Twoich produktów.
Więcej
Zwiń

Opinie - Lodówki

Lodówka ok. Ale dokupcie sobie od razu białe rękawiczki od perfekcyjnej pani domu bo widać każdego palucha :) w szczególności dzieci. Głośniejsza od mojej starej lodówki, ale poprzednia była o połowę mniejsza dlatego ciężko je porównać.