Lodówka a - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Lodówka a w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
WQ9 U1GX to lodówka, którą charakteryzuje doskonała funkcjonalność i wyjątkowa elegancja ukryta w nowoczesnej stylistyce a nowoczesne rozwiązana w niej zastosowane zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników! Lodówka o całkowitej pojemności 591 litrów (netto), doskonale sprawdzi się w dużej rodzinie i z pewnością doskonale uzupełni wyposażenie Twojej kuchni. Urządzenie charakteryzuje się niskim poborem mocy na poziomie 485 kWh/rok. Na mniejszy pobór energii wpływa nowoczesne oświetlenie LED wewnątrz lodówki, a także elektroniczny system sterowania. Urządzenie o klasie energetyczne A+ charakteryzuje się także wyjątkowo cichą (37 dB) a jednocześnie efektywną pracą. Wysoka klasa energetyczna A+ pozwoli oszczędzać pieniądze, ale również i dbać o środowisko naturalne.
Więcej
Zwiń
WHIRLPOOL ARG 18081 Cechy lodówki Whirlpool: Nowa klasa energetyczn:F Specjalny regał na butelki. Filtr antybakteryjny dla Twojej pewności. Wyjątkowa technologia 6-ty Zmysł FreshControl, która automatycznie dostosowuje temperaturę i poziom wilgotności wewnątrz lodówki, zapewniając długotrwałą świeżość żywności. Pojemność 310-350 l Tyle przestrzeni, ile potrzebujesz. Lodówka została stworzona tak, aby zapewnić Ci przestrzeń do wygodnego przechowywania żywności i napojów. Technologia 6. Zmysł Oszczędzaj energię, zachowaj świeżość. Unikalna technologia 6-ty Zmysł pozwala zachować apetyczny wygląd i smak produktów dłużej niż zwykłe lodówki. Zarządzanie przestrzenią Tyle przestrzeni, ile potrzebujesz. Innowacyjna budowa tej lodówki Whirlpool zapewnia przestrzeń i wszechstronność, której potrzebujesz, by wygodnie i z łatwością przechowywać żywność i napoje. Półka na butelki Bezpieczne przechowywanie.
Więcej
Zwiń
Generalnie, nie ma zbyt dużego wyboru w tym segmencie. Był jeszcze jakiś electrolux oraz liebherr. Electrolux skreśliłem ze względu na bardzo slaba opinie o firmie, a liebherr był zdecydowanie droższy, więc wybór padł na tego whirlpoola. Jak na razie spełnia swoją rolę ale na minus jest kilka rzeczy, z którymi trzeba się liczyć: - jest dość głośna - na tylnej ściance skrapla się woda - chyba taki urok lodówek bez no-frost (dowiedziałem się po zakupie, więc mój błąd) - spodziewałem się, że będzi

Opinie - Lodówka a