Lodówki - najlepsze oferty

Świetna lodówka. Cicha praca, spełnia w pełni moje oczekiwania. Polecam ten produkt.
Lodówki – To jeden z najważniejszych i największych sprzętów gospodarstwa domowego. Wyborowi odpowiedniego modelu warto więc poświęcić odpowiednią ilość czasu. Pierwszym parametrem, który powinien przykuć naszą szczególną uwagę, jest klasa energetyczna sprzętu. Najlepszym wyborem okaże się urządzenie z oznaczeniem A+++, A++ lub A+. Istotna okaże się również wielkość lodówki – ważne, aby dostosować ją do ilości domowników. Na Taniomania.pl znajdziecie tysiące modeli lodówek w atrakcyjnych cenach. Wśród nich sprzęt tak renomowanych marek jak Bosch, Samsung, Beko, Amica, Ariston i wielu innych topowych producentów.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1707 produktów - zobacz najlepsze oferty
Nowa lodówka Samsung została inteligentnie zaprojektowana, tak aby wydajnie wykorzystać przestrzeń wewnątrz urządzenia. Elementy, takie jak łatwo wysuwana półka, szuflada z pełnym wysuwem oraz kosz Grab‘n Go, pozwalają skrócić czas wymagany na wkładanie, porządkowanie i wyjmowanie żywności z lodówki. Strefa CoolSelect zapewnia optymalne warunki do przechowywania produktów żywnościowych – a wszystkie funkcje urządzenia cechują się elastycznością i zostały opracowane specjalnie z myślą o zapewnieniu wygody na lata. Energooszczędny kompresor Digital Inverter Compressor jest tak wytrzymały, że udzielamy na niego 10-letniej gwarancji.Łatwo wysuwana półka Wyjęcie opakowania jogurtu z tylnej części lodówki nierzadko oznacza konieczność pokonania całego toru przeszkód, na przykład w postaci 7-warstwowego tortu lub słoika ogórków. Jeden fałszywy ruch może oznaczać zniszczenie dekoracji lub zbicie słoika.
Więcej
Zwiń
RS51K57H02C, Side by Side, technologia Twin Cooling, 560 l Technologia Twin Cooling Szuflada Cool Select Zone Wykończenie w czarnym szkle Świeżość przede wszystkim Technologia Twin Cooling stosowana w lodówkach Samsung pozwoli Ci zachować świeżość Twoichulubionych produktów na dłużej.* Działające zarówno w chłodziarce, jak i zamrażarce, dwa całkowicieniezależne obiegi powietrza utrzymają stałą temperaturę i wysoki poziom wilgotności wewnątrz urządzenia. * Oparte na wewnętrznych testach lodówki RS51K57 porównanej do lodówki RH83J8000. Naturalna świeżość z zamrażarki Zastosowanie technologii Twin Cooling powoduje kompletne rozdzielenie cyrkulacji powietrza pomiędzychłodziarką a zamrażalnikiem. Dzięki temu zapachy nie przenoszą się między komorami a produktyzachowują swój naturalny aromat i smak. Ustaw temperaturę według swoich potrzeb Szuflada CoolSelect Zone zrewolucjonizuje przechowywanie Twoich produktów.
Więcej
Zwiń
PRODUKT FABRYCZNIE NOWY
GWARANCJA PRODUCENTA 24 MIESIĄCE

PRZYNISZCZONE OPAKOWANIE FABRYCZNE

KOMPLET DOKUMENTÓW DOSTARCZONYCH PRZEZ PRODUCENTA
SPRZĘT POCHODZI Z POLSKIEJ DYSTRYBUCJI

"NIEPRZYJMUJEMY REKLAMACJI Z TYTUŁU USZKODZONEGO OPAKOWANIA GDYŻ NIE JEST ONO PRZEDMIOTEM TRANSAKCJI"

Lodówka Samsung 3050 z zamrażarką w dolnej części została inteligentnie zaprojektowana, tak aby wydajnie wykorzystać przestrzeń wewnątrz urządzenia. Elementy, takie jak łatwo wysuwana półka, szuflada z pełnym wysuwem oraz koszyk Grab ‘n Go, pomagają łatwo i szybko wkładać, porządkować i wyjmować artykuły spożywcze z lodówki. Strefa CoolSelect zapewnia optymalne warunki do przechowywania produktów żywnościowych – a wszystkie funkcje urządzenia cechują się elastycznością i zostały opracowane specjalnie z myślą o zapewnieniu wygody na lata. Energooszczędny kompresor Digital Inverter Compressor jest tak wytrzymały, że udzielamy na niego 10-letniej gwarancji.
Więcej
Zwiń

Opinie - Lodówki

Świetna lodówka. Cicha praca, spełnia w pełni moje oczekiwania. Polecam ten produkt.